• Головна
  • Новини
  • Прихильники владики Філарета виламали двері у будівлі суду...

Прихильники владики Філарета виламали двері у будівлі суду

11.11.2019, 14:04
Прихильники владики Філарета виламали двері у будівлі суду - фото 1
Прихильники колишнього Предстоятеля УПЦ КП Філарета виламали двері й увірвались до будівлі апеляційного суду у Києві, який скасував призупинення ліквідації цієї Церкви.

Прихильники колишнього Предстоятеля УПЦ КП Філарета виламали двері й увірвались до будівлі апеляційного суду у Києві, який скасував призупинення ліквідації цієї Церкви.

Як повідомляє Релігійна правда, нападники розбили скло вхідних дверей.

Вони намагались потрапити на засідання, де розглядали питання, пов’язані з ліквідацією УПЦ КП.

Прихильники владики Філарета скандували біля зачинених дверей: “Наші права порушуються”. А також були чутні вигуки з погрозами та нецензурною лайкою: “Бидло, я тебе запам’ятав, сука бл**ь. Бидляка ти **уча, бл**ь. Ти, що не бачиш, я посвідчення преси показував, щур ти **учий”, “Я тебе, б**дь, вб’ю”.

Більше того, натовп очолювали священнослужителі. Вони почали бійку з поліцією, намагаючись увірватися до зали суду.

Потрапити до зали суду не вдалося. Учасники судового засідання забарикадувалися зсередини стільцями.

Однак прихильники Філарета встигли наламати меблів – постраждав щонайменше один стіл.

Правоохоронцям довелось застосувати сльозогінний газ проти нападників.

Трьох осіб було затримано.

До будівлі суду прибули спецавто Нацгвардії.

Нагадаємо, сьогодні, 11 листопада, апеляційний суд Києва ухвалив продовжити процес ліквідації УПЦ КП..