Патріарха Святослава на прощі у Крилосі вітатиме давній Галич з «князем Галицьким та боярами»

30 липня 2016, 10:44 | Релігійні церемонії та паломництво | 0 |   | Код для блогу |  | 

6-7 серпня у Крилосі, що біля Галича на Івано-Франківщині, відбудеться традиціна проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої.

Цьогоріч програма її відрізнятиметься. Буде чимало цікавинок та новинок – розповідають організатори.

«В рамках прощі, напередодні в суботу, відбудеться три Літургії – в архикатедральному соборі Івано-Франківська, Калуші та Бурштині – по закінченню яких прочани рушать до Крилоса, – повідомляє синкел у справах духовенства, ректор Івано-Франківської духовної семінарії митрофорний протоєрей о.Олег Каськів. – В Крилосі, куди прийдуть паломники, після реєстрації, їм запропонують  цікаву місійно-євангелізаціну програму, яка буде тривати також протягом ночі з суботи на неділю. Для молоді біля шкільного стадіону організують національно-музичну програму з розвагами – вікторинами, танцями. Оскільки цей рік є роком Божого Милосердя, то Карітас  Івано-Франківська запрезентує прочанам свої справи – сім діл милосердя. У волонтерів організації, прочани зможуть придбати свічку для вечірньої ходи, виготовлену неповносправними молодими людьми».

Зранку в неділю до Крилоса прибуде Патріарх Святослав.

«Зустріч його цьогоріч теж буде цікавою, – наголошує о.Олег Каськів. – Отже, до уваги Патріарха – Галич в давніх нарисах. Його вийдуть зустріти діти у давніх костюмах, князь Галицький та два бояри з хлібом, сіллю, квітами та делегації прочан, які проситимуть благословення у Блаженнішого».

Далі відбудеться урочиста Літургія, яку очолить Патріарх. Прочани будуть молитися за мир в Україні та тих, хто зараз на війні захищає її. Про це РІСУ повідомитла Наталія Палій.

Як РІСУ повідомляла, 6-7 серпня відбудеться Всеукраїнська Патріарша проща до Галицької чудотворної ікони Матері Божої покровительки Галицького краю в с. Крилос (Давній Галич), яку очолить Блаженіший Святослав, Глава УГКЦ. 

«Паломництво з його чітко визначеним маршрутом і дорогою до мети може допомогти нам усвідомити наші такі часті відступи від праведної дороги, пригадати нашу загубленість і наші зради. Тож паломництва стають природним шляхом нашого навернення до Бога. Пройшовши такий шлях до себе, вернувшись до власного нутра і пізнавши, як далеко ми віддалилися від самих себе, від наших ближніх і від Бога, ми можемо з довірою переступити поріг святині, щоб тут зануритися в Божі милосердні обійми, очистити свою душу від тягаря гріха та відновитися силою і діянням Святого Духа», – навчає Блаженніший Святослав у Посланні до духовенства і вірних УГКЦ та всіх людей доброї волі з нагоди Року Божого Милосердя.«В ювілейний рік Божого Милосердя будемо мати унікальну нагоду перейти через Двері Милосердя», – інформують організатори.

 Проща.jpg

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Zenia | 26 червня 2019, 01:28

   Кацап Миша, ты тоже болен на всю голову лжепропагандой своей дьявольской Московии, хоть тебе и не 90 лет! Но у кацапов это уже не лечится.))) Никто никого не будет судить, потому что

  • Михаил | 26 червня 2019, 01:03

   Ты что, совсем плохой, я что ли про эти деньги придумал? Это твой любимый Денисенко раскрыл секрет. Кстати, двоечник, 28 млн. и 65 тысяч, разница в 430 раз, учи арифметику.

  • Zenia | 26 червня 2019, 00:59

   А все тому, що у вас, отче Симеоне, ще не такий похилий вік, ви ще маєте розум! А Філарет його вже втратив у 90 років! Його треба негайно усунути від церкви та миттю везти до психлікарні, й ще треба

  • Ігор Затятий | 26 червня 2019, 00:56

   Ну хореньке воно вже, дуже хореньке.

  • Zenia | 26 червня 2019, 00:20

   Ты эти доллары туда лично отвозил, лживый кацап?))) А вот москальская церковь УПЦ МП в Москалию дань только из одной Лавры десятками тысяч долларов возит, да не по разу за год! страшно подумать,

  Популярні статті місяця