“Від Моспатріархії треба гребти, як від чумного дому”, – екс-розвідник Віктор Суворов

17 червня 2018, 13:50 | Московський Патріархат | 5 |   | Код для блогу |  | 

Про те, що від Моспатріархії "треба гребти, як від чумного дому", сказав колишній радянський розвідник, історик і письменник Віктор Суворов в інтерв’ю Укрінформу. За його словами, люди, які управляють зараз у Москві, підуть на будь-який злочин, аби запобігти спробі України отримати Томос про автокефалію Української Православної Церкви. Такі думки небезпідставні.

Вікитр_Суворов.jpg

На питання, наскільки ГРУ і ФСБ могли проникнути в інші православні Церкви і як далеко може зайти Кремль, щоб зупинити Вселенського Патріарха, Суворов відповів: “Будь-який зв’язок з московськими церковними лідерами є для України чимось протиприродним. Від цього треба відходити усіма силами”.

Віктор Суворов наголосив, що добре розуміє усі наші ризики.

«Як далеко вони підуть? Це у них треба, звичайно, питати. Але коли ми дивимося на те, що сталося останніми роками, останніми двома десятками років, ми маємо усвідомлювати, що гальм там немає. Хлопці, які управляють зараз у Москві, підуть на будь-який злочин. Це злочинна влада, і від неї можна чекати чого завгодно. Це ми знаємо і на прикладі Скрипаля», – додав історик.

«Мимоволі повертаюся до цього питання. Ну чим вам заважала ця людина, чим? Це перше після війни використання нервово-паралітичної отруйної речовини на території Європи! Причому отруйної речовини, яку у кустарних умовах зробити неможливо…. Шукати логіку марно, оскільки наша людська логіка тут не працює… Це треба там сидіти, ділити ті мільярди. І у них інша логіка – не наша, не людська логіка», – наголосив екс-розвідник.

«Є держава Росія, є держава Україна. Українська Церква перебуває в якійсь залежності від Росії, що мені здається абсолютно неприйнятним», – каже радянський екс-розвідник.

Він згадав одну з пропагандистських проповідей Патріарха Кирила, від якої  екс-розвіднику до цього часу моторошно:

«Хочу згадати проповідь Глави РПЦ, яка справила на мене дике враження. Минулого року напередодні 9 травня виступає на Поклонній горі Патріарх Кирил, читає проповідь, адже День Перемоги наближається. Виступає він, і в його промові присутній такий дивний пасаж. Ми перемогли, хоча у Німеччині і армія була кращою, і зброя, і стратегія були кращими, і підготовлені вони були краще, і тра-та-та і вся комуністична пропаганда проповіді. Вся комуністична пропаганда - жорстоке обдурення народу, і до цього обдурення підключилася Московська патріархія.

Для мене це був жорстокий удар. Те, що німецька техніка була краще радянської техніки - це повна брехня. Цьому присвячено багато моїх книг. Найстрашніше знаряддя на полі бою - важкий танк. СРСР був єдиною країною світу, яка мала важкі танки, у німців не було. З'явилися в районі Сталінграда за півтора роки, у грудні 42-го року. Радянський Союз тисячами випускав важкі танки. Середній радянський танк Т-34 - неперевершений, нічого Німеччина не могла зробити з ним. І ось на рівні православної Церкви мені говорять про те, що Німеччина була кращою, стратегія кращою, генерали кращі. Провальна була стратегія. І німецькі генерали не були розумними, та божевільними вони були! І розвідки у них там ніякої не було. Вони сунулися воювати проти Радянського Союзу, не знаючи, що Радянський Союз - велика країна. Після війни вони говорили: розумієте, ми не розрахували, що це настільки велика країна. Чи ви думали головами своїми перед тим, як нападати.

Так от, уявляєте, яка відбувається страшна річ. З одного боку, ура, ми перемогли, ура, ми такі хороші. А з іншого боку - ми ні на що не здатні, танк хороший зробити не могли, стратегія у нас погана тощо, але перемога у нас велика! Тобто з людей роблять дурнів, і Московська Патріархія включилася в це на рівні вищого керівництва Патріархії.

