ГЛАВИ ХРИСТИЯНСЬКИХ ЦЕРКОВ ВІТАЮТЬ УКРАЇНЦІВ З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ

25 грудня 2012, 16:07 | Релігійні свята і традиції | view photo | view video | 1 |   | Код для блогу |  | 

Митрополит Володимир«Сердечно вітаю вас із Різдвом Господа і Бога і Спаса нашого Ісуса Христа. Для віруючого серця нинішня різдвяна ніч така сама незабутня й урочиста, як і дві тисячі років тому.

Для Української Православної Церкви минулий рік був ювілейним: ми відзначили двадцяту річницю історичного Харківського Архиєрейського Собору і Нашого перебування на давній кафедрі Київських Митрополитів. Підносячи всемилостивому Богу подячні молитви за Його благодіяння, Ми радіємо за чад Церкви Христової, які спасаються, перебуваючи у повноті Дому Божого, і сумуємо за наших братів, які залишаються поза церковним спілкуванням.

Минулий рік благості Божої ознаменувався тим, що українську землю відвідали великі православні святині. Єпархії нашої Церкви благоговійно зустрічали Плащаницю Пресвятої Богородиці зі святого Града Єрусалима, а також чесну главу великомученика і цілителя Пантелеймона, прибуття якої було приурочене до відкриття у Києві Свято-Пантелеймонівського монастиря, що на Святій Горі Афон», - йдеться у Різдвяному вітанні Митрополита УПЦ (МП) Володимира (Сабодана).

патріарх Філарет«Цього святкового дня сердечно вітаю вас, дорогі браття і сестри, і всіх християн України з Різдвом Христовим і Новим роком! Поздоровляю зі святом Президента України Віктора Януковича, Верховну Раду, Уряд і Збройні сили України. Вітаю зі святом усіх наших земляків українців по всьому світі: в Америці і Канаді, в Латинській Америці і Австралії, в Європі і Азії.

Різдво Христове закликає нас творити діла милосердя і любові. Нам треба поспішати до хворих, самотніх, до всіх, хто потребує нашої допомоги.

Підносячи подяку Богові за всі Його благодіяння і милості в минулому році, будемо старанно просити, щоб Він зберіг нас в єдності і однодумності, дарував нашій Українській державі силу і мудрість подолати всі труднощі, зберегти нас у братолюбстві, щоб послав удосталь плодів земних і подав Україні Своє небесне благословення.

Нехай Бог миру і любові буде з усіма нами!», - наголосив у своєму Різдвяному посланні Патріарх УПЦ КП Філарет (Денисенко).

Патріарх УГКЦ Святослав (Шевчук) у своєму привітанні зазначає, що цього разу Різдво Христового припадає на рік віри та 1025-літній ювілей Хрещення Русі-України:

Патріарх Святослав«Це Різдво ми святкуємо в році, який Христова Церква проголосила Роком віри, якийзбігається із ювілеєм 1025-ліття Хрещення Русі-України, що його ми разом відзначатимемо всецерковною прощею на березі древнього Дніпра при Патріаршому соборі в Києві 18 серпня 2013 року. Метою цієї нашої спільної подорожі є відновити в українському народі дар Христової віри, яка була впродовж століть для нас силою і мудрістю, що допомогла нам не тільки піднятися на вершину культурних і загальнолюдський надбань, котрі лягли в основу християнської цивілізації на Сході Європи, а йне дала втратити з очей єдине Сонце правди – Христа-Господа, перед яким меркнуть і небесні світила, і земні володарі, що не навчилися Йому поклонятися.

Дорогі в Христі! Нехай у своєму Різдві новонароджений Спаситель наблизиться до кожного із вас та завітає із своїм небесним світлом до кожної оселі, де чекають на Нього!

Нехай неземна ніжність самого Бога зворушить та зігріє серце усіх нас: тих,хто вдома, і тих, хто в дорозі, тих, хто далеко від рідної землі, і тих, хто шукає саме в ній достатку, миру і злагоди для своєї родини. Нехай небесна радість від того, що Господь об’являється там, де людська влада й сила є безсилими,подаруєнам віру й надію на кращу долю нашої України.

Нехай різдвяна коляда стане для нас сьогодні, як і колись, могутньою силою,через якуми будемо ділитися своєю вірою, обновляти наше суспільство та єднатися із всімУсесвітом, що прославляє сьогодні свого Творця і Господа.

Митрополит МокшицькийУ своєму вітання Архиєпископ Мечислав Мокшицький - Митрополит Львівський РКЦ в Україні також нагадує про Ювілей і закликає вірян нести любов та надію:

«У Році Віри і останніх митях Ювілейного Року 600-ліття перенесення столиці нашої Митрополії з Галича до Львова, бажаю Вам бути знаряддям Божого миру, яким Всевишній обдарував людство, народжуючись в Вифлеємі. Тримаючи в руках облаток, символ невинності, чистоти і єдності, розбудімо в собі прагнення нести любов туди, де панує ненависть; надію, туди де панує розпач; світло, туди де панує морок; радість, туди де панує смуток. Хай свідомість об’явленої нам в Вифлеємі правди творить з нас, а також завдяки нам у цілому світі народ, який разом із Ангелами співатиме: «Слава в вишніх Богу, а на землі мир людям доброї волі» (пор. Лк 2, 14). Нехай Боже Дитя має в нас уподобання і обдарує своїм миром.

Благословляючи кожен дім і родину запрошую всіх Вас взяти участь в урочистому закінченні Ювілейного Року, кульмінаційним пунктом якого буде Ювілей Родин, поєднаний з відновленням подружньої присяги».

christmas-o.jpgКерівництво ВСЦ євангельських християн-баптистів подякувало усім, хто «у минулому році брав участь у духовній співпраці пожертвами, власними силами та молитовною підтримкою».

«Нехай Новий 2013 рік, оголошений роком місії, стане благословенним часом для ваших духовних досягнень в Ім’я Того, Хто вірою оселився у наших убогих серцях!», - побажали вони вірянам у своєму привітанні.

Михайло Паночко“Незважаючи на розбурхане життєве море, ми з Вами у надійних руках, бо «Влада на раменах Його!» Господь дарує нам ще один рік, ще одну чисту сторінку у нашому житті, і дуже важливо заповнити її добрими ділами, чистим та побожним життям.

Апостол Іван наголосив, що для нього немає більшої радості почути, що «діти Божі ходять у правді». Тому благаю всіх Вас жити по правді, говорити правду, думати праведно, вірити Правді і свідчити людям, що Ісус є Правда — вічна, свята і безсмертна, і це буде більшим дарунком, приємністю та славою для Ісуса Христиа ніж ті дари, які Йому принесли мудреці зі Сходу.

Нехай Дух Святий — Дух правди спочиває на Вас, утішає та наставляє на всяку правду”, — бажає Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко.

З Різдвом українців привітали і єрархи з діаспори.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Васильko | 7 січня 2013, 05:00
  Коментувати коментар

  Христос народився! Славімо Його! А предстоятеля УАПЦ запитати забули?:) Чи Сам промовчав?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

  Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

Популярні статті місяця