«Марш за життя і сімейні цінності» відбувся в Івано-Франківську

13 травня 2018, 20:04 | Релігійні церемонії та паломництво | view photo | 13 |   | Код для блогу |  | 

13 травня у день, коли вшановуємо матерів, Івано-Франківськом пройшов «Марш за життя і сімейні цінності», який традиційно відбувається уже протягом декількох років.

До Маршу долучилися сотні івано-франківців і гостей міста, представники духовенства різних християнських конфесій, інформує Наталія Палій.

Хода за життя в Івано-Франківську

«Сьогоднішня молитовна хода присвячена проголошенню цінностей життя від зачаття до природної смерті, — розповідає отець Михайло Віхоть з Молодіжної комісії Івано-Франківської архиєпархії УГКЦ. – Також ми виступаємо за традиційні сімейні цінності. Дитина, яка є у лоні матері, насправді не є її власністю, щоб вирішувати — жити їй чи ні. Так само людина, яка перебуває у недузі, або на схилі літ має право на природну смерть, а не залежати від рішення інших людей позбавити її життя шляхом, наприклад, евтаназії. Адже життя як дає, так забирає Бог. Традиційні сімейні цінності – це союз подружжя, союз чоловіка і жінки - так як задумав Господь. Тому хочемо засвідчити, що не може бути двох правд і не можемо потурати гріху».

«Цим заходом хочемо звернути увагу держави на те, що більшість наших громадян вважають себе християнами і для них саме християнські цінності є важливі, додає голова ГО «Рух за життя» Ярослав Дубас. - Вони не згідні зі змінами у законодавстві, які можуть нести загрозу суспільству і сімейним цінностям. Також хочемо акцентувати увагу на вимиранні української нації. В таких обставинах, коли є старіння нації, еміграції, держава повинна вживати першочергових заходів для збільшення населення і захисту родин. Щоб молоді родини мали мотивацію жити і розвиватися в Україні. В  той самий час маємо тенденцію до зменшення народжуваності. По одній дитині в родинах і великий коефіцієнт розлучень у порівнянні з Європою загалом. Також маємо проблему з легкодоступними абортами. Їх офіційно у минулому році було понад 140 тисяч. Навіть у Росії є, так зване, «вікно життя». Тобто, людина, яка звертається з рішенням про аборт має до десяти днів для того, щоб прийняти виважене рішення. У нас цього, на жаль, немає».

На важливості збереження традиційних родинних зв’язків та цінності життя наголошують представники протестантської громади Івано-Франківська. «Сьогодні ми хочемо наголосити на тому, що сім’я – це все ж таки союз чоловіка і жінки, про це говорить Біблія, здоровий глузд і досвід розвинутих країн, - каже служитель Церкви Християн Віри Євангельської в Україні Богдан Галюк. – Бачимо, як сьогодні іде наступ на традиційні сімейні цінності і по суті цілеспрямоване, можливо, не помітне на загал знищення інституту сім’ї. Тому хочемо показати, що Україна має свій особливий шлях розвитку, не такий, як Європа і Західний світ. Але ми хочемо розвиватися на основі Божого Слова і християнських цінностей. Тому вийшли сюди родиною, щоб показати саме це».

Зберегти життя дитини - обов’язок кожної жінки, стверджують учасники «Маршу за життя». «Часто молоді жінки роблять аборт, не усвідомлюючи усю важкість цього вчинку, - ділиться учасниця маршу пані Ірина. – Наслідком його є душевна тривога, яка може ніколи не минути. Знаю про це на особистому досвіді. Тому я тут і хотіла б застерегти молодих людей від небезпеки важкої помилки. Бо тягаря від неї позбутися майже неможливо».

«Я вирішила приєднатися до цього маршу, бо хочу, щоб кожен розумів, що маємо захищати головні сімейні цінності, життя дітей, - додає Ольга. – І таких ініціатив має бути якомога більше, адже, можливо, це допоможе нам правильно формуватися і жити у суспільстві».

