У Житомирі обікрали монастир УПЦ МП

14 серпня 2019, 19:14 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 0 |   | Код для блогу |  | 

У ніч з 13 на 14 серпня 2019 року відбулося пограбування храму Свято-Анастасіївського ставропігійного жіночого монастиря у Житомирі. Зловмисник викрав пожертви вірян, прикраси та ікону. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ з посиланням на ГУ Нацполіції Житомирської області.

Житомир_ц.jpg

Повідомлення про подію надійшло до поліції 14 серпня близько 7:30. На місці  працювала слідчо-оперативна група Житомирського відділу поліції та інспектор-кінолог зі службовим собакою. За попередньою інформацією, невідомий потрапив до храму, відчинивши вікно. Зсередини зникли деякі прикраси, ікона та пожертви.

Згодом під час огляду території правоохоронці виявили неподалік паркану викрадену ікону.

Нині триває подальше встановлення всіх обставин. Попередня правова кваліфікація події  – ч. 3 ст. 185 (Крадіжка) КК України. Законодавством таке правопорушення карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні новини

Останні коментарі

• barni | 21 серпня 2019, 22:45

Хотілося б запитати вл.Макарія, як він "працював" з московськими попами, адже кількість парафій, яка йому підпорядковувалась, до ОБ"ЄДНАННЯ, все зменшувалась і зменшувалась! Поділіться

• barni | 21 серпня 2019, 22:34

Я, не про реставрацію, а про життя. Родина моєї дружини з "так званих переселенців". на зорі українського становлення (за п. В.Чорновола) мати моєї дружини поїхала в те село де народилась.

• barni | 21 серпня 2019, 22:17

"людина повинна свідчити Христа тим, які Його потребують" Як на мене то це просто ЖАХ !!! Свідчити про Христа тим хто його не потребує це НАЙПЕРШЕ І НАЙГОЛОВНІШЕ ДЛЯ

• lerer10225@com.ua | 21 серпня 2019, 19:00

Zenia Ви правильно сказали, підтримую... Московити нахабні, злі, лицемірні і хитрі, християнськими чеснотами в них і не пахне... Їх церква - це церква одурманення легковірних людей для збереження і

• enzian | 21 серпня 2019, 13:37

На жаль, вони повернуться.

Популярні статті місяця