«Гнана» Церква: УПЦ МП на Рівненщині освятила новий храм

6 листопада 2019, 10:46 | Храми, церковне майно | 0 |   | Код для блогу |  | 

4 листопада у селі Рачин Дубенського району відбулося освячення новозбудованого храму святої великомучениці Варвари.

Про це повідомляє сайт Рівненської єпархії УПЦ МП.

Чин освячення та Божественну Літургію очолив єпископ Дубенський Пимен.

Йому співслужили секретар єпархії протоєрей Олександр Єгоров, благочинні Дубенських двох благочинь, настоятель храму протоєрей Андрій Декер та духовенство Рівненської та сусідніх єпархій.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 18:59

Напевно, що вже наспіла нагальна потреба у ВРЦіРО настійно домагатися і вимагати зустрічі особисто з президентом Зеленським для СЕРЙОЗНОЇ, КОНКРЕТНОЇ і КОНСТРУКТИВНОЇ розмови!!!

• velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 16:55

А отут дещо цікаве щодо щеплення дітей: ---------- https://www.youtube.com/watch?v=7Y6uiR33J00

• velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 11:33

Р. S. Перепрошую: несподівано "вистрелило". Себто правильно слід читати так: "...та деномінаційні форми..." :)

• velovs@ukr.net | 13 листопада 2019, 11:31

Так, головне в цьому - це правдивий стан серця людини. Тобто: якщо воно, людське серце, дійсно чисте і щире (покаянно-сокрушене і смиренне та благоговійно-вдячне Господеві), то тоді певні й конкретні

• Paraeklezyarh | 13 листопада 2019, 10:47

Тут ніяких поляків не треба. Майже у всіх протестантських церквах відбуваються подібні "шоу"(пишу в лапках, тому що вірю що "там де зібралось троє в Ім'я Моє, там і Я поміж

Популярні статті місяця