Найулюбленішими святами в українців є Різдво та Великдень, - дослідження

12 березня 2017, 11:15 | Соцопитування | 0 |   | Код для блогу |  | 

Найпопулярнішими святами в Україні є Пасха Христова та Різдво – їх відзначають 80% населення держави.

Такий результат виявило опитування Київського міжнародного інституту соціології, повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ (МП).

Соціологи цікавилися думкою пересічних українців щодо того, які свята вони найбільше полюбляють та шанують.

Як показало опитування, найулюбленішими є православні свята. За даними статистики, їх більше шанує жіноча половина населення. Так, Різдво Христове люблять і поважають 82% жінок і 77% чоловіків, Пасху – 82% жінок і 77% чоловіків, День Святої Трійці – 33% жінок і 23% чоловіків.

У той же час, прихильність респондентів до офіційних державних свят є значно нижчою і сягає від 5 до 17%.

Опитування проводилося 10-19 лютого серед повнолітніх жителів 110 населених пунктів України. Всього було опитано 2040 респондентів.

Система Orphus
Рейтинг
0
0

Останні коментарі

• Учкудук | 22 лютого 2018, 21:01

Напевне буде згадувати всіх пап після 1054 року, протестантів ( їх кількості ніхто не знає), уніатів, ну і українських ПЦ-ов, які відійшли від росПЦ. Для них втрата побожних і молитовних вірян смерті

• firemark | 22 лютого 2018, 21:00

Вічне спочивання дай померлому Біллі (мабуть Вільяму), Господи! Дійсно цей пастир багатьох навернув в колишньому ссср. Але не менше вплинув на нас, виходців з ссср (і на мене особисто) о. Олександр

• velovs@ukr.net | 22 лютого 2018, 20:55

Как знать: всё может быть... -------- Пусть приезжает: я с гневным протестом под колёса его "папомобиля" бросаться НИКАК не буду! :-) -------- Едва ли не как это тогда, в июне 2001 г.,

• Михаил | 22 лютого 2018, 20:03

Приезд Святейшего Папы в любом случае привлечёт новое и дополнительное внимание к Украине и, возможно, заставит многих по новому взглянуть на наши проблемы и проявить больше решительности.

• velovs@ukr.net | 22 лютого 2018, 19:11

Цікаво: а в якій саме валюті з Вами, тов. "Магадан", розраховуються Ваші хазяї-працедавці з ФСБ-МП? Може, в рублях чи гривнях? Чи - все-таки - в доларах або євро? -------------- Причому,

Популярні статті місяця