У Ватикані з 2018 року заборонять продаж цигарок релігійним службовцям

10 листопада 2017, 08:11 | Релігія і спорт, відпочинок, здоровий спосіб життя | 1 |   | Код для блогу |  | 

Папа Римський Франциск ухвалив рішення заборонити у Ватикані продаж цигарок релігійним службовцям і дипломатам.

Про це повідомив глава прес-служби Святого престолу Грег Берк, передає Громадське з посиланням на Associated Press.

«Причина дуже проста. Святий престол не може підтримувати те, що явно шкодить здоров’ю людей. За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, куріння щороку є причиною смерті понад 7 мільйонів людей по всьому світу», — зазначив Берк.

Він зазначив, що співробітники Ватикану і дипломати можуть купувати цигарки за зниженими цінами.

За даними видання, продаж цигарок приносить Ватикану близько 10 мільйонів євро на рік. Це друге джерело доходів після безмитної торгівлі паливом.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • В. Ясеневий | 10 листопада 2017, 19:28
    Коментувати коментар

Ще б у нас в УГКЦ заборонили всяке явне і тайне зловживання...

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• Zenia | 18 грудня 2018, 22:17

И в ПЦУ перешла ВСЯ Винницкая епархия, как только Онуфрий уволил её митрополита из МП, а не только кафедральный собор епархии, если ты вдруг ещё не в курсе, ватник.)))

• Zenia | 18 грудня 2018, 21:51

"Захват храма" в Виннице "при помощи крепких хлопцев" - это очередная ложь русской пропаганды. Об этом есть отдельная статья на этом сайте. А на ютуб есть видео о том, как отец

• Учкудук | 18 грудня 2018, 21:33

Був у греків провидець Паїсій(+1994), то він провіщав, що росіяни займуть Константинополь і віддадуть грекам, частина турків загине, частина прийме християнство. Час покаже.

• lerer10225@com.ua | 18 грудня 2018, 21:24

Якісь дитячі постанови..Які розкольники? Наприклад, я, коли захочу перейти з канонічної УПЦ МП в канонічну румунську, то я що - не маю права? Такі постанови свідчать тільки про те, що очільники УПЦ

• Учкудук | 18 грудня 2018, 21:17

Що тут шукати:християнські біблійні цінності--основа буття.За 2000 років не знайшли цінностей? Будуть шукати способи обминути заповіді і виправдати гріх,зло назвати добром, а брехню- істиною, щоб