Рада Церков закликає Уряд припинити нав’язування гендерної ідеології в освіті

19 грудня 2019, 10:46 | ВРЦІРО, міжконфесійні ради | 13 |   | Код для блогу |  | 

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила занепокоєння щодо підриву моральних основ виховного процесу в школах, що здійснюється за сприяння МОН під гаслами боротьби з дискримінацією. 

У листах за підписом Головуючого у ВРЦіРО єпископа Віталія Кривицького, спрямованих до Президента та Прем’єр-міністра України, наголошується на необхідності скасування атидискримінаційної експертизи підручників і освітніх програм через її ідеологічну заангажованість, повідомляє сайт ВРЦіРО.

Як зауважує Рада Церков, у батьківської спільноти викликають занепокоєння програма для видавництв і авторських колективів «Створюємо недискрімінаційний освітній контент» та програма дистанційного курсу «Антидискрімінаційні лінзи: проекція на освіту» для підготовки антидискрімінаційних експертів, а також сама антидискримінаційна експертиза підручників і освітніх, запроваджена наказом МОН України.

Раніше у зверненні до міністерства ВРЦіРО вже наводила перелік конкретних зауважень до антидискримінаційної експертизи та приклади її ідеологічної заангажованості, яка зневажає такі суспільні ідеали як повна сім’я з батьком і матір’ю, шлюб як союз чоловіка і жінки, релігійну самобутність Українського народу, що натомість захищається Конституцією України.

Крім цього, сама гендерна ідеологія, на думку ВРЦіРО, є згубною для будь-якого суспільства, оскільки підміняє поняття біологічної статі кількома десятками гендерів за принципом самоідентифікації. Такий підхід може мати негативні психологічні наслідки, особливо для дітей, адже рівень випадків суїцидів сягає 41% серед трансгендерних людей, що в кілька разів перевищує показники серед решти населення (4,6%), які не страждають гендерною дисфорією.

Найкращі наукові дослідження щодо гендерної дисфорії (наукові дані, які цитують навіть гендерні активісти) свідчать, що від 80% до 95% дітей, які виявляють суперечливу гендерну ідентифікацію, надалі будуть ідентифікувати себе зі статтю їхнього тіла, якщо їм дозволять природньо розвиватися, без спонукання до зміни статі.

Рада Церков наголошуєОдним із пріоритетних завдань органів державної влади в умовах сьогодення вбачається сприяння зміцненню інституції сім’ї, поширенню через освіту конструктивних сімейних цінностей, належне виховання молоді. Сім’я, материнство та батьківство, природні чоловічі та жіночі ролі є базовими цінностями українського народу, столітнім надбанням українського ментального простору.

Крім цього, біля тисячі учасників мітингу, які зібралися 17 грудня біля стін парламенту, окрім доопрацювання законопроекту № 0931 вимагали припинити впровадження гендерної ідеології в системі освіти України.

Нагадаємо, що на початку грудня цього року 76 народних депутатів України з різних парламентських фракцій і груп закликали Міністра освіти і науки України не порушувати законодавство, ініціюючи скасування схвального грифу для шкільної програми «Основи сім’ї».

Система Orphus
Рейтинг
0
0
13коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 9 січня 2020, 13:07
  Коментувати коментар

  Зараз є чітке розуміння слів Христа, що у майбутньому люди будуть як ангели на небі. Це означає, що варто зважати на душевні потреби людини, на її світогляд та світовідчуття, а не тиснути на психіку, не змушувати, не нав"язувати певну модель поведінки, бо це чуже для душі. Стать - це фізіологія, ангели є безстатевими істотами! Втілені ангели не керуються земними потребами, але небесними завданнями! Тому нема сенсу насаджувати старосвітські норми, які втратили свою актуальність! Душа важливіша за тіло! Любов не є тілесною за своєю природою, а виявом душі, душевною енергією! Це потрібно зрозуміти і прийняти! Дарувати свою любов ми покликані кожній людині. Тому не варто обмежувати душу людини у її потребі в любові!

 • velovs@ukr.net | 1 січня 2020, 16:27
  Коментувати коментар

  Короткий, але дуже актуальний і злободенний відеофільм: "Шість кроків до встановлення гомодиктатури" ----------- https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=Xf8V4IXVtd0&feature=emb_logo

 • velovs@ukr.net | 24 грудня 2019, 14:47
  Коментувати коментар

  Отаке ставлення Рівненської міськвлади до "гей-парадів" тощо та, загалом, пропаганди і лобіювання гомосексуалізму та всіляких інших збочень, розпусти і розтління - неодмінно - має бути поширене на ВСЮ Україну. В т. ч. - обов'язково - на ЗАКОНОДАВЧОМУ рівні: -------------- https://racurs.ua/ua/n131249-marshi-lgbt-spilnot-zaboronyly-u-rivnomu.html

 • fedirtsiv | 21 грудня 2019, 21:15
  Коментувати коментар

  Церковникам нема чого лізти у світську освіту і коментувати її та щось вимагати у влади того, що не є в їхній компетенції. Якщо вони так затято відстоюють моральність, то хай не забувають про те, що мають свої недільні школи - хай самі дітей прихожан навчають моралі і батькам їхнім читають моралі, якщо вони цього так бажають. Українське суспільство має запит на сучасну європейську освіту - і цей запит треба задовольнити! Нема чого повертати Україну до рівня минулих століть і нема потреби перетворювати школи у церковно-приходські!!!

