УГКЦ продовжує серію вебінарів: наступний посвячений біоетиці

29 жовтня 2010, 09:52 | Релігійні мас-медіа та Інтернет | 0 |   | Код для блогу |  | 

webinar.jpg2 листопада, о 12.00, УГКЦ розпочинає серію вебінарів з біоетики. Перший онлайн-семінар на тему: «Історія і причини виникнення біоетики» проведе о. д-р Ігор Бойко, декан філософсько-богословського факультету Українського католицького університету.

Як повідомляють у Департаменті інформації УГКЦ, веб-семінари з біоетики відбуватимуться двічі на місяць. Тема наступного вебінару – «Види пренатальної діагностики та її етична оцінка». Про час його проведення буде повідомлено додатково.

Усі зацікавлені можуть з власної скриньки надіслати на адресу webinar@ugcc.org.ua лист із назвою: Реєстрація на Webinar. У листі потрібно вказати ім’я та прізвище. Перед початком вебінару ви отримаєте на вашу електронну адресу посилання для підключення. Лінк буде активний не раніше, ніж за 20 хвилин до початку вебінару. Вебінар триватиме біля години.

Автор вебінару з біоетики є відомим фахівцем з цієї царини морального богослов’я. Серед академічних зацікавлень о. д-ра Ігоря Бойка є сучасні моральні та біоетичні питання – допоміжні репродуктивні технології та їхня моральна оцінка, етичність використання пренатального обстеження, аборти та евтаназія, стовбурові клітини та їх використання у медицині, етичні критерії трансплантації органів та проблематика суїциду.

Отець Ігор Бойко у 2006 році здобув науковий ступінь доктора морального богослов’я у Лятеранському університеті, Вищому інституті морального богослов’я, Академії св. Альфонса у  Римі (Італія), де в 2002 році також отримав ліценціат з морального богослов’я. Свої філософські студії науковець розпочинав у Папському урбаніянському університеті у Римі в 1995 році, а в 2000 році здобув перший науковий ступінь з богослов’я у Папському григоріянському університеті.

Проект вебінарів в УГКЦ розпочався у червні цього року серією семінарів з історії Церкви. З листопада 2010 року вебінари з історії Церкви також будуть проходити регулярно і відбуватимуться двічі на місяць. 9 листопада о 15.00 відбудеться вебінар на тему: «Митрополит Шептицький і питання єдності Церков». Його проведе о. д-р Андрій Михалейко. Про реєстрацію на цей вебінар ми повідомимо додатково.

Довідка 

Вебінар – це онлайн захід, на якому один чи декілька спікерів можуть провадити через Інтернет або корпоративну мережу семінари, зустрічі, наради для групи від кількох людей до кількох тисяч учасників. Вебінари можуть містити сеанси голосувань і опитувань, що забезпечує цілковиту взаємодію між аудиторією та ведучим. Під час вебінару відповідне програмне забезпечення дозволяє бачити, чути спікера та у текстовому варіанті ставити йому свої запитання.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • fedirtsiv | 23 лютого 2020, 11:29

   Те, що наші люди так протестували ще раз підтверджує той факт, що духовенство погано працює з народом. Їхнє фарисейство і грошолюбство тільки відштовхує народ від таких "помазанників". Коли

  • fedirtsiv | 23 лютого 2020, 11:03

   Такі показушні щорічні заходи-зустрічі духовенства з молоддю практикувалися ще за УПЦ КП. І все це виглядало офіційно-нудно. Мов ми вас вчимо-ведемо по житті, а ви нас шануйте-дякуйте! Післявчорашній

  • serge1717 | 22 лютого 2020, 20:56

   Думка верховного мокшанського гондона Українців НЕ ЦІКАВИТЬ!!!

  • velovs@ukr.net | 22 лютого 2020, 19:28

   ""В Україні Церква і держава розділені. Нещодавнє об'єднання православної Церкви України було виключно рішенням людей, що ініціюється конгрегацією відповідно до правил церкви і законодавчо

  • velovs@ukr.net | 22 лютого 2020, 19:13

   Сразу видно, какой Михаил, дескать, "христианин"... Т. е., по сути, он плохо знает (если вообще знает) Священное Писание. ------- Так вот: как раз относительно этой темы и написан псалом

  Популярні статті місяця