Кожен четвертий українець довіряє Церкві

17 квітня 2018, 12:22 | Соцопитування | 1 |   | Код для блогу |  | 

Довіра_до_Церкви.jpgУкраїнське видання “Європростір” оприлюднило цифри і факти щодо розвитку громадянського суспільства України. Згідно з цими даними, Церква користується високим балансом довіри в українців. Про це повідомляє УНІАН.

Громадські організації та волонтери мають сильний позитивний баланс довіри від населення України. Найкращий баланс довіри мають волонтерські організації, він становить +37%; а у громадських організацій +4%. Серед соціальних інституцій найбільше довіряють збройним силам (+37%) та церкві (+25%).

Дані спираються на опитування  Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, дослідження БФ «Творчий центр ТЦК» тощо.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
1коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • В. Ясеневий | 20 квітня 2018, 12:03
    Коментувати коментар

ТА ПЕРЕСТАНЬТЕ ВЖЕ НЕСТИ ДУРНИЦІ. НЕ ЦЕРКВІ ЛЮДИ ДОВІРЯЮТЬ,А Б О Г О В І!!!ЦЕРКВІ,ЦЕ КОМУ:ЄПИСКОПАМ-РАБОВЛАСНИКАМ??? БО ж ВОНИ І Є ТАК ЗВАНИМ ГОЛОСОМ ЦЕРКВИ... А ВОНИ, ВОІСТИНУ Б Л А Ж Е Н Н І , маючи статусом свого стану мандат недоторканості, призумпцію невинуватості, повне матеріально-фінансове забезпечення, особисту охорону(БОГОВІ І АНГЕЛАМ НЕ ДОВІРЯЮТЬ),автопарких престижних іномарок, особистих водіїв, кухарок , пралок і т.д. ТО ЩО, ЛЮДИ ЇМ МОЖУТЬ ДОВІРЯТИ???

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• Aquinatus | 26 квітня 2018, 09:37

А остальные епископы чего молчат?! Прерогатива предоставления автокефалии принадлежит предстоятелям Поместных Церквей и предоставляется она дочерней Церкви, которой у нас является УПЦ МП...

• В. Ясеневий | 26 квітня 2018, 07:25

П. ФЕДОРЦІВ. І ні до якого духовенства я критично не ставлюся!!! Я лише трішечки викриваю де-які зловживання вчителів духовного життя. Давно вже чув: потрібно ненавидіти гріх, а ГРІШНИКІВ Л Ю Б И Т

• В. Ясеневий | 26 квітня 2018, 06:54

ВИБАЧТЕ. П. ФЕДОРЦІВ. ЩОСЬ В МЕНЕ не порядок з логічним мисленням. Я ніколи і нігде не захищав ніякі розбещення духовенством дітей. Хіба мова не була про гоніння ЦЕРКВИ на науку і вчених???

• fedirtsiv | 26 квітня 2018, 00:32

Ось подаю вам джерело, яке багато чого прояснить: https://www.pravda.com.ua/news/2001/10/26/2984748/ А те, що в католицькій церкві і далі є проблеми з розбещенням духовенством вірян, подаю свіжу

• В. Ясеневий | 25 квітня 2018, 23:03

ДА нет, МИХАИЛ. ЭТО ВЕДЬ, КАК ВСЕМУ МИРУ ИЗВЕСТНО, ДЕЛАТЬ НИКАК НЕЛЬЗЯ! ВЕДЬ в россии, за всю ее историю, все делалось именно толбко подкупом, обманом ы всевозможными махинациями... НАМ ни в коем

Популярні статті місяця