У Тернополі Євангельські Церкви влаштували урочисте святкування Різдва з усім світом

26 грудня 2019, 12:22 | Релігійні свята і традиції | view photo | 0 |   | Код для блогу |  | 

Святкувати Різдво з усім християнським світом вирішили у Тернополі представники Євангельських Церков. Вони об’єдналися і влаштували святкову програму у центрі міста.

На Театральному майдані Тернополя 24-25 грудня лунали різдвяні пісні, привітання від пасторів і представників місцевої влади. Відомі українські колядки виконували молодіжні та дитячі хорові колективи. Таким чином жителі міста стали солідарними у святкуванні Різдва Христового з усім світом.

У Тернополі Євангельські Церкви влаштували урочисте святкування Різдва з усім світом

«Тернопіль мені сьогодні нагадав Німеччину. Минулого року там була на Різдво. Враження просто неймовірні. Правда, в нас все ще краще. Оскільки ми більше звертаємо увагу на основний зміст Різдва. Тішимося, що Спаситель прийшов і дав надію всім нам», — каже тернополянка Уляна Бойчук.

Святкувати Різдво у Тернополі почали увечері 24 грудня. Перша церква ХВЄ міста організувала богослужіння просто неба. А 25 грудня відзначення Різдва продовжилося.

У Тернополі Євангельські Церкви влаштували урочисте святкування Різдва з усім світом

«Наші церкви об’єдналися і підготували святкову програму на два дні. Молодіжні та дитячі хорові колективи виконували різдвяні пісні, також виступали християнські музичні гурти, які передавали радість від народження Спасителя світу», — зазначає співорганізатор дійства, єпископ, пастор Тернопільської євангельської церкви «Світло для світу» Василь Дідушин.

Тернопіль втретє урочисто святкує Різдво 25 грудня. Традицію започаткували після відзначення 500-річчя Реформації у 2017 році. «Євангельські християни у нашому регіоні почали святкувати Різдво Христове 25 грудня після відзначення 500-річчя Реформації. Зокрема, під час святкування 500-річчя Реформації ми почали більше наполягати, щоб святкувати Різдво разом з усім світом. І це насправді логічно, оскільки спочатку Різдво, а потім новий відлік часу, тобто Новий рік. Хоча для Євангельських Церков ні день, ні дата не має важливого значення. Для нас важливо донести саму ідею Різдва, показати ту надію, яку приніс Христос. Тому ми солідарні з тим, як святкують Різдво у нашій країні. Дотепер це переважно відбувалося 7 січня. Однак нині ситуація змінюється і ми хочемо використати цю можливість, щоб розповідати людям про основний зміст Різдва», — пояснює старший пресвітер Тернопільського обласного об’єднання Української Церкви ХВЄ Віталій Яцюк.

Прийшов привітати тернополян з Різдвом Христовим і міський голова Сергій Надал. «Вітаю усіх з Днем народження Ісуса Христа. Це свято добра, свято надії, свято віри, яке зігріває серця всіх нас. І ми традиційно заздалегідь готуємося до цього свята, готуємо свої оселі, свої серця. Бажаю усім миру, злагоди та всякої Божої ласки».

Євангельські Церкви Тернопільщини третій рік поспіль організовують Різдвяні богослужіння 25 грудня. Втім, відмовлятися від святкування 7-січня віруючі поки не планують, — розповідає Людмила Путькалець.

У Тернополі Євангельські Церкви влаштували урочисте святкування Різдва з усім світом

У Тернополі Євангельські Церкви влаштували урочисте святкування Різдва з усім світом

У Тернополі Євангельські Церкви влаштували урочисте святкування Різдва з усім світом

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

   Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

  • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

   Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

  • bopa | 8 червня 2020, 11:43

   То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

   Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

   За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

  Популярні статті місяця