Адвентисти провели конгрес з креаціонізму

4 вересня 2012, 09:50 | Адвентисти | 2 |   | Код для блогу |  | 

конгрес.jpgЄвро-Азійський дивізіон Адвентистської церкви провів 27-30 серпня в Українському гуманітарному інституті під Києвом Перший конгрес з креаціонізму, повідомляє Іnvictory.

На думку доповідачів, сучасний вчений може, зберігаючи відому напругу, суміщати академічну чесність і віру в недавнє творіння Землі. Підстави для цього вони вбачають у тому, що «життя найпростішої клітини не могло виникнути випадково. З наукової точки зору життя виявляється все більш і більш складним феноменом».

Як йдеться у повідомленні, Конгрес був організований для адміністраторів і активістів церкви і не переслідував завдання публічної апологетики. Промовці прагнули подолати можливий розкол в умах віруючих між текстом Святого Письма і роботами вчених-еволюціоністів, показавши їм дискусійний характер наукового знання, що містить чималу кількість свідчень на користь історично традиційної картини створеної досконалим Розумом всесвіту.

Лектори мають наукові ступені (Ph. D.) західних університетів, публікації в рецензованих журналах і досвід польових досліджень. Докторську ступінь в галузі наук про Землю Рональд Налін отримував в Падуанському університеті, Жак Срованьє – в Женевському університеті. Умберто Расі захищав дисертацію в Стенфордському університеті в області іспанської літератури. Заснований адвентистами Університет Лома-Лінда видавав докторські ступені Джеймсу Гібсону – в біології, Роберто Біаджі – в палеонтології, Артуру Штеле – в богослов'ї.

Почесним гостем конгресу був керівник всесвітньої Адвентистської церкви Тед Вільсон, який має докторську ступінь в області релігійної освіти Нью-Йоркського університету.

У резолюції конгресу його учасники повідомили: «Незважаючи на те, що біблійна оповідь про творіння не відповідає на всі питання щодо походження життя і що наше розуміння подібних таємниць обмежене, ми глибоко переконані, що подальше дослідження всіх одкровень – Біблії, Духа Пророцтва і природи – поглибить наше розуміння Божої сили і зміцнить віру в Його Слово і в розповідь про творіння, що міститься в ньому».

П'ять із семи доповідачів є співробітниками Інституту вивчення Землі (США) – підрозділи Адвентистської церкви, заснованого в 1958 році. В даний час штат Інституту включає вісім докторів наук на повній ставці, випускає три періодичних видання і видає гранти на профільні дослідження.

Доповіді конгресу увійшли до збірки «Осягаючи творіння» (Заокскій: Джерело життя, 2012).

Як йдеться у повідомленні, віра в недавнє створення Землі має принципове значення для адвентистів сьомого дня. Члени цієї церкви вважають таку віру основою турботи про навколишнє середовище, святість шлюбу і суботнього дня, духовного зростання і освячення віруючих, розуміння місії та ролі Адвентистської церкви у світі.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • sl.chem | 4 вересня 2012, 22:34
  Коментувати коментар

  Наведу один помилковий доказ молодості землі за креаціонізмом. У книзі "SCIENCE VS. EVOLUTION" (на: http://evolutionfacts.com/sci-ev-PDF/sci_vs_ev_PDF.htm) в томах 3 (с. 135) та 4 (с. 135) говориться, що вік системи земля-місяця не більший ніж 20-30 тис. р. Вирахували вони це із швидкості місячної рецесії та величини барєру Роша. Насправді їх вік може перевищувати 30 тис. р. А ЗАРАЗ ПЕРЕРАХУЄМО МИ. Барєр РОША для системи земля-місяця приблизно 20 тис. км, швидкість місячної рецесії 4 см/рік (0,00004 км/рік), середня відстань від землі до місяця 384400 км. Рахуємо: (384400-20000)/0,00004=9110000000 років (9,1 млрд.). Це час який потрібен, щоб місяць подолав відстань від барєру Роша до його теперішнього місця. Але потрібно врахувати, що причиною місячної рецесії є енергія припливів та відпливів. Без світового океану місяць не буде віддалятися від землі. Він появився згідно з теор. ев. приблозно 1 млрд. р. тому. Тобно з часу появи рецесії місяць віддалився від землі всього на 1/8 його теперішньої відстані. Це повністю узгоджується із теор. ев. Як креаціоністи могли зробити таку дитячу помилку (це задача для учнів 5 класу) уявити не можу. У мене три варіанти: або невігласи, або провокатори, або невігласи під керівництвом провокаторів.

 • sl.chem | 4 вересня 2012, 21:46
  Коментувати коментар

  Достав уже цей креаціонізм!!! Коли відімре ця псевдонаукова та псевдорелігійна теорія? Сучасний вчеий ніяким чином не може суміщати віру у НЕДАВНЄ сотворення землі та академічну чесність. Остання говорить, що весь матеріальний світ розвинувся у процесі еволюції, яка триває мільярди років (земля існує приблизно 4 млрд. р.). А креаціонізм каже, що землі всього кілька тисяч років. Як таке можна сумістити? Повний абсурд!!! Теорія еволюції не зашкодить християнству, а креаціонізм його позорить!!! Почитайте хоршу книжку про еволюцію: http://elementy.ru/lib/evolution

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

 • Halo | 2 червня 2020, 16:46

  Табачник відпочиває...

Популярні статті місяця