Шахраї у Facebook створили фальшиву сторінку єпископа ПЦУ і просять гроші на АТО

4 вересня 2019, 15:05 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 2 |   | Код для блогу |  | 

Шахраї створили у Facebook клон сторінки єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана з метою викачування грошей з вірян.

Про це повідомив єпископ ПЦУ, застерігши своїх підписників від того, щоб переводити шахраям гроші, пише Релігійна правда.

“Сьогодні мені надійшло повідомлення, що шахраї викорстали мої фотографії, зробивши відповідно нову сторінку у соціальній мережі Facebook. Шахраї почали долучати до “нової сторінки” моїх друзів і відповідно писати повідомлення від мого імені. Далі почали просити поповнити мобільний рахунок солдатам в АТО на 900 (дев’ятсот) гривень,

вказавши відповідний номер телефону: +380960794157, який мені не належить”, – повідомив владика Митрофан.

Керівник Харківської єпархії попросив вірян у разі надходження запиту від сторінки-клону, одразу її блокувати.

“Правову оцінку дадуть компетентні на це органи”, – додав владика Митрофан.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • enzian | 4 вересня 2019, 20:32
    Коментувати коментар

То не шахраї, то агенти ФСБ.

• barni | 5 вересня 2019, 14:54
      Коментувати коментар

В тому керунку є ще один "єпіськоп" (РПЦвУ) мійльйонер (доларовий) !!! Боротьба за сфери впливу !? А СБУ варто було б поцікавитись !?

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• erinms | 27 лютого 2020, 19:04

Russia and its puppet ROC church are dividers who do nothing to better the world. They are bullies who will not accept anything negative to their blind ambition to control everything around them.

• serge1717 | 27 лютого 2020, 18:58

Не здохне фсбешна сволота і його холуй онуфрій...

• velovs@ukr.net | 27 лютого 2020, 18:46

І справді: дотеперішня назва цієї вулиці - "Московська", причому, в місті, що історично зажив слави як "ІІ Єрусалим", духовно-ментально продовжує нас начебто

• enzian | 27 лютого 2020, 17:53

Мішка, дечого бракує - похвал на адресу розкольника - ординського патріарха Гундяя.

• stesh | 27 лютого 2020, 15:08

Патріарху Варфоломію нічого боятися. За ним весь православний світ. Паніку розводить "табачний патріарх"

Популярні статті місяця