Помічник пастора попав у полон до слов’янських терористів

3 червня 2014, 14:01 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 0 |   | Код для блогу |  | 

Терористи на Донеччині 2 червня захопили Геннадія Лисенка – волонтера, який допомагав пастору Церкви "Добра вість" Петру Дуднику евакуювати людей із Слов’янська. Про це пастир написав на своїй Фейсбук-сторінці.

"Сьогодні у мене один із найважчих днів, - пише він. - Одного з найбільш відданих волонтерів, хто допомагав мені в евакуації городян, затримали і посадили в підвал сумнозвісного будинку СБУ Слов'янська".

Хочеться згадати як сказав колись Ісус: "за яку з добрих справ ви мене вбиваєте", - зазначив пастор.

Одновірці просять людей молитися за Геннадія Лисенка. Вони наголошують, що волонтера ув’язнили не за політику і не за заклики проти ДНР, а за те, що він рятував людей.

Система Orphus
Рейтинг
0
0

Останні коментарі

• fedirtsiv | 24 квітня 2018, 23:19

Сьогодні в Україні потрібно людям бути більш обізнаними із різними релігіями, філософськими теоріями, традиціями різних народів, а не лише ходити на роботу, додому і до одного храму, а інші церкви

• В. Ясеневий | 24 квітня 2018, 21:47

Как раз ДЕНИСЕНКО НЕ ЛУЧШИЙ И БО ЛУЧШИЕ ИЗ КГБ НЕ УХОДЯТ, КГБ НЕ КРИТИКУЮТ-КАК И ЛИНИЮ КПСС, и САМОЕ ВАЖНОЕ - НЕ СОЗДАЮТ НЕ УГОДНЫХ НКВД, КГБ , ФСБ И ВООБЩЕ КРЕМЛЮ , СТРУКТУР ВРОДЕ УПЦ КП.

• fedirtsiv | 24 квітня 2018, 21:09

Важливо у Конституції закріпити право кожної людини на вибір статевого партнера з 16-річного віку та можливість без переслідувань проживати з ним у статевому співжитті, а з 18-ти років перебувати в

• Учкудук | 24 квітня 2018, 19:37

Ось передімною світлина: нардеп із БПП і кримінальник із Дніпра, а між ними піп із КП, який тримає футбольний кубок. Отака українська " народна" церква.

• Михаил | 24 квітня 2018, 19:20

Насчёт КГБ, это Вы про их лучшего агента "Антонов", он же М.А.Денисенко?

Популярні статті місяця