Варфоломій I вже вирішив найбільшу проблему православних українців, - о. Георгій Коваленко

12 листопада 2018, 09:01 | УПЦ (МП) | 19 |   | Код для блогу |  | 

Протоєрей Георгій Коваленко має своє тлумачення того, що відбулося 11 жовтня цього року на Cиноді Вселенського патріархату. За словами протоєрея, Вселенський Патріарх Варфоломій у цей день вирішив найбільшу проблему українців - визнав всіх православних вірними: і священиків, і єпископів серед них. Про це Коваленко розповів в ексклюзивному інтерв’ю «Главкому».

коваленко.jpg

«Це не тільки відкриває єрархам шлях для участі у Об’єднавчому соборі. Для мене це питання, що вирішує долю звичайних людей. Тепер вони можуть приходити до будь-якої церкви, причащатися у будь-якому храмі», - вважає священик.

Саме тому, ще до засідання синоду РПЦ у Мінську (15 жовтня у РПЦ заявили, що члени Священного синоду «визнали неможливим подальше перебування в євхаристійному спілкуванні з Константинопольським патріархатом» - ред.») протоірей Коваленко опублікував заяву у соцмережі про те, що його група відкритого православ’я не розриватиме зв’язки з Вселенським православ’ям. Одночасно священик написав, що залишиться в єдності з духовенством і вірянами Московського Патріархату, які будуть для цього відкриті. Також він запевнив, що хоче бути в єдності з новоствореною помісною Церквою, «якщо її визнаватиме Вселенський Патріарх і світове православ’я».

«Церква – це ж не армія, де існують тільки накази, обов’язкові до виконання. Хоча навіть в армії солдат може відмовитися від виконання злочинних наказів. Якщо якісь рішення церковного керівництва не відповідають духу Євангелія, канонам Церкви, то у духовенства, у єрархів, у вірян може бути власна думка», - стверджує протоєрей Георгій Коваленко.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
19коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • слово України | 13 листопада 2018, 11:43
  Коментувати коментар

  Варфоломій НІЯКИХ українських проблем НЕ вирішив, тому що на Київському патріархаті вже поспішили заявити, що як було за лукавої-брехливої-ДВОязичної Руси (за що Бог і знищив т.зв. «святую Русь»), імперських, совєтських та постколоніальних олігархічних часів на (окупованій) Україні, так вони хочуть поробити українцям і в Єдиній помісній церкві. Тобто, ніхто нас з імперського Содому, «із печі залізної, з Єгипту» НЕ збирається виводити, Втор. 4:20. Диявол лише змінив вивіску з Московської патріархії на Єдину помісну церкву. https://pomisna-ukraine.livejournal.com/2016/07/15/

  • velovs@ukr.net | 13 листопада 2018, 12:24
   Коментувати коментар

   Ага. Дуже зрозуміло: звідки саме надихається і поширює оцю свою явну - "одномовну" ЄРЕСЬ цей (де-факто) злобно-агресивний і запеклий (і разом з тим, дуже схоже, дещо неадекватний) КСЕНОФОБ і РАСИСТ: т. зв. "слово України". Той, що маскується під псевдо-"правдивого християнина" і жонглює-маніпулює, при цьому, деякими цитатами зі Святого Письма. Й, звісно, всуціль перекручуючи - по суті - їхні справжні зміст і значення...

  • velovs@ukr.net | 13 листопада 2018, 12:57
   Коментувати коментар

   Й, до речі, ця його "одномовна" ЄРЕСЬ досить подібна й співзвучна тому - дуже відомому, але абсолютно ПОМИЛКОВОМУ і НАДУМАНОМУ, штучному (ультраконсервативному) погляду. Згідно якого, в православних храмах на теренах т. зв. "святої Русі" (= "русского міра"), мовляв, "єдиноможливою" та "єдиноблагодатною" мовою богослужінь може бути і є - тільки й лише - церковнослов'янська... ------------ Повна дурня і нісенітниця! ВСІ, без винятку, людські мови та їхні діалекти і наріччя на землі створені і дані - різним людям, племенам і народам - Самим Богом!!! Й, цілком природно й логічно, що ВСІ вони - РІВНІ, благодатні і вповні придатні для церковних богослужінь. Для проповіді, поширення й утвердження - в людських серцях і розумі - Христового Євангелія Царства Божого: в силі, владі і благодаті Святого Духа! В т. ч., зокрема, в Україні: і українська, і російська, і румунська тощо.

