Євангельські Церкви і громадські діячі заснували громадську спілку «Всеукраїнський Собор»

23 січня 2019, 11:56 | Протестанти | 3 |   | Код для блогу |  | 

Міністерство юстиції у День Соборності 22 січня зареєструвало громадську спілку «Всеукраїнський Собор». 

Ініціаторами створення спілки стали євангельські Церкви, відомі релігійні та громадські діячі, повідомляє Інститут релігійної свободи.

sobor-church-w.gif

До складу Духовної Ради «Всеукраїнського Собору» увійшли головуючий у Раді євангельських протестантських церков України, старший єпископ Української Церкви християн віри євангельської Михайло Паночко, голова Всеукраїнського союзу церков євангельських християн-баптистів Валерій Антонюк, Старший єпископ Української вільної церкви християн євангельської віри Василь Райчинець, голова Української християнської церкви «Нове Покоління» Андрій Тищенко, єпископ Собору незалежних євангельських церков України Анатолій  Калюжний та інші керівники релігійних організацій.

Координатором «Всеукраїнського Собору» обрано Олександра Турчинова.

Про початок об’єднання релігійних та громадських організацій у спілку для забезпечення християнського шляху розвитку України було оголошено під час масштабного святкування Дня подяки, яке відбулося у вересні 2018 року на Хрещатику в Києві.

За словами координатора «Всеукраїнського Собору», надзвичайно символічним є те, що «Всеукраїнський Собор» зареєстровано у 100-річну річницю підписання Акту Злуки між УНР та ЗУНР у соборну Україну.

"Це гарний символічний початок діяльності нашого «Собору», ціллю якого є також об’єднання. Об’єднання релігійних, громадських організацій та всіх небайдужих громадян навколо ідеї  християнського розвитку України”, – сказав ОлександрТурчинов.

Він додав, що “тільки на фундаменті вічних християнських цінностей можна побудувати велич і могутність нашої держави”.

Основними завданнями і напрямками діяльності «Всеукраїнського Собору» є поширення християнських цінностей через культурні, освітні, волонтерські та молодіжні проекти, популяризація здорового способу життя, протидія негативним соціальним явищам тощо.

При цьому громадська спілка «Всеукраїнський Собор» не є політичною партією та не є екуменічним об’єднанням.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
3коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Михаил | 24 січня 2019, 02:10
  Коментувати коментар

  Вот откуда вся эта нечисть берётся в Украине? Что людям не хватает? Ну есть же традиционное Православие и Униатство, можно так же перейти в Римскую церковь. Но зачем кидаться в этот омут бесовщины и всякой дряни? Не может человек верить в Бога в таких "церквях" и "религиозных объединениях", это лишь спектакль. А потом начинают венчать однополые браки, назначать женщин епископами, женить епископов и прочая дурь. Не должно быть места в Украине такой нечисти!

  • velovs@ukr.net | 24 січня 2019, 08:45
   Коментувати коментар

   А вот я полагаю, что в Украине, прежде всего, не должно быть места именно московскому имперско-шовинистическому псевдо-"православию"! Т. е. той идеологической нечисти-конторе "русского мира" и ряженой агентуре ФСБ, которая к истинной и правдивой вере в Бога не имеет НИКАКОГО отношения! ----- И в тоже время должна быть обеспечена и действовать действительная религиозная свобода, в рамках которой каждая религиозная структура и община и каждый верующий самостоятельно определяют - как именно им верить в Бога и какие, при этом, соблюдать традиции, правмла и обряды. ----- Они сами, а не, например, этот взбесившийся агрессивный психопат-"католик" Михаил, у которого, очень похоже, не все дома, а потому, судя по всему, нуждающийся в квалифицированной помощи определённых специалистов... :)

  • velovs@ukr.net | 24 січня 2019, 09:55
   Коментувати коментар

   І ось що "цікаво" й "пікантно", так це, одначе, те, що оцей (перепрошую) неадекват-пройдисвіт Михаил, а також й інші піар-агенти "русского міра", ВПРИТУЛ і НІЯК не помічають, зокрема, присутність на РІСУ сексзбоченного троля-провокатора ЛГБТ-зграї!!! ----- Того, що тут дуже вже вільно та активно й детально пропагує і викладає цілу політичну ПРОГРАМУ, по суті, перетворення України у своєрідний - антихристиянсько-тоталітарний ЛГБТ-заповідник, де безроздільно панують і домінують ці усі їхні гидотно-мерзенні збочення та їх адепти і адвокати-лобісти. Й водночас: зневажаються, утискуються і переслідуються всі ті, хто з цим не згодні, а тому прагнуть захищати й відстоювати суспільну мораль та традиційну українську родину і сімейні цінності. ---- Їх, запекло-промосковських колаборантів, це, судячи з усього, зовсім не хвилює і, мабуть, цілком влаштовує! ----- До скаженої "білої гарячки" їх доводять - саме і якраз - ті процеси і події, що наразі відбуваються в українському різноликому патріотичному християнстві! ----------------- А також: зовсім незрозумілою і дивною - на цьому тлі - виглядає та "політкоректно-ультраліберальна" позиція редакції РІСУ, що всі ці волаючі неподобства і збочення ТОЛЕРУЄ (а, по суті, ЗАОХОЧУЄ!), вельми поблажливо представляючи їм свою вільну й безперешкодну - комент-піартрибуну...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Halo | 30 травня 2020, 12:27

  Хороша агітація проти РПЦ в Україні

 • Halo | 30 травня 2020, 12:14

  Непервершений спіч для заснування чергової секти.

 • Halo | 30 травня 2020, 12:04

  Схоже, збочення н6е приносять належного прибутку, додався антисемітизм...

 • Halo | 30 травня 2020, 12:01

  Маячню Задорнова тре додати, бо звичайна неоязичницька ахінея не досить авторітетна.

 • fedirtsiv | 30 травня 2020, 11:46

  Чи духовенство готове бути сучасним за формою? Позбутися мамони та культу храму, позолоти в інтер*єрі та посуді, розцяцькованих одеж, які нагадують жіночі плаття? Хоче позбутися фарисейства,