Президенту Світового єврейського конгресу вручено відзнаку імені Андрея Шептицького

7 травня 2019, 09:56 | Міжрелігійні стосунки | 0 |   | Код для блогу |  | 

5-7 травня 2019 року “Єврейська конфедерація України” проводить Київський єврейський форум — міжнародну подію високого рівня, у рамках якої Глава УГКЦ Блаженніший Святослав нагородив відзнакою імені митрополита Андрея Шептицького президента Світового єврейського конгресу Рональда Лаудера. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

img_3645.jpg

Нагорода, яку спільно присуджують “Єврейська конфедерація України” і “Українсько-єврейська зустріч” (UJE), стала визнанням зусиль Рональда Лаудера щодо підтримки єврейської громади України та сприяння українсько-єврейській співпраці.

“У світі, в якому все змінюється й немає нічого стабільного, сучасна людина шукає точку опори, тобто чогось, що не змінюється та є вічним. Часто ми кажемо, що це певні цінності, повага до людини, до людського життя й гідності, незалежно від її національного, етнічного, релігійного походження і приналежності. Тому так важливо мати осіб, людей, які є носіями тих цінностей. Такою особою був мій попередник — праведний митрополит Андрей Шептицький. Важливо, щоб ми й тепер бачили те, що є люди, які є носіями тих самих цінностей. Мені надзвичайно приємно, що нагорода імені митрополита Андрея Шептицького вручається високоповажному Рональду Лаудеру, доброчинцю, громадському діячу і президенту Світового єврейського конгресу”, — заявив Блаженніший Святослав.

Видатні єврейські лідери та бізнес-партнери, політики та медіа зібралися в Києві для спілкування й обговорення майбутнього українського та міжнародного єврейства у дружньому форматі конференції. В інтерактивних панельних сесіях беруть участь спікери найвищого рівня урядів України, Ізраїлю, США, Канади та Європи. Дискусія буде присвячена темам нового українського керівництва (згідно з результатами президентських виборів), боротьби з антисемітизмом, зміцнення миру і безпеки, вшанування пам’яті, питанням українсько-ізраїльських відносин та єврейського життя.

Нагадаємо, що “Українсько-єврейська зустріч” (UJE) доклала чимало зусиль для всесвітнього визнання спадку легендарного лідера Української Греко-Католицької Церкви митрополита Андрея Шептицького. Одним із важливих досягнень у цій діяльності є започаткування медалі імені Андрея Шептицького “Єврейською конфедерацією України”. Цю нагороду присуджують за внесок у справу українсько-єврейського взаєморозуміння та співпраці особам, справою життя яких є сприяння зміцненню дружніх стосунків між українським і єврейським народами.

Довідка

Всеукраїнське об’єднання громадських організацій “Єврейська конфедерація України” було створено у 1999 році. Конфедерація об’єднує незалежні громадські, благодійні, релігійні єврейські організації: “Наша місія — об’єднати євреїв України, допомагати єврейським громадам країни, підтримувати Державу Ізраїль, зберігати єврейську історію, культуру, пам’ять про Голокост, а також зміцнювати розуміння причетності єврейської громади до розвитку України. Ми виступаємо за боротьбу з антисемітизмом та мотивуємо міжнародну підтримку незалежності України”.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 09:20

   P. S. І до такого ґрунтовного обговорення обов'язково має долучитися не лише ВРЦіРО (як така), а й, власне, ВСЯ ВІТЧИЗНЯНА РЕЛІГІЙНА ГРОМАДСЬКІСТЬ загалом!

  • velovs@ukr.net | 21 вересня 2019, 08:09

   УВАГА! ---- Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ 20 вересня ц. р. підписав Указ № 713/2019 щодо заходів про забезпечення економічного зростання і запобіганню корупції, в якому - серед різного

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:43

   Правильно й мудро сказав владика Симеон.. як завжди!

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:41

   Бог у поміч! Саме на сході країни дуже не вистачає храмів ПЦУ, бо дуже багато людей там вже полишили храми російського загарбника й лишилися без храмової молитиви...

  • Zenia | 20 вересня 2019, 16:38

   пробачаюсь, для Александрії.))

  Популярні статті місяця