Настоятель Унівської лаври готується до Кубка світу із паверліфтингу

18 травня 2017, 15:14 | Релігія і спорт, відпочинок, здоровий спосіб життя | 0 |   | Код для блогу |  | 

Троє львівських богатирів готуються до Кубка світу із паверліфтингу, який цими вихідними прийматиме Київ. Серед них – настоятель Унівської лаври УГКЦ Макарій Дутка. Про це повідомляє Захід.нет.

Коли Макарій Дутка переступає поріг спортзалу, змінює рясу духівника на форму для тренувань. У дитинстві він займався спортом. Потім була двадцятирічна перерва, аж доки у монастирі не натрапив на штангу. Спершу вправлявся самотужки. Тепер це робить під наглядом професійного коуча – Павла Зінька.

На Кубку світу прагне здобути звання майстра спорту України. Для цього йому треба буде підняти лежачи 130 кілограмів. Хоча на тренуваннях йому підкорюється і більша вага.

«У спортзалі пробував піднімати 140-155 кг. Хоча тренер каже, що це ще не чистий жим. Але вже над собою піднімав 155 кг. А коли одягаю ще спеціальний костюм, який називається слінгшот, то пробую жати 190 кг», ― розповідає ієромонах.

Перед важливими змаганнями він навіть взяв благословення у Блаженнішого Святослава Шевчука. Макарій Дутка зазначає: «Коли почав займатися спортом ще 4 роки тому в монастирі, якось ніби відкрилося мені друге дихання. Я сказав би, що моє духовне життя якось ще більше пожвавилося. Нова серія в мене в житті відкрилася».

Система Orphus
Рейтинг
0
0

Останні новини

Останні коментарі

• Alla29 | 23 травня 2017, 11:51

Любите читать? Тогда https://bookinist.com.ua/ - это то, что вам надо

• Alisa29 | 22 травня 2017, 15:02

Если вы любите читать, советую удобный прайс-агрегатор - https://bookinist.com.ua/

• Leonid Tonkovyd | 19 травня 2017, 21:06

Бо ще той день не настав.

• світлана | 19 травня 2017, 15:50

Бог-це льбовь.А у ваших коментаріях тільки політика.

• Blacky Kamienczanka | 19 травня 2017, 08:44

Неймовірно маніпулятивна стаття. Де починається з підміни назви "ЧервоноГОРОД замість Червоногруду) -і закінчується вибіленням церкви, котра в урочищі відверто зайва і котра повела себе

Популярні статті місяця