Всеукраїнська Рада Церков проти впровадження гендерної ідеології в законодавство України

23 квітня 2020, 13:07 | ВРЦІРО, міжконфесійні ради | 1 |   | Код для блогу |  | 

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій заперечує щодо впровадження гендерної ідеології в законодавство України – тим більше неприпустимим є кримінальне переслідування мирних учасників просімейних акцій. Йдеться про закон №3316,який ВРЦіРО просить Верховну Раду відхилити. Про це інформує офіційний сайт ВРЦіРО.

ВРУ.jpg

У своєму зверненні на адресу голови  Верховної Ради Дмитра Разумкова та Комітету Верховної Ради України з питань правоохоронної діяльності (голова – Денис Монастирський) ВРЦіРО зауважує, що законопроект № 3316 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності)» створює загрози для реалізації конституційного права на свободу слова та свободу вираження поглядів.

Як приклад, окрім посилення кримінальної відповідальності за злочини, вчинені на ґрунті нетерпимості до сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності особи, законопроект № 3316 пропонує ввести нову статтю 161-1 та запровадити кримінальну відповідальність за “приниження гідності осіб чи груп осіб за ознакою сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності”.

Подібним чином зміни до статті 294 Кримінального кодексу України можуть бути використані з метою кримінального переслідування учасників мирних акцій протесту, спрямованих проти пропаганди гендерної ідеології. Раніше Рада Церков вже звертала увагу на свавільне і надмірне використання сили співробітниками Національної поліції України, безпідставного примусу та придушення ними мирних альтернативних маніфестацій на захист сімейних цінностей, що мало місце 17 червня 2018 року у Києві під час проведення прихильниками гендерної ідеології так званого «Маршу рівності».

“На наше переконання, пропоновані законопроектом № 3316 зміни несуть пряму загрозу для реалізації конституційного права на свободу слова та свободу вираження поглядів. Адже учасники суспільної дискусії, в тому числі релігійні діячі, які критикуватимуть одностатеві відносини та партнерства як аморальні, гріховні та закликатимуть до обмеження пропаганди такого неприродного, розбещеного способу життя, опиняться під загрозою кримінального переслідування лише за свої слова і публічно висловлену позицію на користь природніх подружніх стосунків”, – наголошується у зверненні Ради Церков.

Слід зауважити, що законодавство України не містить визначення поняття “гендерна ідентичність”, а тому така юридична невизначеність є додатковим підґрунтям для зловживань у цій сфері.

Як відомо, саме через проблемне визначення терміну “ґендер” у 2018 році Верховна Рада України відмовилася від ратифікації Конвенції Ради Європи про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу з цими явищами (відому як Стамбульська Конвенція). Це обумовлено незгодою українського суспільства, в тому числі релігійної спільноти, з гендерною ідеологією, яка підміняє поняття жіночої та чоловічої статі поняттям “ґендер”, згідно якого людина незалежно від своєї статі на власний розсуд може ідентифікувати себе чи-то жінкою, чи-то чоловіком, чи-то якимось ще з понад 50 ґендерів.

З огляду на це, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала парламентський Комітет відхилити законопроект № 3316 про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо протидії злочинам на ґрунті ненависті за ознаками сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності) як такий, що потребує доопрацювання після проведення широкого громадського обговорення.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Стефан | 23 квітня 2020, 19:32
  Коментувати коментар

  Свобода слова и свобода выражения взглядов не может быть предоставлена в приличном обществе врагам рода человеческого, изуверам-коммунистам и прочим марксистам-сатанистам, повинным в массовых грабежах, убийствах и мародёрстве миллионов честных, духовных, трудолюбивых, благородных и красивых людей. По этому поводу моя сегодняшняя басня. Басня Партийная свинья Свинья решила стать партийной, Чтоб место тёплое занять. Среди таких же тварей гнильных Гнилушкой в темноте сиять. Тут надо взять рекомендаций, Навозной мухи, червяка, И в перспективе без люстраций, Чтоб обошлось наверняка. И в грязной луже искупаться, На партсобраньи быть,как все, Вонючей, грязной и поддатой, Рыло в пуху, нос в табаке. Партийцы ленинской закалки Голосовали, как один. Единогласно, водку смальцем Зажёвывали с луком, блин. Сказали - первоочерёдно Надо блевать, ругать, кто прав, Клеймит партийных принародно, И не за корысть или страх. Теперь свинья над мавзолеем Глядит в заоблачную высь. И глазки щурит в точь, как Ленин, И людям на головы ссыть. С.И.З. 23.04.2020. (Терентьев день).

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • fedirtsiv | 30 травня 2020, 10:35

  А чому він не розповість людям правду про те, що Христос ніякий не месія? Адже євреї це визнають https://www.youtube.com/watch?v=oSFr2UAZf6M&t=21s Чому іудохристияни досі вірять у придумані

 • Рокитне | 30 травня 2020, 07:10

  Уже ж писали що давно вже вивезли. А тепер знову вивозять. Значить нас в новостях раніше обдурили. А де гарантія що і це правда.

 • Рокитне | 30 травня 2020, 07:04

  Є всякі пастирі і пресвітери, у всіх конфесіях і церквах. Тому міліонерів священників у селах і в містах наврядчи дуже багато.

 • Рокитне | 30 травня 2020, 06:48

  Звичайно це поодинокі випадки. Навіщо мусульманам України себе так підставляти.

 • Рокитне | 30 травня 2020, 06:45

  Думаю кожна конфесія в Україні має своїх прихильників з поліції, прокуратури, суддівства і отримували підтримку незважаючи на закон.На цей раз спіймано від МП.

Популярні статті місяця