Шахраі у соцемрежах створюють фейкові сторінки священнослужителів і видурюють гроші

6 жовтня 2019, 10:35 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 0 |   | Код для блогу |  | 

Цього тижня соцмережі сколихнула хвиля фейкових сторінок священників та монахинь. Схема проста. До Вас додаються у друзі немов сестра чи отець (прототипи реальних людей) і починають з того, що мовляв це нова сторінка, доступ до старої втрачено. Після кількох ознайомчих речень – просять грошей. Про це повідомляє Духовна велич Львова.

Зазвичай вказують благодійні цілі. Жертвою зловмисників став і синкел у справах монашества Львівської Архиєпархії УГКЦ о. Юстин (Бойко), чию фейкову сторінку створили зловмисники. Отець оперативно повідомив про подію на своїй справжній фейсбук-сторінці:

“Слідом за багатьма іншими також і я став жертвою інформаційної атаки з шахрайськими цілями.

Отож, сьогодні мої друзі повідомили мене, що хтось створив від мого імені сторінку у Фейсбуці і розсилає запити від мого імені та просить про кошти.

Прошу усіх бути обережними і не вестися на провокації.

Не знаю, як з цим боротися.

Просто усіх повідомляю.

Я ніколи не змінював своєї сторінки і про будь які зміни я повідомлю публічно. Також я ніколи ні в кого не просив грошей, ані висловлював будь-яких інших прохань”, – йдеться у повідомленні.

Дізналася про фейкового двійника своєї фб-сторінки і монахиня зі Згромадження Сестер Служебниць Непорочної Діви Марії с. Філомена.

“Про фейк дізналась від друзів, які надіслали посилання і скріни із сторінкою та повідомленнями від мого імені, ніби-то я прошу гроші для хлопців в АТО. Близькі друзі одразу зрозуміли, що щось не те, однак знайомі – ні, готувались пересилати кошти. Що можу порадити у цій ситуації? Перш за все, написати пост на своїй сторінці повідомлення про те, що фейк. Також варто попросити у пості, щоб друзі натиснули кнопку “скарга”, аби заблокувати. Тоді мені на електронку прийде повідомлення про скарги друзів і я підтверджую що це фейк”, – наголошує сестра.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 19 жовтня 2019, 20:21

І така ситуація з нестримним і рішучим бажанням каталонців будь-що здобути для своєї батьківщини національно-державну самостійність і незалежність, вочевидь, вимагає доброї волі та максимальної

• velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 17:09

""Русская кровь", пролитая за чужую свободу, вынимается из патриаршего кармана и тыкается в нос собеседнику при каждом удобном поводе." ---------- И в этой "русской

• velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 10:08

Р. S. Й, між іншим, в незалежній Україні цей (де-факто) людиноненависницький - заздрісно-братовбивчий і самогубний "дух Каїна" (він же - дітовбивчий "дух Тараса Бульби"), в т. ч.

• velovs@ukr.net | 18 жовтня 2019, 08:57

Оккупанты уже давно отказались от "марксистско-ленинской идеологии", на смену которой пришла мифология т. наз. "русского мира". -------- Что же касается "губителей душ

• Стефан | 17 жовтня 2019, 21:11

Охотное впрягание называющих себя христианами в гнилую партийно-политическую повозку марксистско-ленинской идеологии оккупантов, диверсантов и сепаратистов, действующих против верующего украинского

Популярні статті місяця