Суд завершив допит запорізьких паламарів у справі про вибух Свято-Покровського храму

28 березня 2011, 17:02 | Скандали, кримінал, адмінпорушення | 0 |   | Код для блогу |  | 

Вибух_у_Запоріжжі.jpg18 березня суд завершив допит підсудних у справі про вибух Свято-Покровського храму Запоріжжя. Обвинувачені у причетності до вибуху Сергій Дьомін, Антон Харитонов та Євген Федорченко не визнають себе винними в інкримінованих їм злочинах, повідомляє Релігія в Україні з посиланням на запорізький Репортер. Також всі підсудні відкинули цивільні позови про відшкодування матеріального збитку, які заявили Запорізька міськрада і Покровська релігійна громада Української Православної Церкви.

Свою версію подій виклав, а також відповів на запитання суддів, прокурора та адвокатів Сергій Дьомін. Його допит раніше переривався під час одного із засідань.

Сергій Дьомін стверджує, що близько шостої вечора 27 липня, коли, за версією звинувачення, він передавав бомбу своєму братові Антоновіу Харитонову в парку біля торгового коледжу, насправді він був в іншому місці - в будинку на вулиці Українській, 43. За словами підсудного, за час перебування там він зробив зі свого мобільного телефону «купу вхідних-вихідних» дзвінків. Всі ці дзвінки, за його словами, «прив'язані» до радіовежі на прилеглому будинку на проспекті Леніна, 105.

«З цієї вишки легко визначити, що я там перебував, - стверджує Сергій Дьомін, посилаючись на свої виписки з матеріалів кримінальної справи. - У мене там було близько десяти дзвінків: мені телефонували, я телефонував».

Крім того, суд залучив до матеріалів кримінальної справи характеристики підсудних Антона Харитонова та Сергія Дьоміна, надані захистом. Очікується, що на наступному засіданні у цій справі суд розпочне допит свідків.

Колишній настоятель Свято-Покровського храму Запоріжжя Олег Семенчук також упевнений, що підсудний у справі про вибух Свято-Покровського храму Антон Харитонов "не міг здійснити протиправну дію". Дане твердження міститься в характеристиці, написаній Олегом Семенчуком на паламаря та долученій 18 березня судом до матеріалів кримінальної справи.

Крім того, 10 березня Сергій Дьомін звернувся до Президента України В. Януковича щодо незаконних дій правоохоронних органів. Він заявляє, що слідчі дії проводилися без порушення кримінальної справи, а до нього застосовувалося насильство. «Мене били, постійно погрожували, ображали, шантажували. Кілька діб мені не давали спати. Допити проводилися ночами і закінчувалися вранці, - пише обвинувачений. - Працівники правоохоронних органів, прикриваючись Вашим іменем, вибивали з мене так звані явки з повинною!»

«Того, що ми з братом пройшли і пережили, завдяки працівникам запорізької міліції, я не побажаю нікому. І мені б дуже хотілося вірити в те (і сподіватися на це), що те міліцейсько-прокурорський свавілля, яке відбувається у нас в Запоріжжі, коли-небудь закінчиться. Я вірю в те, що ті працівники правоохоронних органів, які знущаються над людьми, фальсифікують кримінальні справи, ламають людські долі, садять у в'язницю невинних, коли-небудь дадуть відповідь за свої діяння, - сказано в листі, який закінчується закликом до Президента Януковича «не допустити, щоб були поламані наші долі, адже в нас фактично тільки починається життя».

Нагадаємо, що 28 липня 2010 року в Свято-Покровському храмі Запоріжжя прогримів вибух, у результаті якого постраждали дев'ять осіб і загинула 80-річна черниця. На лаві підсудних опинилися троє підозрюваних, яких звинувачують за п'ятьма статтями Кримінального кодексу. Одна з них – ч. 2 ст. 115 «Умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя групи людей».

<a href="http://risu.org.ua">Джерело публікації: risu.org.ua</a>

Система Orphus
Рейтинг
0
0
0коментарів

Коментарі

додати коментар 

  Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

  Останні новини

  Останні коментарі

  • Paraeklezyarh | 18 листопада 2019, 21:41

   Нажаль, питання "ДЕ САМЕ віруюча людина проводитиме всю вічність:" вже давно не згадується . Дана тема не є цікавою ані для "віруючих", ані для тих хто представляє церкву ) Нажаль

  • Paraeklezyarh | 18 листопада 2019, 21:32

   Чи не досить вже випрошувати ? То в одних знижки на газ клянчили, то в других євроінтеграцію.. Тепер ще в цих.... Подяка від Господа буде нашим праведникам на небі. І потрібно щоб в себе на

  • velovs@ukr.net | 18 листопада 2019, 20:26

   "Тяжкими є визвольні змагання Євреїв, і багато перешкод криються на їхній дорозі. Але народ, який стільки дав людській культурі, освітить світ прекрасним явищем воскресіння з руїн своєї Вітчизни

  • velovs@ukr.net | 18 листопада 2019, 19:50

   А, вочевидь, НАЙГОЛОВНІШЕ питання - при всіх цих гучно-конфліктних, в т. ч. юридично-судових, колізіях - як і раніше, залишається ВІДКРИТИМ. Тобто: ДЕ САМЕ віруюча людина проводитиме всю вічність: у

  • bitov | 18 листопада 2019, 19:16

   Особливо це зворушує:"...я мушу сказати, що закон, який дозволив зміну підлеглості, дещо шкутильгає – при всій моїй повазі до його автора...сьогодні – слід подумати, як знімати неприємності, в

  Популярні статті місяця