На Волині у священника УПЦ МП та його парафіян виявили COVID-19

22 травня 2020, 10:23 | Релігія і суспільство | view video | 5 |   | Код для блогу |  | 

У селі Воротнів, що під Луцьком, коронавірусну інфекцію підтвердили у священника Успенської церкви УПЦ МП.

Про це йшлося у середу, 20 травня, під час брифінгу в ОДА, повідомляє ВолиньПост.

Заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак повідомила, що у Луцькому районі за добу COVID-19 виявили у 4 осіб.

«Двоє хворих – із села Воротнів, один із них священник. Будьте, будь ласка, дуже уважні», - відзначила Щербак.

Як інформує ТРК Аверс, спочатку за допомогою до медиків звернулися його прихожани. Вони здали аналізи на коронавірус, які виявились позитивними. Тож через це медики вирішити протестувати і священника цього храму. Перший тест показав негативний результат, проте за декілька днів чоловікові стало зле. Він звернувся в інфекційну лікарню, де йому провели ПРЛ дослідження, яке підтвердило наявність у крові священника небезпечного вірусу.

Система Orphus
Рейтинг
0
0
5коментарів

Коментарі

додати коментар 
 • Fr. Valerii | 23 травня 2020, 18:48
  Коментувати коментар

  USA: масові протести проти commie virus-ної тиранії: traditioninaction.org/Questions/B999_M210_Fot.html=Не піддавайся фашистському lockdown=Практикуй медіа дистанцію=Медіа брешуть=Covid-19 це брехня=Техас не прийме знак звіра=Страх це реальний вірус=Не наступайте на нас=Ми не будемо виконувати=Припиніть тиранію=Припиніть lockdown=Припиніть безумство= Ми не будемо в намордниках, Ми кажемо НІ маскам Germany: масові протести проти commie virus-ної тиранії: traditioninaction.org/Questions/B999_M217-Riv.html

 • fedirtsiv | 23 травня 2020, 12:09
  Коментувати коментар

  Так в СССР православна церква була - і комунізм їй не заважав! На росії РПЦ з комуністами давно і щиро дружить! Тому усілякі плачі про переслідування православних у СССР після 2 світової війни - ознака заангажованості та спекулятивності. Недаремно сталіна православні москалі уважають за святітєля! Отже, церква не одне століття задіяна у різних махінаціях та спекуляціях із сильними світу цього та їм вірно прислуговує! А затуркані віряни ніяк цього не можуть зрозуміти та дозволяють промивати свої мізки і ставати людиноненависниками! Ганьба зомбанутим вірянам МП!

 • Fr. Valerii | 23 травня 2020, 08:54
  Коментувати коментар

  Уривок зі статті "Пасха Христова в умовах 'комуновірусної' пандемії": "Не дивлячись на те, що єдиним «доказом» існування нового «вірусу» є заяви двох монополістів світового рівня, головне те, що товари з позначкою «зроблено в КНР» будуть продаватися в усьому світі.== Не можна також ігнорувати того факту, що «наріжним каменем» ідеології китайської компартії є марксизм-ленінізм, і що «вірусна доктрина» китайських комуністів була підтримана ідеологічно близької до них структурою - Всесвітньою Організацією Охорони Здоров'я. == За даними Російської Вікіпедії, з 2017 року ВООЗ очолюється членом лівої партії марксистсько-ленінського спрямування з Ефіопії «Народний Фронт Визволення Тиграй». Ця партія прийшла до влади у 1991 р в результаті громадянської війни, і виступала за незалежність регіону Тиграй, де вона є правлячою партією. Ключову роль в ефіопської економіці відіграють фінансові, промислові, транспортні, енергетичні, будівельні, сільськогосподарські підприємства, афілійовані з НФВТ. == Також, підтвердженням тісної співпраці китайських комуністів з ВООЗ, може бути те, що з 2003 р. по 2017 р. на чолі ВООЗ була представниця Китаю, яка у 2009 році оголосила так звану пандемію «свинячого грипу». == Хто жив в Радянському Союзі, той, напевно, пам'ятає, що головним завданням комуністичних пропагандистів була «криміналізація» віри в Бога і нав'язування радянській людині віри у «вічно живого» вождя світового пролетаріату Володимира Леніна (по суті - антихриста) і його партію (по суті - антицеркву). Не вірите? Послухайте цю пісню https://www.youtube.com/watch?v=VCJeMGP6RQU: «Ленин всегда живой, Ленин всегда с тобой - В горе, в надежде и радости. Ленин в твоей весне, В каждом счастливом дне, Ленин в тебе и во мне!» == Важко повірити, але з 1924 р аж до цього дня 2020 р забальзамоване тіло терориста Володимира Леніна, «справу» якого продовжують китайська компартія і ВООЗ, дбайливо зберігається в «Мавзолеї Леніна», пам'ятнику-усипальниці на Красной площади біля Кремлівської стіни в Москві, столиці Росії. == Віруючих в Бога людей, особливо християн, радянські комуністи-ленінці називали «мракобесами», а віруючих в Леніна - «строителями светлого будущего». == Різниця між радянськими комуністами-інтернаціоналістами і сучасними комуністами-глобалістами полягає в тому, що перші вживали слово «Ленин», а другі винайшли сучасний термін - «вірус». Але суть та сама – «всегда живой, всегда с тобой». == Протягом двох-трьох місяців, правляча компартія Китаю разом з ВООЗ створили релігію «вірусу», і за допомогою ленінських методів нав'язують всьому світові «протокол поклоніння», за недотримання якого, християн називають «мракобісами», і звинувачують в «поширенні інфекційних хвороб». == За допомогою правителів переважної більшості економічно залежних від Китаю країн, релігія «вірусу» поширюється по всьому світу.

Залишати коментарі можуть тільки зареєстровані відвідувачі Ввійти

Останні коментарі

 • Ігор Затятий | 2 червня 2020, 02:08

  Бог взявся за представників безтомосної секти. І чого б це?

 • Рокитне | 2 червня 2020, 00:54

  Не любить Путін шаманів. Може запропонувати їм політичну пристань в Україні.

 • Рокитне | 2 червня 2020, 00:45

  Я пропоную писати про будь-кого з РПЦ в Україні. Якщо він став поліцейським, вчителем, лікарем, юристом, а то й продавцем у магазині, щоб відразу країна знала своїх прихильників Московського

 • Рокитне | 2 червня 2020, 00:28

  Може б прийняти закон про те, що хто хрещений в УПЦ МП чи там сповідався і причастився не мають права працювати на будь-якій посаді в Україні.

 • Halo | 30 травня 2020, 12:27

  Хороша агітація проти РПЦ в Україні

Популярні статті місяця