У Львові медійники та представники Церков обговорюють, як релігійну журналістику зробити якісною

4 травня 2012, 12:33 | Релігія в ЗМІ | 0 |   | Код для блогу |  | 

У Львові медійники та представники Церков обговорюють, як релігійну журналістику зробити якісноюУ приміщені Українського католицького університету розпочала роботу конференція «Церква в інформаційному суспільстві». Захід триватиме з 4 по 5 травня. Участь у конференції беруть 150 осіб з усієї України та гості з Росії та Білорусі: журналісти релігійних та світських ЗМІ, студенти, священнослужителі та представники церковних прес-служб.

«Подібний захід ми проводимо вже вдруге, – розповідає Тарас Антошевський, директор РІСУ, один із організаторів конференції. –  Торік конференція відбулася в Одесі при партнерській підтримці різних християнських Церков і організацій. Цього року конференція теж є міжконфесійною, а головний акцент ми робимо на професійному вишколі. Журналістів, які працюють в церковних ЗМІ, вже не треба переконувати, що їхня праця є потрібною, проте їм потрібно звернути увагу на професійний рівень».

Робота конференції розпочалася із молитви та короткого вступного слова, яке виголосив заступник єпископа ЦХВЄ Микола Синюк.

«Ми живемо у складний час. Тому представники християнських мас-медіа повинні не просто відбиватися від закидів на адресу їхніх громад та Церков, а бути в міру, в доброму розумінні цього слова, агресивними, аби звіщати людям правду», – наголосив заступник єпископа ЦХВЄ.

У перший день роботи конференції з доповідями виступили: ректор УКУ о. Борис Ґудзяк, віце-ректор УКУ Мирослав Маринович, директор РІСУ Тарас Антошевський, маркетолог Ігор Дідок, фахівець компанії Mainstream Communication & Consulting Роман Мальцев.

«Для мене ця зустріч не є лише нагодою ділитися технологічними підходами, формулюванням тактики і стратегії. Хоча ці підходи надзвичайно важливі, бо є приводом для найглибшого розуміння рівня цієї конференції. Ця зустріч, передусім, є нагодою підтримати автентичне пережиття Богом даної свободи з надією, що ця свобода переллється у професійне і об’єктивне сповіщення в Україні і за її межами про радість і мир», – побажав учасникам конференції о. Борис Ґудзяк.

Своїми думками на задану тему поділяться також  головний редактор «Історичної Правди» Вахтанг Кіпіані, журналіст «Forbes», представник «Фома» в Україні» Влад Головін, ведучий програми «Свобода слова» ІСТV Андрій Куликов.

В програмі конференції передбачена робота в групах та майстер-класи у трьох секціях: «Журналістика», «Медіа-менеджмент та фандрейзінг» та «Public Realition». Релігійні публіцисти поділяться з колегами, як писати про релігію цікаво для світських медіа.

Організатором заходу виступила Релігійно Інформаційна Служба України при підтримці Магістерської програма з журналістики УКУ; Інституту екуменічних студій УКУ; Mainstream Communication & Consulting;Експертної компанія pro.mova; Суспільно-релігійного католицького часопис CREDO; Інституту релігійної свободи; Одесьої Народної Церкви, Альянсу «Україна без сиріт»; Видавництва «МІСІОНЕР»; Паломницького центру «РАФАЇЛ», Магазину інтелектуальної книги «Архе», Журналу "Вісник благодійництва".

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

   Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

  • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

   Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

  • bopa | 8 червня 2020, 11:43

   То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

   Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

  • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

   За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

  Популярні статті місяця