• Головна
  • Новини
  • ООН попросила релігійних лідерів допомогти в поширенні рекомендацій ВООЗ...

ООН попросила релігійних лідерів допомогти в поширенні рекомендацій ВООЗ

13.05.2020, 09:52
ООН попросила релігійних лідерів допомогти в поширенні рекомендацій ВООЗ - фото 1
Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав релігійних лідерів допомогти урядам в просуванні карантинних заходів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я для подолання пандемії коронавірусу.

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерреш закликав релігійних лідерів допомогти урядам в просуванні карантинних заходів, рекомендованих Всесвітньою організацією охорони здоров'я для подолання пандемії коронавірусу.

На думку Гутерреша, релігійні лідери можуть зіграти ключову роль у пошуку рішень для боротьби з пандемією, передає LB.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Оскільки ми боремося з поширенням дезінформації, я прошу релігійних лідерів використовувати ваші комунікаційні можливості для підтримки урядів у просуванні рекомендованих ВООЗ заходів громадської охорони здоров'я - від фізичного дистанціювання до якісної гігієни - і забезпечення того, щоб під час релігійних зібрань, у тому числі поклонінь, релігійних і похоронних церемоній, дотримувалися ці заходи", - заявив генсек ООН.

Він також закликав релігійних лідерів "активно спростовувати неточні і неправдиві дані" про вірус.

Гутерреш також наголосив на необхідності пропаганди ненасильства і неприйняття ксенофобії, расизму і всіх форм нетерпимості під час пандемії.

Раніше генсек ООН заявив про збільшення випадків домашнього насильства в умовах карантину.