У приміщенні Київської Патріархії зловмисники розпорошили сльозогінний газ

26 травня 2018, 07:47 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 0 |   | Код для блогу |  | 

25 травня ввечері у приміщенні Київської Патріархії стався хуліганський інцидент. Двоє невідомих розпорошили сльозогінний газ, від чого постраждала економ Патріархії монахиня Варвара. Своїх дій нападники ніяк не пояснювали.

Невідомі втекли, їх розшукує поліція. Внаслідок інциденту інших постраждалих або якоїсь загрози немає.

Як зазначає офіційний сайт УПЦ КП, інцидент може бути викликаний бажанням якихось осіб чи сил загострити ситуацію в суспільстві та в церковному середовищі в умовах очікування рішення Вселенського Патріарха щодо видання Томосу про автокефалію Церкви в Україні.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• fedirtsiv | 25 вересня 2018, 22:57

Уляна Супрун: Сьогодні ми маємо руйнувати міфи та стереотипи, які вже давно були спростовані наукою. Наприклад, що гомосексуальність - це хвороба. В першій половині 20-го століття гомосексуальність

• Михаил | 25 вересня 2018, 22:32

Противно видеть, как глупый, самоуверенный невежда упорствует в своём невежестве совершенно ничего не зная и не разбираясь ни в чем! В отличии от Вас, я говорю только правду. И я её знаю точно, а

• velovs@ukr.net | 25 вересня 2018, 18:06

Вочевидь, було би набагато краще, якщо б вони, ці архієреї - члени синоду УПЦ МП, звернулись до нардепів ВР із закликом повернутися, зокрема, до законопроектів, які забороняють в Україні пропаганду і

• Ігор Затятий | 25 вересня 2018, 17:06

Гумор-сатира.

• velovs@ukr.net | 25 вересня 2018, 14:32

В 1961 г., в момент её закрытия коммуно-совдеповской властью, наместником Киево-Печерской лавры был епископ Нестор (в миру - Никита Арсентьевич Тугай (1900-1969)). И в тот период будущего митрополита

Популярні статті місяця