Невідомі розмалювали свастикою синагогу в Криму

28.02.2014, 16:50
Невідомі розмалювали свастикою синагогу в Криму - фото 1
Сьогодні вночі в Сімферополі невідомі розписали стіни синагоги Нер-Тамід.

190-x.jpgСьогодні вночі в Сімферополі невідомі розписали стіни синагоги Нер- Тамід.

Про це йдеться в листі голови Асоціації єврейських організацій і громад Криму Анатолія Гендина, текст якого має сайт «Крим.Коментарі».

За його словами, двері і фасад будівлі розмальовані свастиками і написами: «Смерть жидам».

«Це перша така антисемітська витівка на стінах нашої синагоги за останні 20 років! Щоб «намалювати» ці написи, потрібно було перелізти через двометрову огорожу. Нам би і скла на вікнах розбили б, але вікна закриті металевою огорожею всі 24 години, ми сьогодні їх не відчиняємо», - сказав Гендин.

Він також додав, що просив вірян поки на релігійні програми не приходити, щоб не піддаватися загрозі нападу.

Гендин зазначив, що пов'язує зазначений акт вандалізму з напруженою суспільно - політичною ситуацією в країні.

«Я розумію, що з дня Революції на Майдані в Києві життя в Україні стало на 30 % дорожче, я розумію, що «Ощадбанк» припинив виплати пенсії пенсіонерам, а тепер, коли я дивлюся на ці антисемітські написи, я розумію, що провокатори хочуть звернути увагу простих людей на те, «хто винен в таких поганих змінах». А з історії ми знаємо, що завжди винні - євреї! Що тепер буде далі? Я не знаю» , - сказав він.