У Львові відзначили найкращі матеріали, які дарують надію

5 жовтня 2015, 11:42 | Релігія в ЗМІ | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Львові 3 жовтня відбулося вручення нагород переможцям ІV Всеукраїнського конкурсу «Репортери надії в Україні». Серед 34 конкурсних матеріалів були відібрані 12 найкращих, які посіли перше, друге і третє місця у тематичних номінаціях: «суспільство», «економіка», «культура» та «релігія».

Переможцями у категорії «Релігія» стали:

ПЕРШЕ місце — матеріал Ірини Березовської – «Не закривайтеся в своєму болю!» (газета “Львівська пошта”, Львів)

ДРУГЕ місце — матеріал Ірини Кондратюк — «Богдан та Романа Максимовичі»: У нашу сім'ю подаровано любов» (Журнал “Кана” м. Львів)

ТРЕТЕ місце – матеріал Ірини Березовської — «Золотих хрест Олі Ноженко» (газета “Львівська пошта”, Львів)

У номінації «Cуспільство»:

ПЕРШЕ місце — сюжет Віти Долик — «Особливий погляд: Таємниці воєнного тилу» (Телеканал ZIK, Львів)

ДРУГЕ місце — сюжет Євгенії Коваленко «На волонтерському фронті — спецвипуск програми "Крупним планом"» (Телеканал новин 24, Київ)

ТРЕТЄ місце — репортаж Ольги Цвігуненко — «Дитячий психіатр з Полтави, створила проект "Терапія природою" для лікування дітей, хворих на аутизм» (Інтернет-видання Natemu.info)

У номінації «Культура»:

Софія БогуцькаПЕРШЕ місце – матеріал Софії Богуцької (дніпропетровський кореспондент РІСУ) — «Надія Надеждівки: Музика об'єднала дітей сільської школи в оркестр» (Телерадіокомпанія “Стерх” (11 канал), Дніпропетровськ)

ДРУГЕ місце – матеріал Романа Горбика – «Українське кіно в Швеціїї: Вдягаємо манжети» (Інтернет-видання “Лівий берег”, Київ)

ТРЕТЄ місце – матеріал Світлани Рябошапки – «Музей Шевченка зробили доступним для неповносправних» (Телеканал «5 канал», м.Київ)

У номінації «Економіка»:

ПЕРШЕ місце – сюжет Юлії Ярмоленко — «Американці переходять на “зелені” офіси» (Телеканал “ICTV”, Київ)

ДРУГЕ місце – матеріал Дар'ї Каленюк – «Простий рецепт подолання корупції в Україні» (інтернет-сайт «Voxukraine.org»)

ТРЕТЄ місце – сюжет Тетяни Коваленко – «Село Гнідинці на Чернігівщині отримує мільйонні прибутки на україньких нафті та газі» (Телеканал «1+1», Київ)

Репортери надії

Автори матеріалів, які посіли перші місця у кожній з номінацій, отримали сертифікат на суму 3000 гривень, а також статуетки. Автори матеріалів, які зайняли другі і треті місця – призи і дипломи учасників конкурсу.

Координатор конкурсу “Репортери надії в Україні” Олеся Барчук зазначила, що філософія конкурсу дуже проста — шукати серед медійного простору ті журналістські матеріали, які несуть людям надію. Журналісти мають вміти показати не тільки проблеми, але й орієнтири та ініціативи, які можна запроваджувати у власному житті.

«Репортери мають бути служителями правди і справедливості. Це є колосальна відповідальність на плечах журналістів. Ви можете поставити на добру путь або знищити за одну хвилину! Злі вістки легше продаються... Попри все, будьте свідомі цієї відповідальності. Будьте добрими людьми і служителями добра» під час церемонії вручення нагород звернувся від організаторів о. д-р. Іван Дацько, президент Інституту екуменічни студій Українського католицького університету.

Віта Долик, яка отримала перше місце у номінації “Суспільство”, відзначила: “Насправді, це не моя заслуга, це перемога моїх героїв. Всіх тих волонтерів, які допомагають фронту. Більше не хочу робити таких матеріалів про війну. Волію робити матеріали про те, як відновлюють та відбудовують на Сході будинки, відкривають школи і дитячі садки. Матиму надію, що так і буде”.

Член журі Галина Терещук закликала всіх учасників та фіналістів конкурсу хоч раз на певний час писати матеріал для душі: “Розумію, що є редакційні завдання, буденність, але шукайте добрих людей і добрі історії, творіть душею. Тоді це буде матеріал надії і справжня журналістська робота”.

Нагадаємо, що конкурс «Репортери надії в Україні» — це конкурс на кращу статтю, репортаж або програму, яка є «інформацією-носієм рішень» (інформація, яка не лише представляє важливі питання сучасного суспільства, а й дає на них конкретні відповіді і показує шляхи вирішення проблем та спонукає людей до дій).

Організатором конкурсу є Інститут екуменічних студій Українського католицького університету.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • enzian | 18 лютого 2020, 11:00

   Вперед, малоросику, підтримай поплічників Гундяя.

  • velovs@ukr.net | 18 лютого 2020, 11:00

   А взагалі-то, як акцентує Боже Слово, "неправедний нехай ще чинить неправду; нечистий нехай ще оскверняється" (Одкр.22:11). -------- Тобто: нехай, зокрема, цей злобно-богохульний

  • velovs@ukr.net | 18 лютого 2020, 09:59

   Р. S. А таки всі вони, дрібні й огидні душі, дуже вже, як видно, бентежаться і лякаються та жахаються Біблії та її змісту. Бо там, зокрема, - геть повністю і досконало - ВИКРИВАЄТЬСЯ і ВИСВІЧУЄТЬСЯ

  • velovs@ukr.net | 18 лютого 2020, 09:43

   Разом з тим. В подібному "розкладі подій" ("порядку денному") сучасного світу нема, загалом, нічого випадкового й несподіваного! Святе Письмо все це вельми давно вже передбачило й

  • Paraeklezyarh | 18 лютого 2020, 09:29

   Дякую за лаконічний і , головне , зрозумілий допис )))

  Популярні статті місяця