Лідери п’ятидесятницьких місій Європи проводять зустріч у Києві

12 листопада 2018, 14:40 | Християни віри євангельської | 4 |   | Код для блогу |  | 

З 15 по 18 жовтня цього року у столиці Іспанії м. Мадрид відбулася зустріч лідерів п’ятидесятницьких місій Європи. Рішення Комітету ПЕМ про проведення наступної зустрічі 12-15 листопада  2019 р. у м. Києві засвідчило про особливу місіональну позицію УЦХВЄ, повідомляє "Релігія в Україні" з посиланням на сайт п'ятидесятників України.

конгрес.jpg

Центральною ідеєю зустрічі у Мадриді став девіз «Піднімайте наступне покоління». Представники понад  60 країн Європи інформували про  місіонерську ситуацію у своїх регіонах, ділилися практичним досвідом роботи, озвучували ідеї про те, як підняти на місіонерські поля наступне покоління.

Українську Церкву, місіонерські проекти та плани представляв завідувач місіонерського відділу УЦХВЄ, директор місії «Голос надії» єпископ Микола Синюк, а також регіональний директор місії по Західній Європі, редактор газети «Голос надії» Юрій Троць. Присутні були поінформовані про євангелізаційно-місіонерські проекти церкви ХВЄ, бачення на перспективу. Також була представлена діяльність місії «Голос надії», як базової місіонерської  інституції  УЦХВЄ.

Підсумовуючи свій виступ на форумі, Микола Синюк зауважив: «По-перше – ми не піднімемо нове покоління місіонерів, якщо не піднімемо наших дітей і онуків у наших власних родинах. Якщо їм не цікаво те, що роблять їхні батьки, це буде нецікаво молоді церкви. По-друге – співпраця зі Святим Духом, як Духом місіонерства, який приводить у церкву гірших, а виводить кращих для здійснення Своїх намірів. На практиці це часто приводить до внутрішнього спротиву служителів і нерозуміння місійної природи Духа Святого. По-третє – співпраця один з одним. Українська церква володіє потужним місіонерським ресурсом – людьми. Захід обмежений у цьому, проте володіє потужним матеріальним ресурсом. Об’єднання зусиль дало б якісний результат на поширення Царства Божого», – підкреслив єпископ.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
4коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • В. Ясеневий | 12 листопада 2018, 18:18
  Коментувати коментар

  Шановний ПАНЕ, ВЕЛОВС, прочитайте , будь ласка, книгу-свідчення протестантів "Повернення додому" і від Ваших суперприхильностей до цих конфесій нічого суперового ...не залишиться... Бо теми еклізіології вони зовсім не хочуть обговорювати...А чому???Ніби Христос появився у 17-му - 19-му чи 20 -му столітті???А до того, що? - Церкви не існувало?! Нехай протестанти: Лютер, Цвінглі і т.д., проведуть лінію, яка йде до них від апостолів... А від них далі?! Проведіть панове СОТНІ протестанських деномінацій, привязавших їх до своїх конфесій...За Д В І тисчі років протестанти не мали ЖОДНОГО собору... То в чому вони єдині, шановний ПАНЕ, ВЕЛОВС?!Скажете. в дусі...А в якому?! Бо ж диявол також об'днює своїх.

  • velovs@ukr.net | 12 листопада 2018, 19:59
   Коментувати коментар

   Шановний п. Валентине. За увесь свій "стаж" християнського життя-буття (який нараховує вже майже 25 років) я прочитав дуже БАГАТО всілякої духовної літератури РІЗНИХ конфесій. А надто - саме ПРОТЕСТАНТСЬКОЇ. Точно наразі не пригадую, але, мабуть, читав і це "Повернення додому"... ----------------- Перепрошую, але те, що Ви тут "несете" про протестантизм і протестантів - це, по суті, запозичення і повтори тривіальних (звичайних) і досить суб'єктивно-поверхневих і навіть, по суті і часто-густо, ПРИМІТИВНИХ (про них) аргументів, інтерпретацій та домислів (в т. ч. і навіть напівбрехні, а то й відвертих вигадок-наклепів) їхніх ОПОНЕНТІВ-КОНКУРЕНТІВ. Тобто цілої низки (де-факто) самоправедних католиків і православних, які - вже за означенням - не можуть бути тут (вповні) неупередженими, глибокими та об'єктивними!!! :) -------------- Коротше кажучи, для мене НАЙВИЩИМ і АБСОЛЮТНИМ авторитетом є Святе Письмо. Яке я стараюся уважно читати, ретельно досліджувати і розуміти, молитовно й повсякчас запитуючи про це Божого Святого Духа. А також і, безумовно, критично "заглядаючи" і до інших авторитетних джерел... ---------------- Іншими словами. Дуже дякую, але (перепрошую) цих Ваших порад і напоучень - а, тим паче, в дусі ментальності-вдачі МУХИ - я більше не потребую. :) І також хочу Вам - предметно й конкретно - нагадати, що наша дискусія, за яку я Вам щиро вдячний, геть завершена. Будь ласка, надалі постарайтеся мене більше не турбувати. А якщо десь і в чомусь не дуже догодив, то прошу: великодушно вибачте. ----------------- Від усього серця бажаю Вам усієї повноти Божих благословень і благодатей, в т. ч. усіляких успіхів і гараздів. Так що прощавайте. Назавжди. :)

 • velovs@ukr.net | 12 листопада 2018, 16:55
  Коментувати коментар

  ПОПРАКА. Знову змушений посилатися на інший сайт, бо в назві цієї новини (інфи) тут, на РІСУ, допущена явна і прикра ПОМИЛКА. Тобто слід було би правильно написати так: "Лідери п'ятидесятницьких місій Європи ПРОВЕДУТЬ зустріч у Києві": https://www.religion.in.ua/news/vazhlivo/41614-lideri-pyatidesyatnickix-misij-yevropi-provedut-zustrich-u-kiyevi.html

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • Ігор Затятий | 24 травня 2019, 20:11

  Не ікона, а -образ. Co ma piernik do wiatraka?

 • Михаил | 24 травня 2019, 20:06

  Полное отсутствие логики. Либо Денисенко признает томос и прочие атрибуты "пцу", либо он является раскольником уже и в "пцу". Сережу Думенко он вообще назвал ставленником Москвы,

 • bopa | 24 травня 2019, 19:33

  Пам'ятаймо: https://www.religion.in.ua/main/oficiyno/2742-shhodo-roli-patriarxa-filareta-v-arxiyerejskix.html

 • barni | 24 травня 2019, 19:27

  Пане Михайле, люцифер, в свій час, був наближений до Господа ! Він "розносив" Божу благодать по Всесвіту, а потім "захотів стати" Богом ! І що ? Пильнуйтеся, щоб разом зі своїми

 • Михаил | 24 травня 2019, 19:06

  Выразили поддержку в его нелегкой борьбе с Денисенко? А не надо было с Денисенко связываться! Теперь уже и "митрополит уапц" Малетич объявил, что его "церковь" не ликвидирована,

Популярні статті місяця