Здебільшого били: Звільнений з полону Ігор Козловський розповів про тортури з боку бойовиків

11 січня 2018, 15:05 | Тероризм | view video | 0 |   | Код для блогу |  | 

Звільнений з полону бойовиків ОРДЛО вчений і релігієзнавець Ігор Козловський розповів, що в полоні його били і приставляли до голови зброю. Про це Козловський розповів в ефірі програми "Бацман" на каналі "112 Україна".

Ігор_Козловський.jpg

Козловський зазначив, що бойовики нібито знайшли у нього вдома дві гранати і вимагали визнати, що ці боєприпаси належать йому. Він додав, що такі "бесіди" супроводжувалася тортурами і побоями.

"Це в основному (було) побиття, били якимось предметом, я не бачив чим, у мене був мішок на голові. Це тривало кілька годин. Крутили "російську рулетку", приставляли до скроні пістолет, спускали курок. Вони весь час вимагали, щоб я визнав, що це мої боєприпаси", – розповів Козловський.

Він додав, що під час побиття, практично втрачав свідомість.

"оскільки я не міг бачити, я слухав. Слухав свою біль, як закипає кров, тому що йде велика концентрація на серце. Серце починає битися з перебоями. Це було на межі. Вони кричали: "це російський світ прийшов", "тебе б'є русский мир", – зазначив учений.

Козловський також розповів про те, як потрапив у полон до бойовиків. За його словами, в той день він був вдома з сином-інвалідом.

"Мене затримали близько двох годин дня, коли я вийшов платити за комуналку і винести сміття. Там стояла машина МДБ. Вони підійшли, запитали документи, сказали, що "вас запрошують на бесіду буквально 20 хвилин". Ці "20 хвилин" розтягнулися майже на два роки. Я довго не знав, в якому стані син, мені не говорили про нього, швидше за все, спеціально, додатковий психологічний тиск", – додав Козловський.

Нагадаємо, вчений Ігор Козловський разом з ще 73 українцями був звільнений з полону бойовиків 27 грудня. Пізніше Козловський заявив, що перебування в полоні у бойовиків негативним чином позначилося на його здоров'ї, у зв'язку з чим він змушений проходити реабілітацію, яку перериває для спілкування з близькими.

У СБУ заявили про те, що на сьогодні вже звільнені або знайдені 3 215 тис. чоловік, 103 людини ще залишаються в заручниках у Донецькій і Луганській областях та 402 вважаються безвісти зниклими.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Михаил | 24 січня 2018, 13:01

А поздравил ли "святейшего владыку" хоть кто-то из Константинопольской, Александрийской, Антиохийской, Иерусалимской, Русской, Грузинской, Сербской, Болгарской, Румынской, Кипрской,

• velovs@ukr.net | 24 січня 2018, 12:47

Ці запитання, напевно, не зовсім до МЕНЕ... :-) Одначе я ТВЕРДО знаю, що благословенна ЄДНІСТЬ і ЗГУРТОВАНІСТЬ поміж різними християнами - це свята й однозначна воля і план-задум Божі!!! :-) Але НІЯК

• Магадан | 24 січня 2018, 11:45

ну так чого вони тоді не закріпили це об"єднання, мякщо їм заважали верхи, то чому їх не відстороннили. Ваша демагогія..така демагогія

• velovs@ukr.net | 24 січня 2018, 11:25

"Бо приєднатись УГКЦ до УПЦ чи УПЦ КП не може, через те, що в УГКЦ інші догмати віри." ----------------------- Реальний приклад того, як ДІЙСНО нині може творитися ПРАВДИВА єдність

• velovs@ukr.net | 24 січня 2018, 10:45

"Зустріч Папи з українськими мігрантами є знаком його пастирської турботи про них та виявом солідарності з усім українським народом, котрий вже декілька років страждає від війни на Донбасі», –

Популярні статті місяця