УПЦ (МП) покарала п’яного водія-священика

14.02.2012, 11:34
УПЦ (МП) покарала п’яного водія-священика - фото 1
Церковне керівництво зборонило священику Київської митрополії УПЦ (МП) Миколі Клименку, який 8 лютого напідпитку сів за кермо джипа, душпастирювати протягом трьох місяців.

П'яний за кермомЦерковне керівництво зборонило священику Київської митрополії УПЦ (МП) Миколі Клименку, який 8 лютого напідпитку сів за кермо джипа, душпастирювати протягом трьох місяців. Єрархія УПЦ (МП), окрім того, призначила йому, як покуту, нести послух церковного читця ті ж три місяці. Про це повідомляє «Православіє в Україні».

Сам священик висловив жаль за вчинене і звернувся до громадськості із словами покаяння.

«Щиро каюся у скоєному. Саме таким чином мене відвідав Господь, і це стало для мене добрим уроком», - сказав він.

«Наближається Великий піст, якого завжди супроводжує боротьба з гріхом, посилюються спокуси, ворог невсипно поборює нас. Хочу підкреслити: те що сталося - це мій особистий гріх. Нехай ця ситуація не стане спокусою для усіх, хто любить Христа, не похитне вашу віру. Православну Церкву веде Дух Святий, прошу вас пам'ятати про це, дорогі брати і сестри. Ще раз прошу вибачення у Бога і у вас», - сказав священик Микола Клименко.