Всеукраїнський телемарафон “Україна за сім’ю” відбудеться 7 червня

2 червня 2020, 09:50 | Релігія і суспільство | 2 |   | Код для блогу |  | 

Традиційно, вже 4 роки поспіль, за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій в Україні проходить Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей.

Цьогоріч, через карантинні заходи ця хода не скасовується, а трансформується. 7 червня о 17:00 на телеканалі “Надія” у прямому ефірі розпочнеться телемарафон “Україна за сім’ю”.

family-marathon-tkn-750x422.jpg

У ньому візьмуть участь глави Церков та релігійних організацій, суспільні експерти, лікарі, психологи, політики та лідери думок. У програмі – музичні номери, інтерактивні конкурси, розіграші призів, спілкування з глядачами.

Організатори телемарафону переконані, що сім’я – це найвища цінність українського народу. Це основа міцної та процвітаючої держави. Сім’я  – безцінний дар і єдине справжнє багатство.

Метою марафону є привернення уваги суспільства та влади до моральних і духовних основ родини і шлюбу як союзу чоловіка і жінки, які необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Організатором події виступає Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій, а також партнери – громадські та благодійні організації України. Про це інформує «Слово про слово».

Система Orphus
Рейтинг
0
1
2коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • fedirtsiv | 2 червня 2020, 14:33
  Коментувати коментар

  Як би не старалися оцерковлені релігійні фанатики просувати культ сім*ї - вони забувають, а насправді ігнорують просту істину: саме в традиційних сім*ях народжуються геї, лесбійки, бісексуали, трансгендери, трансвестити, транссексуали, яких вони зневажають та переслідують! А ще хабарники, злочинці, вбивці, гвалтівники, маньяки, садисти, мазохісти, повії, сутенери, любителі порно та розпусти у банях-лазнях, орендованих квартирах! Зазначу, що інших видів сім*Ї наразі нема :) Тож нема чим крити і перекладати свою провину на інших! Як бачимо, останні десятиліття навернення не дали бажаних плодів віри і не підняли народ на вищий рівень життя, але навпаки спричинили деградацію народу! Тому захищаючи традиційну сім*ю - вони захищають п*янки-гулянки до самого ранку, запої, куріння, наркозалежність, побиття, агресію, сварки, приниження, бідність, нереалізованість, показушність, нещирість, лукавство, залякування, пригнічення, обмеженість, які ведуть до розлучень! Як не сумно це констатувати - наше славне духовенство так і залишилося на рівні середньовіччя і реальний розвиток незаангажованого мислення відсутній! Як би "християнські" психологи не старалися врятувати плачевну ситуацію - психологічно це застарілий формат, а тому нежиттєздатний. Не дивно, що багато людей зацікавилося нетрадиційними віруваннями, йогою... Багато є атеїстів, гностиків, агностиків. Формально православних є чимало - і це показувала статистика! Але вони ходять у храм двічі на рік :) Нема чим пишатися! А це означає - початок краху християнської церковно-релігійної системи, яка показує свою зацикленість, загальмованість, безвихідь... але з усіх сил хоче втриматися на плаву та зацементувати культ поклоніння старозавітному "богові"-демону, який усіх має за рабів і не збирається спасати, незважаючи на часті, але пустомовні даремні моління і поїдання тіла та крові Ісуса, якого церковники століттями свідомо жертвують цьому демонові, щоб полегшити свою долю та долю народу! А полегшення століттями немає і не очікується за біблійними одкровеннями! Тому цей приречений формат має відійти у минуле остаточно і безповоротно! Але на щастя показушне безсовісне життя духовенства і церковне рабство вірян уже набридло багатьом людям! Тому треба нарешті ставити логічну жирну крапку і великий хрест на цьому нафталіновому обмеженому безпросвітному зажерливому церковному псевдохристиянському проєкті-світогляді та будувати Україну за світськими стандартами гуманізму і рівних прав та можливостей для усіх громадян!

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Стефан | 14 липня 2020, 22:39

  Схиигумен Сергий Романов прав, обвиняя лизоблюдов и подхалимов, которым нечего  ему возразить по существу предъявляемых им обвинений в отступлении от Православия, предательстве верующих, когда

 • wari2011 | 2 липня 2020, 22:42

  Кредит справа делікатна, тому треба обережно з його оформленням. Можу порадити блог, де багато корисної інформації про кредитування

 • bopa | 8 червня 2020, 11:43

  То перераховані факти ви називаєте "фантазиями и ночными кошмарами"? Чому викладену інформацію ви "Очередная статья нижайшего интеллектуального уровня"? У вас

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:46

  Це жодна агітація. На Буковині казали :»Мойше герехт, Сури герехт».

 • Slava43 | 4 червня 2020, 13:39

  За часів союза, УПЦ підлягала моіковському патріярхату, примусово. Від незалежності УПЦ старалась отримати незалежність від Москви. Тепер, коли Україна має ТОМОС та незалежність то Лавру потрібно

Популярні статті місяця