Ігуменя Серафима організувала для Кирила пісні та танці українських дітей

7 листопада 2018, 12:36 | Діти, молодь і релігія | 1 |   | Код для блогу |  | 

Представники дитячих творчих колективів з різних міст України 3 листопада зустрілися Патріархом РПЦ Кирилом у трапезній Богоявленського кафедрального собору Москви.

У Росію українських дітей привезла керівник Синодального відділу УПЦ (МП) «Церква і культура» ігуменя Серафима (Шевчик) на паломництво до російських святинь, повідомляє офіційний сайт РПЦ.

Це вже п'ятнадцята поїздка юних українців до першопрестольної.

Під час зустрічі з Патріархом Кирилом діти виконали українські пісні і танці та вручили йому коровай і подарунки, виготовлені ними власноруч.

«Хотів би сердечно подякувати матінку Серафиму і всіх вас, мої дорогі, за те, що ви щороку приїжджаєте», - сказав Московський Патріарх, вітаючи гостей.

«Такі зустрічі є в якійсь мірі відповіддю на мої молитви, - додав він. - У вашій особі я бачу молоде покоління православних людей, українців, які зберігають єдність нашої Церкви, а значить і надію на майбутнє, яке буде світлим, мирним, і я дуже вірю, благополучним для всіх нас, дорогі мої».

Московський Патріарх також розповів дітям, що він кожен день у себе в келії молиться про Україну. За його словами, ця молитва є найбільш напружена для нього, яка вимагає особливих внутрішніх сил.

Система Orphus
Рейтинг
1
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• Учкудук | 17 листопада 2018, 20:41

Томаса нема. Є Том і Джеррі.

• John | 17 листопада 2018, 13:10

А коли Томас Морр дадуть? Чи це, таки, утопія.

• John | 17 листопада 2018, 12:48

В пересічного українця , контактів в телефоні більше ніж вони опитали.

• velovs@ukr.net | 17 листопада 2018, 12:46

"За словами муфтія Духовного управління мусульман України «Умма» Саїда Ісмагілова, існують відомості про причетність спецслужб РФ до формування збройних ісламістських організацій, в тому числі і

• velovs@ukr.net | 17 листопада 2018, 11:46

От і чудово: якраз нині й наразі Христовий Святий Дух, у т. ч. відповідаючи на ці - ревні й повсякчасні молитви Своїх істинно віруючих за нашу Батьківщину, і переплавляє й творить ту - воістину

Популярні статті місяця