Кожен православний, який схвалює «узаконення» содомського гріха, відлучає себе від Церкви, доки не покається, – рішення Синоду УПЦ КП

15 грудня 2015, 16:39 | УПЦ КП | 0 |   | Код для блогу |  | 

Синод_КП.jpgСинод УПЦ КП 15 грудня обговорив питання про внесення до законодавства України понять «сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність» та спроби виключити з Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки.

У Журналі №41 серед іншого наголошено: «Церква виступає категорично проти законодавчого встановлення у нашій державі одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти схвалення пропаганди одностатевої сексуальності, в тому числі через проведення так званих «парадів гордості» та інших подібних нововведень».

Так, єпископи ухвалили:

1. Схвалити і підтримати позицію Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, викладену в його заяві від 7 листопада 2015 р. «Щодо заборони у Трудовому кодексі дискримінації за будь-якими ознаками».

2. Під час підготовки та ухвалення нового Трудового кодексу підтримати наполягання на включенні в нього заборони дискримінації за ознакою ставлення до статевих відносин – замість ідеологічно обґрунтованих, юридично невизначених понять «сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність».

3. Наполягати на збереженні в Конституції України визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, суспільної моралі як сфери, яка підлягає законодавчому захисту, а також недопущенні включення в Основний Закон ідеологічно обґрунтованих, юридично невизначених понять «сексуальна орієнтація, гендерна ідентичність».

4. Засвідчити незмінність позиції Церкви, викладеної у Декларації Помісного Собору: «Нагадуємо всім, а особливо законодавцям, про засудження Богом Содому і Гоморри на зруйнування, а також про анафему (відлучення від Церкви), якій апостол Павло піддав коринфського кровозмісника – чоловіка, що взяв собі мачуху за дружину (див. 1 Кор., розд. 5).

Тому на підставі Священного Писання і Священного Передання, канонів Церкви засвідчуємо: кожен православний християнин, який публічно підтримує та схвалює «узаконення» содомського гріха, підпадає під прокляття Содому і під анафему апостола Павла та відлучає себе від Церкви, доки не покається.

Тому Церква виступає категорично проти законодавчого встановлення у нашій державі одностатевих шлюбів чи реєстрованих одностатевих партнерств, проти схвалення пропаганди одностатевої сексуальності, в тому числі через проведення так званих «парадів гордості» та інших подібних нововведень.

Ми не виступаємо за дискримінацію осіб, які вважають себе гомосексуалістами, але ми категорично проти того, щоб гомосексуальний спосіб життя й поведінка трактувалися як природні, нормальні й корисні для суспільства та особистості. Ми проти того, щоб содомія пропагувалася як варіант норми статевого життя і щоб держава заохочувала своїх громадян до одностатевих сексуальних стосунків».

Довідка:

У листопаді 2015 р. Верховною Радою України без розгляду альтернативного законопроекту та без дотримання інших звичайних у демократичному суспільстві процедур було внесено зміни до Кодексу законів про працю, внаслідок чого в юридичне поле України безпідставно були додані ідеологічно обґрунтовані терміни «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність». В процесі розгляду в парламенті перебуває проект Трудового кодексу, який має замінити Кодекс законів про працю, серед правок до якого також пропонується внести зазначені ідеологічні, юридично не визначені терміни.

Окрім цього в проекті змін до Конституції України, який опрацьовується Конституційною комісією, пропонується виключити визначення шлюбу як союзу чоловіка і жінки, виключити юридичне згадування про захист суспільної моралі, натомість додати ідеологічно обґрунтовані терміни «сексуальна орієнтація» та «гендерна ідентичність». Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила протест проти цих пропозицій як у зверненні до Конституційної комісії, так і в листах до представників гілок державної влади.

7 листопада 2015 р. Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет зробив заяву, в якій запропонував викласти норму про заборону дискримінації в трудових відносинах у наступному вигляді: замість слів «сексуальної орієнтації, гендерної ідентичності» написати «ставлення до статевих відносин». Ця пропозиція знайшла підтримку Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій, а також низки депутатів Верховної Ради України, які на її основі подали відповідний законопроект.

В цілому ставлення Української Православної Церкви Київського Патріархату до питань сексуальної орієнтації та новітніх гендерних теорій викладене у Декларації Помісного Собору (прийнята на засіданні 27 червня 2013 р.) «Про негативне ставлення до гріха содомії (гомосексуалізму), його пропаганди у суспільстві і так званих одностатевих шлюбів».

Аналогічну позицію займають і всі традиційні Церкви та релігійні організації України, що засвідчується Декларацією Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій «Про негативне ставлення до явища гомосексуалізму та спроб легалізації так званих одностатевих шлюбів (реєстрації одностатевих партнерств)»  (ухвалена 15 травня 2007 р.).

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

   Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

  • bopa | 8 червня 2020, 11:43

   То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

   Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

   За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

  • Halo | 2 червня 2020, 16:46

   Табачник відпочиває...

  Популярні статті місяця