Сотні тисяч християн в Києві подякували Богу

25 вересня 2018, 11:45 | Релігійні церемонії та паломництво | view photo | 1 |   | Код для блогу |  | 

23 вересня в Києві на Хрещатику відбулося грандіозне святкування Дня подяки, який отримав назву PODYAKA FEST. Ініціаторами події виступили протестантські громади України. Організатори стверджують, що фестиваль знову зібрав понад 300 тисяч людей, щоб висловити свою подяку Богу за врожай, сім’ю, любов, здоров’я та все те, що робить їх щасливими.

День подяки 2018

Найбільший акцент організатори весь час робили саме на вдячності за врожай. Часто зі сцени лунали слова про те, що День подяки – традиційне для України свято, і що українці з давніх давен восени приходили до храмів, щоб подякувати Богу за врожай, — розповідає власкор РІСУ.

День подяки 2018

Фестиваль почався зі спільної молитви у супроводі хорового співу та живої оркестрової музики. З проповідями виступали пастори різних конфесій.

Багато подій, що відбувались під час PODYAKA FEST, носили світський характер. Брати участь в них могли всі охочі, незалежно від віросповідання. Так, з 13.00 і до 18.00 паралельно працювали спортивні зони, де можна було випробувати свої фізичні сили, відбувалися вікторини та конкурси, працювали фотозони, фудкорт та спеціальні інформаційні намети, де можна було отримати сімейну консультацію чи консультацію лікаря, або просто висловити свою подяку будь-кому. Слово «дякую» на Хрещатику в неділю стало найуживанішим. Також публіку розважали християнські скейтбордисти SHAUNHOVER з Америки та байкери.

День подяки 2018

День подяки 2018

Велику увагу організатори приділили сім’ї та дітям – дитяча зона була чи не найбільшою. Також фестиваль був доступний для людей з інвалідністю. Для них були заброньовані зручні місця біля головної сцени. Втім людей у візках можна було зустріти не тільки під час концерту, але і впродовж всього фестивалю.

Стівен Болдуїн

О 16.30 в Київській міській адміністрації відбулася прес-конференція за участі голівудського актора та місіонера Стівена Болдвіна, мотиваційного спікера й засновника молитовного та євангелізаційного руху Pulse Ніка Холла, Голови Всеукраїнського Союзу Церков Євангельських Християн Баптистів Валерія Антонюка, Старшого єпископа Української Церкви Християн Віри Євангельської Михайла Паночка та секретаря Ради національної безпеки та оборони України Олександра Турчинова.

На прес-конференції

Окрім вітальних слів спікери оголосили про створення спільного громадського руху Церков і громадських організацій України з метою протистояти найважливішим, на їхню думку, викликам в сучасній Україні. Серед таких викликів зазначені: війна, агресія, економічна криза, нав’язування ідеології неоатеїзму, руйнація сімейних цінностей та просування аморальних збочень, виштовхування християнської віри із суспільного життя. Координувати це об’єднання запросили Олександра Турчинова.

Після прес-конференції відбувся флешмоб, під час якого українці розгорнули над Хрещатиком найдовший прапор в Україні — завдовжки 250 метрів і завширшки 6 метрів — та встановили таким чином черговий рекорд.

Завершилося святкування концертом. Хедлайнером концерту став Мартін Сміт – англійський співак, продюсер та гітарист, що грає християнський рок.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 25 вересня 2018, 11:59
  Коментувати коментар

  "Найбільший акцент організатори весь час робили саме на вдячності за врожай. Часто зі сцени лунали слова про те, що День подяки – традиційне для України свято, і що українці з давніх давен восени приходили до храмів, щоб подякувати Богу за врожай, — розповідає власкор РІСУ." ------------- Отак, шановний "викривач і критик сектантів" - п. Наlo. А Ви ось (чомусь!) стверджуєте, що під подібним святкуванням у нас, мовляв, "немає історичного підґрунтя"... :-) ----------------- "Окрім вітальних слів спікери оголосили про створення спільного громадського руху Церков і громадських організацій України з метою протистояти найважливішим, на їхню думку, викликам в сучасній Україні. Серед таких викликів зазначені: війна, агресія, економічна криза, нав’язування ідеології неоатеїзму, руйнація сімейних цінностей та просування аморальних збочень, виштовхування християнської віри із суспільного життя. Координувати це об’єднання запросили Олександра Турчинова." ------------------ Причому, приєднатися до цього громадського руху, як наголосив О. Турчинов, запрошуються, загалом, УСІ Церкви і християни України, незалежно від їх конфесії і деномінації.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

 • velovs@ukr.net | 22 жовтня 2019, 18:29

  Р. S. От у Вікіпедії знайшов, зокрема, таку інфу. Тобто, що у с. Сартана (недалеко Маріуполя) була збудована нова ГРЕЦЬКА церква Святого Георгія (2005 р.) – за активної участі Маріупольської

 • velovs@ukr.net | 22 жовтня 2019, 17:51

  А, може, в Маріуполі є? Як відомо, це місто було засновано і заселено, переважно, етнічними греками, яких царський уряд виселив з Криму...

 • ukrlem | 22 жовтня 2019, 16:15

  Назовіть хоча одну грецькомовну громаду на сході України будь ласка. Хоч одну!

 • ukrlem | 22 жовтня 2019, 16:11

  Ой так, так 12 листопада!!! Які ви професйонали.

 • Ігор Затятий | 22 жовтня 2019, 14:28

  Під гаслом: "Згинь нечисть!"

Популярні статті місяця