На Волині пенсіонер зламав пальці священнику УПЦ МП

06.06.2019, 09:46
На Волині пенсіонер зламав пальці священнику УПЦ МП - фото 1
У селі Грабове Шацького району на Волині 2 червня виник конфлікт між вірянами УПЦ МП та ПЦУ, у результаті якого постраждав священнослужитель Московського Патріархату о. Димитрій Ковальчук.

У селі Грабове Шацького району на Волині 2 червня виник конфлікт між вірянами УПЦ МП та ПЦУ, у результаті якого постраждав священнослужитель Московського Патріархату о. Димитрій Ковальчук.

Зі священника зірвали хрест, нанесли кілька ударів та зламали пальці рук. Про це Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ МП розповів прес-секретар Володимир-Волинської єпархії протоєрей Володимир Мацур.

Конфлікт у селі виник після недільного Богослужіння.

За словами представників УПЦ МП, цього дня до храму прийшли віряни ПЦУ, аби його захопити.

«У нас якраз була полеміка, але всі адекватно спілкувалися, - розповідає священник УПЦ МП, - я намагався вислухати всіх. І от в момент, коли я розмовляв з однією жінкою, відчув удар ззаду, потім другий удар, які супроводжувалися лайкою і образливими словами в мій бік. Потім з мене зірвали хреста. Коли почали відтягувати цього чоловіка, він вкотре вдарив мене, почав наносити удари ногою, тримаючи мою руку, за пальці хапав так, що зламав їх».

Прихильник «ПЦУ», який наносив удари, є людиною досить похилого віку, депутатом сільської ради.

Поліція, яка приїхала на місце події, допомогла заспокоїти активіста ПЦУ.

Проти пенсіонера розпочали кримінальне провадження і внесли справу до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 125 (Умисне легке тілесне ушкодження).