В Умані хрест із розп'яттям розписали висловами на івриті

13 серпня 2013, 13:07 | Релігійна нетерпимість та вандалізм | 4 |   | Код для блогу |  | 

9a04fde52e-L.jpgВ Умані, Черкаської області, 12 серпня невідомі розписали хрест із розп'яттям. Про це УНН повідомили члени Ради громадських організацій Умані.

"Вчора, близько 17 години ми помітили на хресті чорні написи. Підійшовши ближче ми побачили, що розп'яття білого кольору було розписане чорним фломастером словами на івриті. Так як ми не знаємо перекладу слів, то викликали міліцію, щоб правоохоронці перевірили чи це не наруга над православним хрестом. Наразі ми шукаємо перекладача, щоб знати зміст написаного на хресті", - повідомив Сергій Алексєєв, член Ради громадських організацій Умані.

З неофіційних джерел стало відомо, що на хресті івритом було написано: "Досить гнівити Бога".

Нагадаємо, на початку червня Рада громадських організацій Умані встановила хрест із розп'яттям над ставком біля заводу Мегометр. Хрест був поставлений в честь річниці хрещення Русі.

Саме навпроти цього озера знаходиться синагога хасидів, які щороку приїжджають в Умань святкувати юдейський новий рік. Нещодавно релігійна громада хасидів звернулася до міської влади із проханням перенести православну святиню, щоб уникнути провокацій між хасидами і українцями.

Як відомо, цього року в Умані очікують майже 25 тисяч паломників. Під час їхнього паломництва охорону громадського порядку в Умані забезпечуватимуть понад 400 міліціонерів.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
4коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • deserving | 13 серпня 2013, 23:38
    Коментувати коментар

За такі речі потрібно вчинити масову депортацію. Поки дехто граються в ліберальну демократію і бореться з уявним антисемітизмом звичайні зайди, нам на нашій земі встановлюють свої закони. Прийшов час показати цим не дуже чемним і вихованим гостям пальцем на двері, поки вони знову не почали встановлювати нову справедливу владу, як то було у 20-30 рр 20 століття.

• игумен Александр УАПЦ | 13 серпня 2013, 21:54
    Коментувати коментар

Я взагалі то поважаю евреїв бо і сам маю чверть ціеї крові але я православний і вважаю що робити такі речі на нашіх Православних Святинях це верх неповаги до нашої віри та життеспособу Я також вважаю що якщо гості нашої УКРАЇНИ дозволяють собі такі речі то треба по перше подати до суду та звинуватити цих людей сплатити роботи по реставрації СВЯТОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО а на далі заборонити вїзд в Україну всім хасидам Нехай забирають свого Цадика нахмана та везуть в Ізраїль Нема їм що робити в Україні якщо не вміють себе вести Зповагою до всіх

• игумен Александр УАПЦ | 13 серпня 2013, 21:55
      Коментувати коментар

Я взагалі то поважаю евреїв бо і сам маю чверть ціеї крові але я православний і вважаю що робити такі речі на нашіх Православних Святинях це верх неповаги до нашої віри та життеспособу Я також вважаю що якщо гості нашої УКРАЇНИ дозволяють собі такі речі то треба по перше подати до суду та звинуватити цих людей сплатити роботи по реставрації СВЯТОГО ХРЕСТА ГОСПОДНЬОГО а на далі заборонити вїзд в Україну всім хасидам Нехай забирають свого Цадика нахмана та везуть в Ізраїль Нема їм що робити в Україні якщо не вміють себе вести Зповагою до всіх ігумен ОЛЕКСАНДР (ШИРОКОВ- ФИНКЕЛЬШТЕЙН)УАПЦ КИЇВ

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 11 грудня 2017, 21:34

Главное, ув. г. "Николай Григорьев", что оно, это "логическое мышление" есть у Вас! Однако же и оно (увы!) на этот раз существенно подвело Вас: я ВОВСЕ и НИКАК НЕ СЧИТАЮ Вас

• Николай Григорьев_ | 11 грудня 2017, 21:06

Когда в таком ключе говорят о здоровье, то собеседнику намекают о его неадекватности. Но Вам логическое мышление не свойственно, учите latine.

• velovs@ukr.net | 11 грудня 2017, 21:06

Так у тому-то й справа, що (чомусь!) МОВЧИТЬ! А може, КОГОСЬ чи ЧОГОСЬ боїться?!

• В. Ясеневий | 11 грудня 2017, 20:38

Відповідь мала б дати Курія Ватикану.

• velovs@ukr.net | 11 грудня 2017, 19:32

Р. S. Чуть не забыл. Смею Вас также заверить, ув. г. "Николай Григорьев", в моём - весьма и весьма отрицательном отношении и категорическом неприятии ЛЮБЫХ и ВСЯЧЕСКИХ форм и разновидностей

Популярні статті місяця