• Головна
  • Новини
  • Підозрюваного у викраденні київських черниць випустять під величезну заставу...

Підозрюваного у викраденні київських черниць випустять під величезну заставу

22.08.2013, 15:39
Підозрюваного у викраденні настоятельки Свято-Покровського монастиря Калісфенії та її помічниці Катерини, спортсмена і політика Сергія Даніша незабаром випустять з київського СІЗО № 13.

Підозрюваного у викраденні настоятельки Свято-Покровського монастиря Калісфенії та її помічниці Катерини, спортсмена і політика Сергія Даніша незабаром випустять з київського СІЗО № 13.

Заради цього мати підозрюваного, як повідомляють Подробиці, внесла заставу - 344 000 100 гривень.

"Гроші збирали родичі та друзі. Чи щось продавали? Цього я не знаю", - каже адвокат Даніша Тетяна Батюсь.

У свою чергу, мати підозрюваного на запитання, де вона взяла такі величезні гроші, відповіла: "Нехай вас це не цікавить. Я вам на це питання відповідати не буду". Друзі Сергія Даніша запевняють, що вони позичили йому гроші.

Згідно з текстом постанови суду, Даниш не має права відлучатися з селища Коцюбинське, де він живе на вулиці Доковскій, і зобов'язаний здати паспорт (паспорти) або будь-які інші документи, які дозволяють йому виїхати за кордон.

Тим часом, захисниця Даніша не виключає, що у слідчих з'являться до її підзахисного нові претензії, і його заарештують за іншою справою.

14 червня на території Києво-Печерської лаври зникли дві черниці: настоятелька Свято-Покровського монастиря Калісфенія та її помічниця. 17 червня жінки самі прийшли в монастир. Розглядалася версія викрадення черниць, нібито через борги шахрайки Наталії Панько, до якої була близька Каллісфенія.

На початку серпня поточного року за цією справою заарештували п'ятьох підозрюваних.