З нагоди Дня Матері в Івано-Франківську відбулася Хода вервиці

13 травня 2019, 11:30 | Релігійні церемонії та паломництво | 0 |   | Код для блогу |  | 

Колона з кількох тисяч жителів та гостей обласного центру, духовенства, представників влади міста та області рушила від архикатедрального собору Святого Воскресіння УГКЦ і попрямувала центральними вулицями до парку ім. Т.Шевченка.

1.gif

Очолили ходу священики, учні католицької школи, лицарі Колумба з іконами в руках – чудотворною іконою Матері Божої Ласкавої Станіславівської, оригінал якої є в Польщі, старовинними іконами, які зберігаються в катедральному соборі УГКЦ.

Попереду молитовної колони члени Спілки Християнського Відродження несли рекордно велику дерев’яну вервичку – вагою приблизно сімдесят кілограмів, довжиною в діаметрі дванадцять метрів. Виготовив її спілчанин Дмитро Фаринович.

2.gif

Під час ходи священики виголошували Славні таїнства вервиці. Розважання поєднували у собі канонічні роздуми з сучасними життєвими реаліями. 

Очолив івано-франківську ходу єпископ Чернівецької єпархії УГКЦ Йосафат (Мощич).

«Марія є прикладом того, як служити у християнській родині одне одному, - звернувся до присутніх на завершення ходи владика. - Ми молимося за те, щоб Богородиця вислухала наші намірення і прохання, але також і за те, щоб мати силу, відвагу і мужність робити так, як вона. Сьогодні у День Матері, користуючись нагодою, вітаємо тих матерів, які отримали дар народити дитину. Але, окрім цього, необхідно ще й народити її духовно – передати дар віри, навчити цінностей і засад віри».

До ходи вервиці долучилися дорослі і діти – цілі родини молилися за свої намірення і, звичайно, за нашу країну.  

4.gif

«Проводити таку ходу, на мою думку, є просто необхідно. Тому дуже добре, що будемо проводити її щороку. Мабуть, не можна краще відзначити День Матері, аніж такою ходою з загальноміською молитвою вервиці. Відчувається особливе піднесення, адже ми віддали хвалу нашій улюбленій небесній Матері», - прокоментував голова Івано-Франківської Спілки Християнського Відродження Богдан Марчук.

«Я вірю в Господа Бога і сьогодні, перебуваючи на Літургії в храмі, почув про ходу вервиці. Вирішив прийти і помолитися за своїх рідних, бо не хотілося бути байдужим, а віддати час Богу. Відчуваю особливу радість і полегшення», - ділиться пан Іван.

5.gif

«Я приєдналася до такої ходи, бо знаю, що Марія завжди нас береже, вислуховує наші прохання, тому звертаюся до неї», - каже пані Галина, яка на ходу вервиці прибула з семирічним сином.

«Це дуже гарна подія. Вважаю, що правильно на День Матері молитися до нашої небесної Матері. Ми стараємося завжди ходити на такі заходи», - додає пані Христина, яка прийшла з півторарічним синочком.

g.gif

Хода вервиці, яку провели в Івано-Франківську другої неділі травня, за рішенням духовенства і вірних відтепер буде традиційною і проводитиметься щороку.

 

 

 

 

 

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Михаил | 22 травня 2019, 21:07

   Пан velovs, но так же нельзя. Что же вы отрицаете очевидное, на белое, говорите черное! Денисенко же сам признался в "ситуативном" обмане турок.

  • velovs@ukr.net | 22 травня 2019, 18:46

   "...а йому потрібно пілкуватися про душу." ---------- Про свою душу, про її Богом прощення і спасіння конче потрібно піклуватися й перейматися ВСІМ людям! Всім - без винятку: й, причому,

  • enzian | 22 травня 2019, 15:34

   Туфта - це 12 тисяч "приходів", значна частина яких існує хіба що на папері ябо кількість вірян у яких можна порахувати на пальцях.

  • velovs@ukr.net | 22 травня 2019, 15:15

   Как обычно, этот злобно-черноязыкий - вражеско-коллаборантский тролль Михаил "всё знает"!!! :)

  • velovs@ukr.net | 22 травня 2019, 15:13

   Это Вы, Михаил, "не знаете", а вернее - НЕ ХОТИТЕ ЗНАТЬ ИСТИНУ и ПРАВДУ! И вот мать-истоия человечества хорошо всё помнит и знает!!! :) ------- Тем более, что, скажем, св. Папа Иоанн Павел

  Популярні статті місяця