Православний священик-штангіст став чотириразовим чемпіоном Європи

23 травня 2012, 13:29 | Релігія і спорт, відпочинок, здоровий спосіб життя | 1 |   | Код для блогу |  | 

Священик-штангістПравославний священик-штангіст з Болградського району Одеської області Віктор Кочмар продовжує тішити своїх шанувальників спортивними досягненнями.

Нещодавно він став - вже в четвертий раз - чемпіоном Європи. Як повідомляє сайт «Одеса. Коментарі», першість проходило в Києві. 41-річний Болградський священик виступав у відкритій категорії. Він здолав досить серйозних суперників з Росії, України, Латвії і Азербайджану.

Священик Віктор Кочмар є також володарем однієї золотої та двох срібних медалей чемпіонатів світу з пауерліфтингу. Крім того, він кілька разів встановлював світові рекорди. Так, минулого року він взяв без спеціальної екіпіровки і допінгу 245 кг!

О. Віктор довгий час працював у міліції, а після звільнення закінчив духовну семінарію. Останні 11 років він служить у храмі Успіння Богородиці УПЦ (МП) в болгарському селі Червоноармійське.

Штангою священнослужитель захопився ще в 1989 році. Кілька років тому вирішив випробувати себе в серйозному спорті. Підняв на любительському змаганні 190 кг і відразу ж потрапив в поле зору тренерів.

24 травня він поїде в столицю Волині Луцьк, де проходитиме черговий чемпіонат світу з пауерліфтингу без екіпіровки.

Система Orphus
Рейтинг
0
1
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • kotzk | 23 грудня 2017, 06:17
    Коментувати коментар

Сверхспособности. Я не могу гирю 32 от земли оторвать. Человека 60 могу поднять, гирю 32 нет. Зачем железо в воздух? Не в упрек. Отвращение к людям заставляет заниматься природой. Но это доспехи. Надел и сквозь людей, не забирая их больше с собой, там один для одного. Милиция сильно страдает посмертно. Из-за личных дел, с которыми работали. Втянуты в хаос вечных разборок, если не успели стать абсолютными аскетами и ровными в эмоциях, словно нет людей. Страх не успеть отделиться от людей. Если успел - жив. История милиции. Один был шаман, другой его охранял, кормил. Потом то же самое в других эпохах. И сейчас. Цель - не поймать преступников, а сделать так, чтоб боялись и продумать о грехе. Словом не убедишь. Уши не слышат. Поднимаешь больше, чем двух-трех человек за раз. Можно сразу всех от себя оттолкнуть, ненавистью к мерзкому прошлому пустой беготни, просто отделиться от прошлого. Милиция - железобетон, все время тянущий в прошлое чужих шкафов и постелей, сплетен и недовольств мелочами. Болото. Забудь имена. Они не могут вытащить мозги из имен, фамилий, событий. Особенно, если получили травмы головы, не могут остановить кино, крутящееся в мозге. Состояние - я один. Я не спасаю. Он - мне подобны. Я себя отделяю от личностей и суеты, они тоже отделяются.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 19:57

Цей агресивно-антихристянський і запекло-чорноротий наклепник і брехун - педераст-неонацист (fedirtsiv) відверто видає тут певні наміри і плани своїх хазяїв і однодумців. ---------- Тобто наразі

• ustavschyk | 30 березня 2020, 11:01

Там де був басейн, раніше стояв собор.

• velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 10:16

Таким чином особлива присутність Святого Духа має місце, зокрема і передусім, саме там, де дійсно - в ім'я Христове (на богослужіння чи просто якусь певну молитовну акцію і т. ін.) - збирається

• velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 09:42

Ось, дуже схоже, маємо ще одне характерне знамення того, що вже скоро, скоріш за все, має бути закладений і, зрештою, збудований т. зв. "третій храм" в Єрусалимі! ------ А вже затим, згідно

• velovs@ukr.net | 30 березня 2020, 06:55

Той, хто - завше, скрізь і повсякчас - запекло-злобно лихословить, оббріхує і проклинає Божий люд обох Завітів, в т. ч. і церковних служителів, наражається на серйозну небезпеку у своєму житті:

Популярні статті місяця