У центрі Житомира двоє невідомих пограбували старовинний храм УПЦ КП

9 січня 2018, 11:32 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 0 |   | Код для блогу |  | 

Уночі 8 січня у центрі Житомира двоє невідомих пограбували старовинний Свято-Михайлівський кафедральний собор УПЦ КП.

У відділі комунікацій Головного управлінні Нацполіції у Житомирській області повідомили, що напад на храм вчинено близько 3 години ночі, коли двері церкви відчинили на певний час.

Зловмисники зірвали елементи оздоблення церкви, прикраси, а також викрали скриньку для пожертв. Вони утекли лише після того, як на місце злочину прийшла охоронниця храму. Відібравши у неї мобільний телефон, зловмисники покинули місце злочину. Як інформує Нова година, через деякий час неподалік церкви патрульні поліцейські виявили викрадені речі.

Наразі поліція шукає зловмисників та встановлює їх особи. За цим фактом розпочато кримінальне провадження.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• velovs@ukr.net | 22 січня 2018, 17:45

"Ми засвоїли уроки. Ми усвідомили помилки. Ми не допустимо їх повторення. Я переконаний, нам вистачить розуму і сил, щоби політичну боротьбу всередині країни утримувати в межах європейських

• Петров Василий | 22 січня 2018, 15:02

Иными словами, т.н. христиане всегда оставляют за собой право использовать жизнь окружающих исключительно уже по СВОЕМУ усмотрению, что делает человека совершенно беззащитным, а его пребывание в

• Петров Василий | 22 січня 2018, 14:53

Опять же ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО благодаря символизму, РИТУАЛЬНОЕ по своему характеру убийство Христа через распятие уже во время т.н. литургии по своей сути ничем не отличается от настоящего ритуального

• Петров Василий | 22 січня 2018, 14:39

Т.о. при помощи символизма т.н. христианами априори допускается возможность поедания людей через прививитие им ЛЮДОЕДСКИХ привычек, что ставит их на один уровень с особо опасными преступниками, не

• Магадан | 22 січня 2018, 14:26

Я бігло прочитав статтю, тому не помітив його нагороди, але хочу звернути увагу на дивні висловлювання "Гордійчук зазначив, що церкви Московського Патріархату для нього є структурою ФСБ

Популярні статті місяця