На Рівненщині священик УПЦ (МП) вибив зуба священику УПЦ КП

29 серпня 2017, 09:10 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 8 |   | Код для блогу |  | 

Про те, що священик УПЦ (Московського Патріархату) в селі Повча Дубенського району побив священика єпархії Київського Патріархату протоієрея Олександра Тимощука, повідомив 28 серпня керівник прес-служби Рівненської єпархії УПЦ КП Василь Рудніцький.

За його словами, отець Олександр приїхав у село, щоб забрати свою дружину зі школи, де вона працює. Незрозуміло через що, але виникла бійка, у результаті чого  священик УПЦ КП залишився без зуба. 

Як пишуть у коментарях, кривдником називають настоятеля церкви Святої Трійці у селі Повча Віталія Бугу. 

Василь Рудніцький розповів журналісту порталу "ЧаРівне.інфо", що священик УПЦ (МП) накинувся на отця Олександра з кулаками, коли той сидів у машині: 

«Олександр чекав у машині свою дружину. Аж раптом побачив, що до нього йде цей священик. Він йому неодноразово погрожував, і не лише йому, але й Дубенському благочинному. Він наніс священику нашої єпархії мінімум 20 ударів у голову та вибив йому зуб. Це все відбувалося при свідках», - каже Василь Рудніцький. 

З його слів, отець Олександр звернувся до поліції, на місці інциденту працювали правоохоронці.

Журналісти ERVE.ua вияснили причину такої агресії священика УПЦ (МП). «Близько 11:30 я приїхав до школи у селі Повча, оскільки матушка там працює, — розповів їм о. Олександр. Чекав на неї в машині. До авта підійшов священик Віталій Буга. Він був у підряснику і з хрестом на грудях. Спочатку я не зрозумів, що відбувається. Він почав мене бути. Вибив мені зуба. Кров розбризкалась по салону машини. Священик, під час нанесення мені ударів, промовив, що це мені за те, що я хрестив у нього на парафії. Так, я дійсно хрестив, але у своїх парафіян. Так само, як і він хрестить своїх парафіян та території моєї парафії».

Після прикрого інциденту в село Повча приїхала поліція. Тим часом у Миколаївці повинен був відбутися чин поховання, який мав служити отець Олександр. Проте постраждалому стало погано. І покійника ховали інші священики. Зараз отець Олександр скаржиться на болі у голові.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
8коментарів

Коментарі

додати коментар 
  • Василий Петров | 29 серпня 2017, 16:20
    Коментувати коментар

Бабло рулит.

• Pavel Kovalchuk | 29 серпня 2017, 14:42
    Коментувати коментар

А чому журналісти не вияснили причину такої агресії у о.Віталія і чи взагалі була така агресія? І про "20 ударів в голову", можете уявити як би виглядало обличчя після 20 ударів, як мінімум струс головного мозку і точно не дві подряпини на обличчі.

• Тарасій | 29 серпня 2017, 15:21
      Коментувати коментар

Причину вияснили, сам нападник, коли бив, кричав за що. Але що це за методи попівські виясняти так стосунки? А якщо завтра приїде ПС і "поспілкується" так з тим батюшкою, що ніякий стоматолог йому не допоможе? Що буде далі?

• enzian | 29 серпня 2017, 16:12
      Коментувати коментар

Виправданням такої поведінки "священника" не може бути жодна причина.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

• protBohdan_Ohulch | 23 листопада 2017, 21:45

Автор коментаря під іменем dutchak, можливо, має певну логіку аргументів та знання у цьому питанні. Але, на жаль, початок тексту зі словами Країна Дурнів, клоунада, посміховище тощо працює як

• dutchak1 | 23 листопада 2017, 14:48

"Сонце ще не зійшло, а в Країні Дурнів вже кипіла робота ..." (с) О.М. Толстой, "Золотий ключик або пригоди Буратіно" Країна Дурнів існує не в тому розумінні, що її жителі не

• velovs@ukr.net | 23 листопада 2017, 12:18

Р. S. Хочу тут навести деякі БІБЛІЙНО-МІСТИЧНІ ознаки, прямо пов'язані зі смертю Сталіна. Так от, на початку 1953 р. на Захід просочилися відомості, що кремлівський диктатор, зокрема, готує нову -

• velovs@ukr.net | 23 листопада 2017, 11:00

І багато в чому схожу ситуацію маємо і нині. Тобто, цинічно й зухвало - у лютому-березні 2014 р. - розпочавши агресивно-загарбницьку війну проти незалежної і соборної України, Путін - у т. ч. (поряд

• Василий Петров | 23 листопада 2017, 10:32

...и не допусти нам отречься от тебя. но избави нас от обмана.

Популярні статті місяця