 • velovs@ukr.net | 20 грудня 2019, 09:18
  Коментувати коментар

  Вочевидь, маємо і мусимо – будь-що – НЕ ДОПУСТИТИ морально-сексуального та будь-якого іншого розбещення і розтління наших дітей, а надто в закладах освіти й виховання (дитсадках, школах тощо)! -------- Причому, якими б новомодними термінами і зовні “благими” гаслами і намірами такі потуги та плани не прикривалися! ------- Український народ має свою – усталену й надійно перевірену віками (природну й вічну) систему морально-етичних, в т. ч. сімейних, цінностей. Саме ту, що – напевно й неодмінно – має бути збережена і обов’язково лежати в основі всіх навчальних і виховних процесів: як державного, так і приватного характеру.

 • Petro_R | 19 грудня 2019, 22:09
  Коментувати коментар

  З підручника «Основи теорії гендеру», рекомендованого Міносвіти і науки України: «...Частина феміністських теологів пропонує називати Ісуса «нашою сестрою», тому що Христос має низку якостей, що їх приписують в традиційній моделі «жіночному ряду...» «...Чому ми нічого не знаємо про сексуальність Христа?» – запитує Люс Ірігарей. «Якщо Христос втілює моральний ідеал для вірного, то, не знаючи, як він реалізував свою сексуальність, вірний не зможе втілювати своє бажання в рамках християнської релігії...» http://ukrlife.org/main/minerva/anatomia_hrunia2.html

 • fedirtsiv | 19 грудня 2019, 18:52
  Коментувати коментар

  З такої невтихаючої панічної захланної істерії одразу видно, що церковники сплять і мріють про те, щоб мати повну монополію і цілковитий вплив в освіті як це було 200 років тому! Вони щиро бажають з ранніх років насаджувати дітям в голови свої фарисейські настанови, хочуть цілеспрямовано зомбувати їх старозавітними байками, привчати бути покірними перед церковниками і усі зароблені гроші нести до церкви! Вони не бажають, щоб діти зростали й розвивалися повноцінними особистостями, із великим люблячим серцем та щирою відкритою душею, із різноманітними знаннями про світ та наукові досягнення. Із правдою про те, що не потрібно боятися любити, закохуватися і кохати, плекати палкі почуття в думках та мріяти про прекрасне єднання душ і тіл з коханою людиною! А злі та обмежені церковники готові навчати дітей і молодь слідувати життєвому прикладу монахів-пустельників, які не мали сім"ї, не зазнали кохання, а тільки боролися все життя із пристрастями різними небезпечними методами і взагалі скидалися на бомжів та неприємно пахли! Чи може сучасна молода людина у 21 столітті повірити у таке рятівне "благо", яке церковники їй пропонують як панацею для досягнення Царства небесного? Звісно, що ні! Такий досвід хай самі церковники впроваджують у своє життя. Але вони не дурні: жінкою і дітьми обзавелися, на дорогих автівках їздять, смачно харчуються, м"яко сплять, у бутіках одягаються, за кордон їздять відпочивати... А хто їм усі ці блага оплатить? Звичайно, що наївні віряни! Тому вони тепер так нахабно страйкують, щоб нові покоління релігійно зомбованих вірян забезпечували їм безбідне життя та цей церковний бізнес годував також і в майбутньому їх нащадків! Треба за прикладом Христа крам-товар у церковних лавках поперекидати-порозкидати, щоб перестали попи наживатися на людях! Час повернутися до витоків християнства без культу храму і культових предметів. Спасає щира віра у Христа, а не ладанка, іконка, вервичка!!!

  • velovs@ukr.net | 19 грудня 2019, 20:04
   Коментувати коментар

   І дійсно: "спасає щира віра у Христа"! І яка, до того ж, має на увазі - як необхідний і обов'язковий елемент - ЩИРОСЕДНЕ, ПРАВДИВЕ ПОКАЯННЯ та НАВЕРНЕННЯ. В т. ч. безумовне ВИПРАВЛЕННЯ - прагнення й практичне намагання і старання (остаточно й безповоротно) залишити геть старий - гріховно-беззаконний спосіб життя. ------ Наприклад, огидну гомосексуальну практику і багато чого іншого. І без чого ніякого "спасіння", себто Божого прощення і, зрештою, успішного успадкування Царства Небесного просто НЕ ВІДБУДЕТЬСЯ!!!

  • Petro_R | 21 грудня 2019, 22:13
   Коментувати коментар

   Дарагой таварісчь fedirtsiv! Коли гомосексуалісти придумують свого бога-педераста, то стає дуже смішно.

 • Стефан | 19 грудня 2019, 18:46
  Коментувати коментар

  Министр образования и науки подчинён Премьер-министру, поэтому депутатам обращаться к Председателю Верховной Рады с предложением к нему решить вопрос по министерству с Премьер-министром.

 • velovs@ukr.net | 19 грудня 2019, 18:15
  Коментувати коментар

  Дуже цікаво: а якою буде якраз ПРАКТИЧНА реакція (відповідь) керівників нашої влади на цей лист ВРЦіРО?! ---- Ну що ж: як мовиться, поживемо – побачимо…

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

  Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

Популярні статті місяця