«Марш за життя і сімейні цінності пройшов центральними вулицями Івано-Франківська від площі біля пам’ятника Івану Франку до Вічевого майдану. На його завершення учасників заходу вітали митрополит Івано-Франківський УГКЦ Володимир (Війтишин), єпископ Бучацький УГКЦ Дмитро (Григорак), старший пастор Церкви Християн Віри Євангелької Івано-Франківська Юрій Веремій, мер Івано-Франківська Руслан Марцінків.

Хода за життя в Івано-Франківську

Хода за життя в Івано-Франківську

Хода за життя в Івано-Франківську

Хода за життя в Івано-Франківську

Хода за життя в Івано-Франківську

Хода за життя в Івано-Франківську

Система Orphus
Рейтинг
0
0
13коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • velovs@ukr.net | 18 травня 2018, 18:42
  Коментувати коментар

  Крім усього іншого, вважаю, що в Україні - безумовно і неодмінно - має бути відновлена повномасштабна діяльність міжвідомчої Комісії з питань захисту суспільної моралі. -------- Тільки цього разу їй мають бути надані не суто формально-фіктивні, а вповні РЕАЛЬНІ й ДОСТАТНІ повноваження й важелі для повноцінного й належного впливу на цю ситуацію в державі. А також необхідне матеріально-фінансове й інше забезпечення для успішного й ефективного її функціонування. ---------- При цьому, ясно й зрозуміло, що така Комісія має бути укомплектована достатньою кількістю досвідчених і компетентних фахівців і експертів з такої проблематики. Але, передусім, людьми вповні чесними, об'єктивними (незаанґажованими) й порядними - відомими й визнаними моральними авторитетами в суспільстві.

 • fedirtsiv | 17 травня 2018, 16:55
  Коментувати коментар

  От церковникам можна ходити маршами, хресними ходами, а представникам ЛГБТ-спільноти не дозволяють свою гідність захистити, мати підтримку влади, щоб показати як церковники тиснуть на владу, на вірян, затуркують чиновників, депутатів, щоб окрім їхніх прихожан влада нікого не бачила і не чула. Це фарисейство, окозамилювання і свідома провокація проти вільних свідомих активних небайдужих людей нашої держави! Чомусь заходи ЛГБТ-руху усіляко зриваються, людям загрожує небезпека, їм погрожують, не дають спокійно жити: https://zik.ua/news/2018/05/11/napady_na_lgbt_svidchat_shcho_politsiya_ne_gotova_protystoyaty_radykalam__1322425 А церковникам усе можна, зокрема паплюжити гідність людей інших поглядів та переконань, відмінних від фарисейських! Ганьба провокаторам у рясах та фелонах!!! Ганьба рабам церковників-фарисеїв!!! Рівні права усім українцям, незалежно від релігії та способу життя! Свободу, рівність, братерство!!!

  • velovs@ukr.net | 17 травня 2018, 18:16
   Коментувати коментар

   Яка така людська "гідність" ще присутня у цих затято-ЛГБТшних збоченців і агресивних нахаб і які такі - окремо-ексклюзивні "права" стосовно них, мовляв, мають бути означені в наших законах?! ---- А от щодо цих волаючих неподобств - їхніх публічно-розтлінних "гей-парадів" тощо, то вони - як одна з форм пропаганди і лобіювання гомосексуалізму - неодмінно й однозначно мають бути в Україні ЗАБОРОНЕНІ!!!

  • velovs@ukr.net | 17 травня 2018, 19:45
   Коментувати коментар

   Крім того: портал ZIK стверджує, що ця сторінка - https://zik.ua/news/2018/05/11/napady_na_lgbt_svidchat_shcho_politsiya_ne_gotova_protystoyaty - у нього ВІДСУТНЯ.

