Відомий журналіст-ватиканіст дасть поради як висвітлювати дражливі релігійні теми

5 жовтня 2012, 14:59 | Релігія в ЗМІ | 1 |   | Код для блогу |  | 

8d0a5b0982.jpgУ Львові 20 жовтня відбудеться міжнародна конференція «Між журналістикою і ортодоксією: прозорість та відповідальність». Конференція присвячена 45-річчю від дня заснування часопису «Патріярхат». Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

Спеціальний гість конференції – всесвітньо відомий журналіст, ватиканіст, старший кореспондент американського видання «National Catholic Reporter», аналітик ватиканської рубрики CNN Джон Аллен.

Організаторами заходу виступають Українське патріархальне товариство у США, редакція суспільно-релігійного часопису «Патріярхат» (м. Львів), Релігійно-інформаційна служба України.

Робота конференції включатиме:

– Доповідь Джона Аллена на тему «Як писати на дражливі та контроверсійні теми: баланс між вірністю і об'єктивністю». У своїй лекції Джон Аллен розгляне поняття «ідеального шторму» (збіг рідкісних обставин, що мають драматичні наслідки) у відносинах між Церквою та світськими ЗМІ, проаналізує особливості обох сторін, які дуже часто призводять до конфліктів і недовіри, а також запропонує конкретні практичні поради для церковних комунікаторів, щоб віднайти оазис спокою у ситуації «ідеального шторму».

– Панельна дискусія за участю Джона Аллена та українських медіа-експертів (Дмитра Крикуна, Андрія Юраша, о. Миколи Мишовського, Миколи Малухи), журналістів та учасників конференції.

– «Часопис "Патріярхат" – досвід минулого та виклики ХХІ століття»: виступи членів редакційної ради, редакції часопису та друзів журналу «Патріярхат».

– Підбиття підсумків, загальна фотографія та спілкування за кавою.

Довідка: «Патріярхат» – часопис, заснований групою активних мирян греко-католиків, членів Українського патріархального руху, який зародився на підтримку діяльності Патріарха Йосифа Сліпого в 1963 році у США. Журнал став провідним церковним виданням українських мирян греко-католиків та протягом 35 років був містком єднання між різними куточками світу, де проживають вірні УГКЦ. З 2002 року редакцію часопису перенесено до України, з того часу вона знаходиться на Свято-Юрській горі у Львові.

Джон Аллен – провідний кореспондент National Catholic Reporter і аналітик ватиканської рубрики CNN. Автор шістьох бестселерів, що стосуються питань, пов’язаних із життям Католицької Церкви та Ватикану: The Vatican’s Enforcer of the Faith (Continuum, 2000); The Rise of Benedict XVI: The Inside Story of How the Pope was Elected and What it Means for the Catholic Church (Doubleday, 2005); Opus Dei: An Objective Look behind the Myth and Reality of the Most Controversial Force in the Catholic Church (Doubleday, 2005), а також The Future Church: How Ten Trends are Revolutionizing the Catholic Church (Doubleday, 2009). Джон Аллен часто пише про Церкву для найбільших американських і міжнародних видань. Біограф Папи Івана Павла ІІ Джордж Вайгель свого часу назвав його найкращим англомовним ватиканістом усіх часів. Його щотижневу колонку «All Things Catholic» читають люди з усього світу, оскільки вона вважається серйозним джерелом, в якому можна знайти відомості про внутрішнє життя Католицької Церкви.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • bopa1 | 5 жовтня 2012, 20:26
  Коментувати коментар

  Нехай Господь благословляє! Чи можливо організувати WEB-трансляцію заходу? Нажаль, не всі зможуть побачити в реальному часі цікаву подію. А такий виступ має особливу цінність в реальному часі!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • enzian | 31 березня 2020, 11:08

  РПЦвУ реально становить небезпеку для суспільства.

 • velovs@ukr.net | 31 березня 2020, 10:32

  Звичайно, ці молодики вчинили дуже грубо і, вочевидь, протиправно. ----- Одначе, з іншого боку: хто цій журналістці надав такі ось "повноваження" і "завдання", що вона, мовляв,

 • velovs@ukr.net | 31 березня 2020, 08:34

  "Російська Церква, яка славиться своїми фундаменталістськими настроями апокаліптичного напрямку..." --------------- Ну що ж. Доводиться констатувати, що дуже й дуже багато людей, на жаль,

 • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 19:57

  Цей агресивно-антихристянський і запекло-чорноротий наклепник і брехун - педераст-неонацист (fedirtsiv) відверто видає тут певні наміри і плани своїх хазяїв і однодумців. ---------- Тобто наразі

 • ustavschyk | 30 березня 2020, 11:01

  Там де був басейн, раніше стояв собор.

Популярні статті місяця