П'ятидесятницький єпископ з України Василь Райчинець обраний Президентом Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської

20 листопада 2010, 19:06 | Християни віри євангельської | 0 |   | Код для блогу |  | 

МАХВЕ2.jpg10-12 листопада в Ризі, Латвії, відбулася 7 конференція Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської (МАХВЄ), в роботі якої взяли участь представники українських п'ятидесятницьких об’єднань.

Як повідомляє прес-служба Церкви християн віри євангельської України, цей найбільший український п'ятидесятницький союз на конференції представляли старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його заступник епископ Олександр Бабійчук, виконавчий секретар Біблійного товариства України.

У рамках конференції відбулося засідання Комітету МАХВЄ. У нього входять 27 старших служителів Об’єднань та Національних п'ятидесятницьких Церков, що входять до МАХВЄ. Учасники конференції затвердили склад Комітету МАХВЄ на наступні два роки та обрали керівні органи. Так, на два роки Президентом МАХВЄ обраний Старший Єпископ Союзу вільних церков християн євангельської віри України Василь Райчинець. Віце-президентом МАХВЄ обраний Єпископ Латвійського центру п'ятидесятницьких церков Микола Гриб. Секретарем обрано Заступника Єпископа Союзу ХВЄ Литви Іванас Шкуліс.

Крім того, під час Конференції відбулося виїзне засідання Виконавчого Комітету Євангельської теологічної семінарії (ЄТС, Київ). Міжнародна Асамблея християн віри євангельської є засновником цієї семінарії.

На цій зустрічі обговорювалися питання розвиток навчального закладу: обрання нового президента ЄТС, стратегія роботи семінарії і набір студентів, підготовка національного викладацького складу. Президент Семінарії д-р Соломон Вонг розповів про свої плани служіння в Семінарії, про підготовку до повної акредитації магістерської програми семінарії в ЄААА, про своє бачення служіння Семінарії в Євразії, відкриття філій семінарії та інше.

На конференцію крім делегатів національних п'ятидесятницьких Об’єднань та Церков в якості спостерігачів прибули делегація Естонської П'ятдесятницької Церкви на чолі з Єпископом Аго Лілеорг (Ago Lilleorg), а також делегація Союзу християн віри євангельської Польщі на чолі з єпископом Анджеєм Езерніцкім. Ці два п'ятидесятницькі об'єднання розглядають можливість членства в МАХВЄ.

На відкритті конференції 11 листопада також були присутні Яніс Озалінкевіч - єпископ п'ятидесятницького союзу Латвії, президент Латвійського євангельського Альянсу - пастор Вадим Ковальов, Єпископ ОЦХВЄ Латвії Віктор Алтухов, делегація Асамблеї Божої США на чолі з Директором АБ США по Євразії Омаром Байлера (Omar J Beiler).

Під час робочих сесій Конференції з проповідями виступили Єпископи Йоганн Прейзель, Едуард Грабовенко, Віктор Павловський, Михайло Паночко, Омар Байлера. З інформацією про стан в країнах і національних Союзах розповіли Єпископи Сергій Цвора, Рімантас Купстіс, Аго Лілеорг, Анджей Езерніцкі, Едуард Грабовенко, Віктор Павловський.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 23 лютого 2019, 09:52

   Ну, по-перше, Собор св. Софії - ніяк НЕ Є "приватною власністю" ЖОДНОЇ з нинішніх церковних конфесій в Україні. А саме - українського народу: в особі його нинішньої - незалежної і соборної

  • humenyuk.vasyl | 23 лютого 2019, 09:42

   "Почесний Патріарх ПУЦ Філарет" - шановна редакціє, а переставити букви ПУЦ на ПЦУ Ви не можете, чи свідомо не хочете?

  • LASTIVKAUST | 23 лютого 2019, 06:34

   СКІЛЬКИ В*ЇДЛИВИХ ЕМОЦІЙ "вєщатєль" від МП, ТОБТО РПЦ (КРАЇНИ АГРЕСОРА).ЯКИЙ ГОНОРАР ОТРИМУЄШ? "МУХАМУХА" своє лайно оберігає...

  • LASTIVKAUST | 23 лютого 2019, 06:22

   Для того, щоб правиЛьно РАХУВАТИ, потрібно зайти у ВІКІПЕДІЮ ( перехід церков до ПЦУ), А НЕ ЯЗВИТИ І НЕ СІЯТИ СУМНІВИ. В НАДАНІЙ ІНФОРМАЦІЇ ВКАЗАНІ ТІЛЬКИ ПЕРША ГРОМАДА ЖИТОМИРЩИНИ І ТІ РАЙОНИ, ДЕ ПО

  • Стефан | 23 лютого 2019, 00:43

   Пристыдить, усовестить тех, кто запятнал себя за сто с лишним лет миллионами грабежей и убийств православных верующих нет никакой возможности.

  Популярні статті місяця