  • В. Ясеневий | 17 травня 2018, 20:43
   Коментувати коментар

   Вони "ходять" ПІСЛЯ ВАС -ЗБОЧЕНЦІ". ВСІ це бачать і розуміють. Хто першим волав про свою сексуально-збочену приналежність??? Хто , чому і за чиєю платнею і командою підняв цей весь вереск???т Цікаво, а ЯКОГО ПАНА, Ви, ПАНЕ ФЕДІРЦІВУ. ТАК СИЛЬНО К О Х А Є Т Е ??? ХТО, ЧОГО , ЧОМУ і ЯК ВАМ ЗАВАЖАЄ ЦЕ Р О Б И Т И ??? СКАЖІТЬ І Я ЗА ВАС ЗАСТУПЛЮСЯ. Може ВИ хочете офіційно взяти ШЛЮБ - я домовлюся і допоможу. ОТ будете так гарно ходити обоє в парі, що аж всі ВАМ будуть дуже завидувати.. А зрештою, ВВАЖАЮ ВАС добре проплаченим ....САМ для себе самого НАЗВІТЬ СЕБЕ , ХТО ВИ Є? ... а за велику платню, хоч і маму рідну продай... А якби ВАША мама знала це все..??? Чомусь не вірю, що все про що пишете є Вашою свідомою позицією. Очевидно на когось працюєте, бо затято не коментуєте слова св. ап. ПАВЛА.

 • velovs@ukr.net | 13 травня 2018, 20:43
  Коментувати коментар

  Слава й подяка Богові! ------- Бачите, шановний друже Валентине, все це відбувається якраз у тому місті, де Ви мешкаєте! ------ І на тлі цього хочу сподіватися й вірити, що такі Марші й інші подібні - міжконфесійні масові заходи і акції на захист життя і сімейних цінностей в різних містах і регіонах України - це тільки ПОЧАТОК!!! ------ Початок того - скоро грядущого й благословенного процесу, який - натхненний і проваджений Святим Духом - незабаром має перетворитися на всесуспільний, загальнонаціональний Рух за духовне й моральне пробудження і відродження України. ------- Тобто тієї ХРИСТИЯНСЬКОЇ України, яка дійсно має - від Господа - свій, дещо особливий, шлях і план розвитку: не вповні такий, як Європа і Західний світ загалом. І зовсім не такий, як наші сусіди на Північному Сході. Але ми хочемо - згідно цього Божого покликання - успішно й благодатно розвиватися й процвітати: на основі Божого Слова і євангельських морально-етичних і духовних цінностей, заповідей і настанов.

  • velovs@ukr.net | 13 травня 2018, 21:00
   Коментувати коментар

   І що, врешті-решт, мусить стати в ці й наступні - вже, судячи з усього, в ЕСХАТОЛОГІЧНІ - "в останні роки" і "в останні дні" (Єз.38:8,16) Історії спасіння людського роду, коли ось надзвичайно щільно диявольсько-демонічна "темрява вкриває землю, а морок - народи" (Іс.60:2), добрим прикладом і взірцем для країн і народів усього навколишнього світу! На Заході, Сході і Півдні. -------- І вже, дуже схоже, не за надто далекими й високими горами вельми радісний і блаженний "той час", коли "назвуть Єрусалим престолом Господа; і всі народи заради імені Господа зберуться в Єрусалим і не будуть більше чинити [гріхів, неправд і беззаконь] за впертістю [колишнього] злого серця свого" (Єр.3:17). -------- Амінь.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • В. Ясеневий | 19 червня 2019, 05:01

  Нашего Господа и Спасителя всего мира Иисуса Христа иудейские первыесвященники, книжники,фарисеи... так и до сих пор не признали МЕСИЕЙ...Михаил, как с этим быть?! А как узнать и ЭТО САМОЕ ГЛАВНОЕ:

 • Михаил | 19 червня 2019, 00:54

  4 Патриархата это Константинопольский, Александрийский, Антиохийский и Иерусалимский, Московский на 5м месте. Кто из 4х зависим от Кремля и подчиняется ему? Варфоломей?

 • Михаил | 18 червня 2019, 22:56

  Правильно! Это Новинский и Онуфрий созывают "собор упц кп" 20 июня, чтобы расколоть всемирно признанную "пцу"!

 • Михаил | 18 червня 2019, 22:53

  Перепугались, что "митрополит Михаил", недовольный результатами "объединительного собора" снюхается с Денисенко и прибежит к нему на "собор упц кп" 20 июня! Приперся аж

 • Михаил | 18 червня 2019, 22:46

  Если такое поведение турецкого патриарха будет продолжаться, то Мировое Православие будет вынуждено принять меры для поддержания канонического порядка и послушания Мировому Православию.

Популярні статті місяця