• Головна
  • Новини
  • Віце-прем’єр Болгарії не збирається вибачатися перед Патріархом Кирилом...

Віце-прем’єр Болгарії не збирається вибачатися перед Патріархом Кирилом

10.03.2018, 07:39
Віце-прем’єр Болгарії не збирається вибачатися перед Патріархом Кирилом - фото 1
Віце-прем’єр Болгарії Валері Симеонов оголосив, що не збирається вибачатися за свої слова на адресу патріарха Кирила, повідомляє Релігійна правда з посиланням на Російську Болгарію.

Віце-прем’єр Болгарії Валері Симеонов оголосив, що не збирається вибачатися за свої слова на адресу патріарха Кирила, повідомляє Релігійна правда з посиланням на Російську Болгарію.

Нагадаємо, віце-прем’єр Симеонов назвав Патріарха «сигаретним митрополитом» і «другосортним агентом КДБ». Його слова викликали скандал в коаліції, де закликали віце-прем’єра вибачитися. Йому навіть погрожують виключенням його партії НФСБ з коаліції. .

Після інциденту Валері Симеонов був небагатослівним, заявивши, що, швидше за все, керуюча коаліція може існувати і без його партії НФСБ.

«Всі знають, що незамінних людей і партій немає», – підкреслив він.

«Я не відчуваю за собою ніякої провини, тому що людині, що говорить правду нема за що вибачатися. Мої слова були виключно точними. Я обмірковую все, що кажу. Навіть я не все сказав про багатьох фактах, що стосуються особистості Володимира Гундяєва, як звуть Патріарха Кирила», – повідомив Симеонов.