• Головна
  • Новини
  • Шахраї у Facebook створили фальшиву сторінку єпископа ПЦУ і просять гроші на АТО...

Шахраї у Facebook створили фальшиву сторінку єпископа ПЦУ і просять гроші на АТО

04.09.2019, 15:05
Шахраї створили у Facebook клон сторінки єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана з метою викачування грошей з вірян.

Шахраї створили у Facebook клон сторінки єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана з метою викачування грошей з вірян.

Про це повідомив єпископ ПЦУ, застерігши своїх підписників від того, щоб переводити шахраям гроші, пише Релігійна правда.

“Сьогодні мені надійшло повідомлення, що шахраї викорстали мої фотографії, зробивши відповідно нову сторінку у соціальній мережі Facebook. Шахраї почали долучати до “нової сторінки” моїх друзів і відповідно писати повідомлення від мого імені. Далі почали просити поповнити мобільний рахунок солдатам в АТО на 900 (дев’ятсот) гривень,

вказавши відповідний номер телефону: +380960794157, який мені не належить”, – повідомив владика Митрофан.

Керівник Харківської єпархії попросив вірян у разі надходження запиту від сторінки-клону, одразу її блокувати.

“Правову оцінку дадуть компетентні на це органи”, – додав владика Митрофан.