Я від релігійних питань далекий, зовсім далекий. Але коли я це прочитав, то, вибачте, у мене мурашки по тілу і повне заперечення всього цього. Те, що вони говорять, це огидно, пропаганда, спрямована проти навіть російського народу. У цій ситуації від Моспатріархії треба грести, як від чумного дому».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • В. Ясеневий | 19 червня 2018, 07:51
  Коментувати коментар

  Лично для меня ПУТЕМ ИСТИНЫ есть - Христос, а не кто-нибудь из смертных-сгнивших и навеки вечные( для вас, думаю - атеиста-безбожника) - безповоротно. Ура !!! Вот в чем "истинное величие и триумф гордого советского человека... Но я о другом. Так как Вы во всем очень хорошо ориентуетесь( сказано с Ваших слов), прочитайте и , конечно мудро как никто на свете, прокоментируйте еще одну невероятно исключительно наиважнейшую победу РПА (руская православная армия) под идейным предводительством и покровительством кремлевской Моспатриархии над ее наилютейшими и злейшими врагами: над безоружными, мирными, и горячо Христа и всех любивших: ЧЕТЫРМЯ ПРОТЕСТАНТСКИМИ ПАСТОРАМИ. Вот это - победа. А победителей не судят. Их удостаивают наивысших наград, но не от БОГА, а от диавола. Радуйтесь, Михаил! Радуйтесь!

  • В. Ясеневий | 19 червня 2018, 08:04
   Коментувати коментар

   Но даже по-человечески очень, прямо до душевной боли и слез, жаль детей зверски замученых и убитых нелюдями их отцов Ведь дети то остались сиротами. Верю, что ГОПОДЬ и добрые люди их не оставят. Представляете: ВОСЕМЬ и ТРОЕ детей... А поскольку детей рождется сегодня у православных в россии??? Известный о. ДМИТРИЙ СМИРНОВ не раз говорил, что с такими темпами рождаемости, наркомании , алкоголизма, разводов и т.д., до 2050 года росияне исчезнут с лица земли. Правда останутся другие россияне: татары, удмурты, чеченцы, чукчи и т.д., т.е. ПОЯВИТСЯ НОВАЯ ОРДА.

 • enzian | 18 червня 2018, 12:40
  Коментувати коментар

  Мишко - він як шарманка. А на такі речі він заплющує очі і затуляє вуха.

 • В. Ясеневий | 18 червня 2018, 11:47
  Коментувати коментар

  Михаил, где Вы? Спасайте МП. Смотрите, что бывший чекист советует украинцам. Он предупреждает, даже об преступлении , известно, что спецслужбы России по благословению провода этой т.н. церкви... А он эту кухню очень хорошо знает изнутри. Но разве кто уже отменил Заповеди Божьи, и науку о любви Христа??? Да! Это может сделать, исключительно,только Моспатриархия и ее филия в Украине под грифом упц мп, ведь дляних З.Божьи и каноны - это только прикрытие для достижения своих земных меркальтильных(читай - сатанинских)планов, где нет никакого места для Бога.

  • Михаил | 19 червня 2018, 06:15
   Коментувати коментар

   Я рад, что Вы не можете сориентироваться в пространстве и времени без моего мнения и совета. Ещё немного и Вы встанете на Путь Истинный. Что касается данной статьи, то мне смешно читать про слабость немецкой армии и безумие её генералов. Кто ж тогда был сильным и умным? Сталин и Жуков, который все свои победы просто заваливал горами трупов и не считался с потерями?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • humenyuk.vasyl | 18 лютого 2019, 11:13

  "Если бы , да кабы во рту росли грыбы - в лес бы не ходили". Шановна редакціє, для чого Ви помістили оці нещасні "догадки"? Вони комусь потрібні, крім патріарха Гундяєва і його

 • velovs@ukr.net | 18 лютого 2019, 09:35

  І, вочевидь, саме ТАКЕ (й подібне до нього) - благодійне служіння Божої любові, милосердя та допомоги, а надто щодо бідних і нужденних, хворих та інвалідів, самотніх осіб літнього віку та інших

 • Halo | 17 лютого 2019, 20:22

  Тиша в коментарях вражає

 • Halo | 17 лютого 2019, 20:21

  Відео в кінці статті. А де ж брехня?

 • Halo | 17 лютого 2019, 20:09

  Напис "клірікон" (у верхньому правому кутку документа) то миряне, еге ж.

Популярні статті місяця