Патріарх Кирил побачив у визнанні гей-шлюбів передвістя кінця світу

22 липня 2013, 09:55 | Московський Патріархат | 5 |   | Код для блогу |  | 

Кирил.jpgПатріарх Московський Кирил бачить у визнанні західними державами одностатевих шлюбів передвістя кінця світу.

Як повідомляє УНІАН з посиланням на російську службу радіо «Свобода», Глава РПЦ заявив про це у неділю в Москві, після служби в Казанському соборі. За словами Кирила, необхідно «робити все для того, щоб на теренах Святої Русі гріх ніколи не затверджувався законом держави».

 

 

Система Orphus
Рейтинг
0
1
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Давид | 21 вересня 2013, 21:09
  Коментувати коментар

  Шановний Ісидор, перепрошую, що змусив вас так довго чекати на відповідь. Але я вас напевно розчарую: спочатку я взагалі передумав давати вам будь-яку відповідь, а тепер вирішив просто дати кілька посилань, щоб ви дещо почитали самі. Причина того, що я передумав: а що дадуть мої доводи, мої докази? Упередженість, яка випливає з ваших слів, не дозволить вам інакше подивитись на ці речі. Якщо б я був упевнений, що ви після аргументів готові змінити свою думку, я б написав вам набагато більше, від чого були б шоковані ви, а не я (але я дуже сумніваюсь в тому, що ви відкриті на таку дискусію). Адже ті проблеми в Україні, що ви назвали, є плодом телевізійно-інформаційно бруду Заходу. Саме Заходу! Щодо згвалтування в інших країнах почитайте тут: http://www.wz.lviv.ua/world/122869; http://ua.korrespondent.net/world/1509784-u-meksici-v-policejskomu-viddilku-zgvaltuvali-italijku; http://www.newsru.ua/crime/15jul2007/holocaust.html; http://world.lb.ua/news/2013/07/11/212102_nyuyork_politseyskiy_arestovan.html; http://pn14.info/?p=134368; http://proisshestvie.com/politsejskij-iznasiloval-kollegu.htm; http://voprosik.net/iznasilovaniya-v-policii-ssha/. Думаю, цього аж забагато, щоб ви зрозуміли, що така проблема не є суто українською. Проблеми моралі і взагалі гріха не мають жодних кордонів.

 • Давид | 23 липня 2013, 12:25
  Коментувати коментар

  Постараюсь, шановний Isydor, дати трохи ґрунтовнішу відповідь на Ваші наївні та голослівні заяви, але не маю зараз на це часу. Тому прошу почекати на мою відповідь.

  • Isydor | 23 липня 2013, 15:25
   Коментувати коментар

   Шановний Давиде. Голослівними та наївними є Ваші уявлення про Західну цивілізацію. Я ж Вам навів конкретні приклади та подав аргументи, чому безбожною є саме українська політична система. Тому прошу на це й відповісти: яка з політичних верхівок є більш безбожницькою, лицемірною, свавільною та шкідливою для свого народу: європейська (скажімо, французька, яка визнала гей-шлюби) чи українська, яка при кожній нагоді красується в церквах перед камерами і при цьому доводить народ до повного зубожіння та відчаю. Як на мене, то хай краще визнають і в Україні гей-шлюби, але при цьому дадуть народові жити, аніж так "любити" Бога і наш народ, як наші "побожні" політики, так що той народ тільки й думає, як від тої їх "любови" подалі втекти. Я б із задоволенням помінявся з німцями чи британцями політичною верхівкою. Тільки боюся, Євросоюз і місяця не протягне з нашими "побожними та благочестивими"

