ІІІ Міжнародний кінофестиваль «Світло» оголосив переможців

18 грудня 2016, 10:55 | Релігія та культура | 0 |   | Код для блогу |  | 

Світло.jpg13 грудня в Києві завершив роботу Міжнародний кінофестиваль "Світло", який третій рік поспіль збирає творців «світлого» кіно з усього світу. Протягом трьох днів на кінофестивалі презентували кінострічки з України, Ірану, Індії, Туреччини, Іспанії, Нової Зеландії, Ізраїлю та Аргентини.

За словами організаторів, сюрпризом глядачеві на відкритті фестивалю став фільм "Іван Сила" - перший дитячий, сімейний фільм незалежної України, презентований Віктором Андрієнко, режисером фільму. Багатим був фестиваль на анімаційні роботи, доречні як для дітей, так і дорослих. Найбільшою за кількістю - 12 робіт, була номінація "ігровий короткометражний фільм". Всього на кінофестивалі було представлено 30 робіт у 5 номінаціях: соціальний ролик, музичний кліп, анімація, документальний короткометражний фільм та ігровий короткометражний фільм.

Фестиваль_2.jpgЗважаючи на плідну діяльність кінофестивалю та позитивний вплив у напрямку морального та культурного виховання, проект цього року було підтримано КМДА та Міністерством культури України. Представники цих відомств поряд з багатьма іншими почесними гостями завітали на покази кінофестивалю, які відбувалися у кінотеатрі «Кінопанорама», щоб висловити підтримку організаторам та творцям «світлого» кіно.

Серед почесних гостей кінофестивалю «Світло» були: депутат ВР України Павло Унгурян, директор Департаменту культури КМДА Діана Попова, депутат Київської міської ради, голова постійно діючої комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха, кінознавець, сценарист Сергій Тримбач, телеведучий Петро Мага, народний художник України Валерій Франчук, начальник управління державного регулювання та реалізації кінопроектів Держкіно України Станіслав Притула, голова Громадської Ради при Міністерстві культури України Богдан Кожушко, голова благодійного фонду Максима Рильського «Троянди й виноград» Максим Рильський-молодший та багато інших.

Фестиваль_1.pngЖурі, до складу якого увійшли: кінорежисер, народний артист України, лауреат Національної премії України ім.Т. Шевченка Леонід Мужук (голова журі), заслужена артистка України Ніна Ільїна, актриса та телеведуча Сніжана Єгорова, перший заступник голови СХПУ, громадський діяч Світлана Шаповалова, голова Комітету з питань культури, моралі, духовності та збереження історичної спадщини Громадської ради при КМДА Лариса Котлякова, мало непросте завдання - визначити найкращих серед 30 талановитих робіт, які пройшли конкурсний відбір.

Та все ж, керуючись головними критеріями оцінки - думка, мета, професіоналізм, журі дійшло згоди і обрало переможців. Ними стали:

Гран-прі: фільм "Кордон Віри", режисер Оксана Войтенко (Україна)

 Соціальний ролик:

 1-е місце "Він заплатив", режисер Юлія Мироненко (Україна)

2-е місце "Можливість", режисер Жазір Теккекара (Індія)

Музичний кліп: 

1-е місце "Я відчуваю Тебе", режисер Тарас Химич (Україна)

2-е місце ""Люблю музей", режисер Віктор Булига, Станіслав Лозовський (Україна)

 3-е місце "Інші двері", режисер Олег Борщевський (Україна)

3-е місце "Як Екзюпері...", режисер Сергій Гармаш (Україна)

 Анімація:

1-е місце "Допоможіть", режисер Махназ Яздані (Іран)

2-е місце ""Птах зозуля", режисер Еркан Кен (Туреччина) 

3-е місце "Недоїдки", режисер Марнус Нагел (Нова Зеландія)

Документальний короткометражний фільм:

1-е місце "Брат за брата", режисер Руслан Ганущак (Україна)

2-е місце "Той, хто прагне до перемоги!", режисер Олександр Шишкін (Ізраіль)

3-е місце "Капелан", режисер Катерина Завада, Дмитро Флорін (Україна)

 Ігровий короткометражний фільм:

1-е місце "Висока гора", режисер Володимир Бакум (Україна)

2-е місце "Не менше 50 кг", режисер Марина Артеменко (Україна)

3-е місце "Немає зв'язку", режисер Олександр Шимко (Україна)

Цього року вперше окрім професійного журі в залі працювало глядацьке журі, яке теж визначило свого переможця. Ним став документальний короткометражний фільм "Брат за брата" режисера Руслана Ганущака.

Журі визначало і спеціальні відзнаки. Їх одержали:

 - за кращу авторську роботу фільм "Міна", режисер Вофка Соловей

- за кращу дитячу роль фільм "Великий", режисер Юрій Солодов

- за кращу студентську роботу фільм "Вечір Сен-Сансу", режисер Наталя Кисельова

 

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 19:57

   Цей агресивно-антихристянський і запекло-чорноротий наклепник і брехун - педераст-неонацист (fedirtsiv) відверто видає тут певні наміри і плани своїх хазяїв і однодумців. ---------- Тобто наразі

  • ustavschyk | 30 березня 2020, 11:01

   Там де був басейн, раніше стояв собор.

  • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 10:16

   Таким чином особлива присутність Святого Духа має місце, зокрема і передусім, саме там, де дійсно - в ім'я Христове (на богослужіння чи просто якусь певну молитовну акцію і т. ін.) - збирається

  • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 09:42

   Ось, дуже схоже, маємо ще одне характерне знамення того, що вже скоро, скоріш за все, має бути закладений і, зрештою, збудований т. зв. "третій храм" в Єрусалимі! ------ А вже затим, згідно

  • velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 06:55

   Той, хто - завше, скрізь і повсякчас - запекло-злобно лихословить, оббріхує і проклинає Божий люд обох Завітів, в т. ч. і церковних служителів, наражається на серйозну небезпеку у своєму житті:

  Популярні статті місяця