• Головна
  • Новини
  • Від імені Юраша аферисти продовжують надсилати прохання про пожертви...

Від імені Юраша аферисти продовжують надсилати прохання про пожертви

17.01.2020, 13:11
Від імені Юраша аферисти продовжують надсилати прохання про пожертви - фото 1
Від імені відомого релігієзнавця Андрія Юраша аферисти й надалі продовжують надсилати священнослужителям прохання на пожертви людям, які повернулися із зони військових дій, чи для сімей, в яких хтось загинув на російсько-українській війні.

Від імені відомого релігієзнавця Андрія Юраша аферисти й надалі продовжують надсилати священнослужителям прохання на пожертви людям, які повернулися із зони військових дій, чи для сімей, в яких хтось загинув на російсько-українській війні.

Про це релігієзнавець написав у себе на Фейсбуці.

«Сьогодні знову нова хвиля провокацій і аферизму: все той же міфічний «Сергей Владимирович Боголюбов» із все того ж номера телефону (0638344113) тероризує десятки людей із релігійного середовища, представляючись то моїм заступником, то моїм помічником і вимагаючи грошей для різних міфічних цілей...», - зазначив він.

Андрій Юраш дивується, чому правоохоронці ніяк не можуть ідентифікувати та затримати людину, яка займається відвертим ошуканством.

«Якщо не можете цю людину «вирахувати» самостійно, то, принаймні, запитайте мене, і я дам вам контакти багатьох людей, які були «ощасливлені» спілкуванням з суб‘єктом, що називає себе паном «Боголюбовим»», - порадив Юраш.

«Телефонують мені і сигналізують про злочинця сьогодні цілий ряд людей з різних регіонів. Питають, чому така хвиля провокацій знову? І самі ж відповідають: мабуть, скоро співбесіда на посаду голови Держслужби з етнополітики та свободи совісті, а тому треба мене скомпрометувати і підкинути в релігійне середовище певний негативний меседж...

Даремно намагаєтесь! Сподіваюсь, всі це добре усвідомлюють і розуміють», - додав він.

Як вже інформувала РІСУ, Андрій Юраш 13 січня вперше розповів, що шахраї від його імені видурюють гроші. Він також написав, що про ці випадки він повідомив поліцію.