 • Давид | 22 липня 2013, 19:19
  Коментувати коментар

  Слава Богу, що в Росії та Білорусі є кому активно захищати загальнолюдські моральні і Богом благословенні цінності та норму поведінки. Але дуже прикро, що глави наших Церков і політики, зокрема опозиційні, чомусь докладають замало (або взагалі ніяких) зусиль у цьому напрямку. Серйозні виклики нинішнього безбожного світу мають бути рушійною силою, яка повинна змушувати всіх християн незалежно від конфесії ставати в один ряд на захист християнських і взагалі загальнолюдських цінностей. Що для цього робить наше духовенство? Маймо на увазі, що не буде іншого шляху вступу в ЄС, як тільки шляхом легалізації одностатевих шлюбів, прийняття закону "Про дискримінацію", ювенальної юстиції (яка буде відбирати в нас дітей і віддавати на виховання одностатевим парам) тощо. Тому наполегливо раджу всім, хто є і вважає себе християнином, добре задуматись, чи нам потрібен той ЄС, який відверто постав проти Бога і взагалі проти людських природних цінностей і норм. Нехай кожен з нас здає собі справу, що доведеться стати перед Господом і дати відповідь за те, чи ми доклали зусиль для боротьби з гріхом. Хочемо там високих зарплат і комфорту? А якою ціною? Ціною наших душ, душ молоді та дітей. Для мене краще - жити бідно, але мати змогу сповідувати свою віру, виховувати на християнських цінностях, біле називати білим, а чорне - чорним, тобто гріх - гріхом, а не чекати після цього на своє покарання і т.д. А саме такий стан справ панує в тій "успішній" Європі. Перед нами дуже важкий іспит і тому треба робити все, що витримати його і не допустити легалізації гріха в Україні (до речі, а що роблять для цього т.зв. «наші» політичні опозиційні сили?), як це робиться, принаймні, в Росії та Білорусі. Адже бачимо, що цілий світ намагаються перетворити в Содом і Гомору. Я переконаний, що нинішній світ і так вже далеко перегнав у розпусті ці старозавітні міста. Тому й покарання, впевнений, не за горами, а його масштаби можуть бути значно більші.

  • Isydor | 22 липня 2013, 23:35
   Коментувати коментар

   Ви тут розпинаєтеся про те, яка гріховна й безбожна та Європа. Але в Європі поліція своїх людей не ґвалтує, за протести проти уряду не арештовують, пенсіонери мають достойне життя і не змушені сидіти з простягнутою рукою. Тому замість того, щоб розповідати страшилки про Європу і вигадувати всілякі дурниці про ювенальну юстицію та геїв, краще подивіться, де гідність людини шанується, а де її топчуть ногами. От Вам і відповідь на те, де панує диявол, а де Бог (попри те, що Ним не прикриваються тамтешні політики). А якщо для Вас показна побожність наших політиків великий символ глибокої духовності України, то почитайте, коли наші діти починають пити та курити, а коли європейські, коли наші діти втрачають невинність, а коли європейські. Реальні дані Вас шокують, шановний. Кінець світу вже настав. І наступив він в Україні, Росії та Білорусі. От де відбувається справжній кінець світу для окремо взятих народів. Кайтеся і моліться, щоб Бог Вам розуму дав, а то й далі будете боготворити безбожників та лицемірів.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Рокитне | 25 травня 2020, 20:12

  Вірно сказано.

 • Рокитне | 25 травня 2020, 20:05

  Румуни влітку дуже часто служби проводили на вулиці. Це хороше побажання від ПЦУ під час пандемії.

 • Рокитне | 25 травня 2020, 19:56

  Не повинна церква бути ні московською ні київською, ні брюсельською... А тільки Христовою на території України, Росії, Африки і т.д. Дай Боже, щоб ми перестали церкви називати не Христовими. Це гріх.

 • Halo | 25 травня 2020, 19:48

  Все набагато прозаїчніше. Ваші коментарі розміщуються останнім часом майже виключно під новинами про covid, і мають ознаки вкидів, спрямованих на підбурення християн до саботування карантину, до

 • Рокитне | 25 травня 2020, 19:40

  Малорос крутіший за великороса, бо по правді Малоросія це корінна Київська Русь, а великоросія це колонія Малоросії.

Популярні статті місяця