  • velovs@ukr.net | 13 листопада 2018, 14:14
   Коментувати коментар

   Р. S. І тут узагалі: складається таке враження, що і оцей сайт (https://pomisna ukraine.livejournal.com/2016/07/15/), і цей його троль-ретранслятор ("слова України") спеціально "запущені" ФСБ з певною і однозначною метою і надзавданням. ------- Тобто, щоби їхні хазяї-працедавці в Москві мали "додаткові" - т. зв. "свідчення" і "докази", мовляв, "серйозних утисків", "дискримінації" та "переслідувань" російської мови та її носіїв в Україні: з боку "запекло-ненависних і агресивно-ворожих націоналістів-русофобів", у т. ч. в церковно-релігійній царині!!!

 • Михаил | 13 листопада 2018, 01:58
  Коментувати коментар

  Так вся проблема именно в этом - "если её будет признавать Вселенский патриарх и Мировое Православие". Ведь пока как-то не очень, с Мировым-то Православием. Пока только турецкий патриарх сделал по принципу - что моя левая нога захотела! Вот если Мировое Православие признает, ну хотя бы бОльшая его часть, хотя бы с перевесом в один голос, тогда все прекрасно. А если только один самодур отменяет акты трехсотлетней давности, то непонятно, что он захочет отменить завтра, послезавтра, какая ещё муха его укусит, с какой ноги он утром встанет?

  • velovs@ukr.net | 13 листопада 2018, 09:30
   Коментувати коментар

   Когда основанная Самим Христом и вдохновляемая и направляемая Его Святым Духом новозаветняя Церковь начала свою миссию ко всем народам, то тогда её - не очень - интересовало и волновало это "признание" со стороны верхушки и структур (тогда ещё) "канонической" ветхозаветней Церкви. Или даже какой-то их части. ------------- А намного больше её членов заботило и двигало во всех направлениях, чтобы эту Благую Весть о Мессии-Христе и Его прощении и исцелении, благословении и спасении УСЛЫШАЛО и верою ПРИНЯЛО - в своё сердце и разум - как можно больше людей. Как, собственно говоря, адептов этой ветхозаветней Церкви, так и многочисленных выходцев из различных языческих народов. ------------- И так, безусловно, должно обстоять это дело - и прежде и более всего - с проповедью и распространением Царства Божьего - и СЕЙЧАС! Сейчас, когда в том же самом - Господнем прощении и исцелении, благословении и спасении нуждается ОГРОМНЕЙШЕЕ число людей: нераскаянных грешников и неверующих безбожников-язычиков из всех народов!!!

 • слово України | 12 листопада 2018, 12:30
  Коментувати коментар

  Церква – це армія, яка має Устав від Бога – вічний Закон Божий, а НЕ тимчасові канони ВИГАДАНІ людьми (що можуть змінюватися, відмінятися тощо). Відступ від Закону (Уставу) Божого (а НЕ від канонів) – перетворює людину на перебіжчика до стану ворожого – до сатани. Армія Божа воює з армією диявола-сатани. Армія Божа має «меч духовний» (щит…, Флп. 6:14-17) проти сатани – ПРИРОДНУ національну Мову – отриману від Бога задарма для ОДНОдушного спілкування з Богом і людьми. Армія сатани складається з антихристів – утілених бісів (2Ін. 1:7) – язичників божества московського, «грішників ДВОязичних» (Сир. 5:11; Сир. 6:1; Рим. 6:23; Сир. 5:17), «триязичних ЄРЕТИКІВ», ІНОплемінних ІДОЛОпоклоників…, що мають також духовний меч проти Бога – проти Духа Божого – проти Української Мови (1Ін. 4:2) – ШТУЧНИЙ – ВИГАДАНИЙ людьми (фіно-тюркським гібридом Московського улусу Жовтої орди) «язык Московский» (1706), він же «русский язык» (1827), він же «дух антихриста», «що НЕ сповідує Ісуса Христа» під час сакральних богослужінь, «і вже Є в світі», 1Ін. 4:3. «Якщо ти маєш двох богів (два духа-языка), знай, що один з них – диявол», – настановляє святитель Микола Сербський роз’яснюючи 1-у заповідь Божу: «Я є Господь Бог твій, хай не буде в тебе інших (московських) богів (духів-язиків), крім Мене» – крім Духа Божого – крім Української Мови. Якщо хто має два языка (один для шанування Бога, а другий для похвали диявола), то в тому біс, тому що один із них – язык антихриста.

  • velovs@ukr.net | 12 листопада 2018, 16:23
   Коментувати коментар

   Перепрошую, але вся ця псевдобогословська "премудрість" дуже схожа на ледь не суцільну ДУРНЮ, що її - так гордовито-пихато - несе психічно (чи психологічно) не вповні адекватна людина... :)

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

  Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

Популярні статті місяця