Відповідальність за напад на церкву у Чечні взяла на себе "Ісламська держава"

21 травня 2018, 10:10 | Тероризм | 0 |   | Код для блогу |  | 

Терористичне угруповання "Ісламська держава" взяла на себе відповідальність за напад на православну церкву у Грозному, повідомляє 24 канал.

19 травня четверо терористів, озброєних рушницею, ножами і пляшками з горючою сумішшю скоїли напад на православний храм Михайла Архангела в Грозному.

Внаслідок нападу загинуло двоє поліцейських і один прихожанин храму. Нападників вдалось ліквідувати.

Настоятель храму розповів, що під час нападу терористи кричали "Аллах акбар!"

20 травня стало відомо, що відповідальність за напад взяла на себе терористична організація "Ісламська держава". Про це інформує організація Site Intelligence Group, яка відстежує інформацію про діяльність бойовиків ІД.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 21 вересня 2018, 16:44

Все те, що стосується ДЦ "Відродження", шановний п. lerer10225@com.ua, я добре знаю. І ніяк не з повідомлень, статей та коментарів ЗМІ. Тобто: я бував на їхніх зібраннях - причому, досить

• velovs@ukr.net | 21 вересня 2018, 16:20

"Тому то належить нам, вірянам, зорганізуватися і збирати підписи, щоб винести на загальноцерковне обговорення проблему офіційного проголошення кодоборчості єрессю і відлучення кодоборців від

• mudrahel | 21 вересня 2018, 14:12

Кодоборчість є небезпечною єрессю, а не просто безвинною оманою деяких. По-перше, належить розуміти, що згідно з офіційною позицією церкви московського патріархату у кодах і паспортах нема нічого

• lerer10225@com.ua | 21 вересня 2018, 14:08

О, добре було б, якби це була фантазія... А тут послухаєш проповіді деяких священників, то то суцільний заклик до непокори і недовіри владі, звинувачення керівництва держави за начебто ним розв'язану

• Стефан | 21 вересня 2018, 13:30

" верного и преданного сторонника и агента" У Патриарха Поместной Православной Украинской Церкви Филарета начальник и господин только Господь Бог Иисус Христос.

Популярні статті місяця